Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler s6 edge g925f Fransa rom linkini atar mısınız sammobile de bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 gündür orta düzey güç tasarufu modunda kullanıyorum. Çok memnunum.

• kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    performans modu ve video gelistirici gizlenmis sadece cozunurluk yok

• Son zamanlarda aldığım en iyi süre heralde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Yaa şu son mesajları okudum da bulamadım, birisi çözünürlük gizlenmiş demişti, Nova Launcher ile yapılıyor demişti nasıl o birisi söyleyebilir mı?
    Edit 1: Buldum galiba arkadaşlar
    Edit 2: Bulamadım 😂😂

Hep böyle nickinle uyumlu ol.
  • hahahaaha

• Arkadaşlar gizli video geliştirici ve performans modu için nova launcher yüklemenize gerek yok. Marketten quick shortcut maker yükleyin. Oradaki listeden arama yapın ayarlar seçeneği altında bulursunuz. Sonra kısa yola isim ve simge atayım kısa yol yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 14 Mart 2017; 18:41:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

quote:

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Yaa şu son mesajları okudum da bulamadım, birisi çözünürlük gizlenmiş demişti, Nova Launcher ile yapılıyor demişti nasıl o birisi söyleyebilir mı?
    Edit 1: Buldum galiba arkadaşlar
    Edit 2: Bulamadım 😂😂

Hep böyle nickinle uyumlu ol.

🤣🤣😂😂

• Günlerdir forumu okuyorum ama 1 kez bile yorum yapmamıştım. Verdiğiniz bilgilerden yararlandım ve düşündüm ki kendi deneyimlediğim birkaç olayı sizinle paylaşayım. Apkmirror sitesinden sistem apk larının güncel halleri var fakat sizi uyarıyorum bazı bileşenleri güncellemek sağlıklı değil. Ör: apkmirrordan system ui.apk güncellediyseniz eğer tema yüklediğinizde yüklediğiniz temanın bildirim ekranını değiştirmediğini görürsünüz. Can sıkıcı birşey. Apkmirrordan apk yüklediniz ve apk yı eski haline döndürmek istiyorsanız yöntem :

Package disabler pro yüklüyorsunuz örneğin system ui apk yı bulup açıyorsunuz sonra fotoğraftaki adımları izliyorsunuz. Bu apknın orjinal haline dönmesini sağlayacak

Bir diğer deneyimim:

Cihaz bakımında uyutulan uygulamalara tıklayınca neleri uyuttuğunuz penceresi açılmıyor. Bunu açmak için apkmirror dan yada verdiğim linkten güncel sürümü indirin

http://www14.zippyshare.com/v/EpQZNuyj/file.html

Son olarak bazı arkadaşlar ses seviyesinin yükseldiğini belirtmiş. Evet hoparlör ve görüşme ses seviyesi yükselmiş çokta iyi olmuş. Hatta ses kalitesi artmış gibi hissettim. Bileşenlerde birşey farkettim. Ses çıkışının adı professionel audio yapılmış. Sanırım bu adın hakkını vermek için sesin kalitesine el geçmişler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 14 Mart 2017; 19:33:34 >

• Stabil olsada yuklesek su 7.0'ı hic ugrasasim yok 🤔

• turquoise.blue kullanıcısına yanıt
    Orjinale dönmek için packager disable pro ya gerek yok. Ayarlar uygulamalarım dan sistem ui yi bulup üstüne tıklıyoruz. Sağ üstte 3 nokta var. Ordan güncellemeleri kaldır diyoruz. Ve orijinale dönüyor.

Ama sistem ui guncellemesinden ötürü tema bildirim barını değiştirmeme olayını keşfettiğiniz iyi olmuş

• 160 on arka cam degisim teklifi aldim yaptirsam mi acaba yarin tekrar gorusucem...

1 ay sonra kesin birsey var satacagim cam kirik muhtemel 800 e satilir ekran yapili 1100-1000 herhalde deger mi acaba yada daha mi berbat olur alanin problemi mi olsa ekran

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prodent

Orjinale dönmek için packager disable pro ya gerek yok. Ayarlar uygulamalarım dan sistem ui yi bulup üstüne tıklıyoruz. Sağ üstte 3 nokta var. Ordan güncellemeleri kaldır diyoruz. Ve orijinale dönüyor.

Ama sistem ui guncellemesinden ötürü tema bildirim barını değiştirmeme olayını keşfettiğiniz iyi olmuş

Haklısın package disabler pro uygulamasına gerek yok. belirttiğin çok iyi oldu sağolasın . İnan hiç aklıma gelmedi uygulamalar yönetiminden anlatmak

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    kardeşim bunları indirip yüklemeyi deneyince yüklenemedi paket bozuk gibisinden hata veriyor sebebi nedir

• kutsal_xx K kullanıcısına yanıt
    İndirdiğin apk bozuk değil yalnız yanlış indirmişsin. İndirmeden önce target(hedef) Android 7.0 yazarsa o sürüm için geçerlidir.
  • Düz s6 sahiplerine sorum a5 2017 mi? s6 mı?
  • Performan modu olayını denedim ve sonuçlar :

Kapalı

Açık

Bu bana biraz saçma geldi 10000 puan aşağı alması bana tuhaf geldi ama en başından beri bunun olacağı belliydi bence ;).

• walter13 kullanıcısına yanıt
    eger a5 2017 de ois olsaydi kesinlikle a5 dersim s6 ninda a5 inde ustun yanlari var o

s6

2k ekran

16 mp ois

4k cekim

kalp ve nabiz olcer

a5

suya dayaniklilik

yeni hos tasarim

3000 mh pil

daha iyi islemci

• walter13 kullanıcısına yanıt
    Buradaki kıyaslama sitesine göre A5 2017 önde ama tercih senin:)
    AOD + 3000 MAH+ ön ve arka 16 MP + Yeni nesil microusb(TYpe-C)+ MicroSD hafıza kartı
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8494&idPhone2=6849
  • beyler uygulamara guncelleme geldi toucwiz mesajlar dosya yoneticisi vs vs

http://www.apkmirror.com/uploads/?q=samsung-electronics-co-ltd

• 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.