Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s6 son günlerde çok fazla ısınıyor aynı sorunu yaşayan var mı, malum sıcaklar da geldi ama gereksiz geldi bana bu sıcaklık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaykiraz B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşıyorum ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaykiraz

s6 son günlerde çok fazla ısınıyor aynı sorunu yaşayan var mı, malum sıcaklar da geldi ama gereksiz geldi bana bu sıcaklık

Son güncellemeleri yaptınız mı ?

Ben yapmadım, sorun yok.
  • quote:

s6 son günlerde çok fazla ısınıyor aynı sorunu yaşayan var mı, malum sıcaklar da geldi ama gereksiz geldi bana bu sıcaklık

Son güncellemeden önce çok nadir ısınıyordu telefon. Şimdi whatsapta iken bile ısınıyor aşırı derecede.
  • Merhabalar dhf ye yeni üye oldum nasıl kullanıldığını yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum bu başlığı da zor buldum sizin öğrenmek istediğim S6EDGE KULLANICISİYİM BENİ BİRİ ARADIĞINDA EKRANDA ATIYOR AHMET ARIYOR ARAYANIN ADINI SÖYLEYEN SAMSUNGUN BI ÖZELLİĞİ VARMI VARSA NASIL AÇABİLİRIM

• quote:

Bendede aynı sıkıntı var bugün navigasyonu açtım arabada cihaz kendi kendine kapandı eve geldim kendi kendine açıldı ya 6.0 geri dönerim yada elden çıkartırım ben bunu
  • kendim huawei p8 kullanıyorum arkadaslar bu cihazda da 2680 mah var hemen hemen s6 ile ayni

3 ile 5 saat arasi ekran sureleri gayet normaldir kullandiginiz uygulamalar,rkran parlakligi,bağlantılar cok etkiler pili herkesin kullamina gore değişir bu sure o yizden bu telefinlar pil kapasitesi belli daha fazlasini beklemeyin cihazi kullanmaya keyif almaya bakin bu kadar takmayin kafaniza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • USTA Bİ CEVAP VERSENIZ ACİL BE!!!!

Merhabalar dhf ye yeni üye oldum nasıl kullanıldığını yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum bu başlığı da zor buldum sizin öğrenmek istediğim S6EDGE KULLANICISİYİM BENİ BİRİ ARADIĞINDA EKRANDA ATIYOR AHMET ARIYOR ARAYANIN ADINI SÖYLEYEN SAMSUNGUN BI ÖZELLİĞİ VARMI VARSA NASIL AÇABİLİRIM

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarda kies yok farklı kablolarlada denedim çözemedüm 4 parçalı romu attırmıyor hata veriyor tek parçalıyıda atınca 6 ya dönmüyor

• Mertkn01 M kullanıcısına yanıt
    Erişebilirlikten Voice Asisstant'i deneyin belki olur ama herseyi okur ekrandaki ona katlanirim diyorsaniz. Başka türlü sanmam olacağını.

• MadEagle06 M kullanıcısına yanıt
    O zaman önce format atın telefona sonra 4 parcayi yerlestirin. Samsung driverlar da tam yuklenmemis olabilir hic bir sorun olmadan 2 kere döndüm ben 6.0a hata vermedi hiç.

Ne tür optimizasyonlar yaptın usta ?

Bence gayet yeterli.
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    hiçbir şey yapmadim sadece pil bolumundeki uygulama guc tasarrufunu kapattim bir de otomatik parlaklikta en solda duruyor.

Bu arada hizli sarj yapmayin cabuk bitiyor pil

• S8 touchwiz uygulamasını kaldorıp son sürüme yükselttim. Telefon akıyor maşallah akıyor. Bendeki Almanya sürümü en ufak sorunu yok maşallah.

Uygulamaları tek tek optimizasyondan çıkardın mı yani?

• birisileri kullanıcısına yanıt
    Hayır o bölüm değil 3 gün sonra optimiziasyon 7 gun sonra optimizasyon falan diyor ya pil bolumunde altta onu kapattim sag ustte kapat secenegi var.

onda telefon uygulamalari surekli tarama yaptigindan pili cabuk bitiriyor demisler bende hak verdim kapattim.

Teşekkürler

• Note 5 bence.

• Bu sorunla karşılaşan var mı ? ayda 1 kere oluyor servise bu fotoğrafla gitsem müdahale ederler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasincinar1903

Bu sorunla karşılaşan var mı ? ayda 1 kere oluyor servise bu fotoğrafla gitsem müdahale ederler mi ?

Tamamen bozulmadan servise getir tlf göster. Samsung bu kullanıcı hatasi da diyebilir.

• 
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.