Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tansu yeğenin biyografisini de okudum. Gerçekten takdir edilesi biri. Üşenmeden herkese cevap veriyor. Üstelik kişisel hesabı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugunde gelmez bosuna heves etmeyin

Ruyamda bile guncelleme yukleniyor gordum diyorum bu telefon custom romlu nasil olucak boyle birsey ruyada bile inandiriciligi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Gece youtube'dan video izlerken karanlık/siyah yerlerde yeşillenme fark ettim. Videonun çekim kalitesinden diye düşündüm. Sonra içime kurt düştü dedim yıl 2017 olmuş videoyu 1080p de izliyorum nasıl olur bu diye düşündüm... Tuşa basıp çıktım ve ne göreyim ekran sanki pixellenmiş gibiydi. Karanlık yerlerde yeşil çizgiler oluşmuş kendi kendine bir kaç resim ekledim yardımcı olur musunuz ? Diğer sayfalarda bahsetmiştim düştüğü için ekranı değişmişti diye acaba ekran yeni olduğu için bir müddet kendini toparlaması mı gerekiyor bilginiz var mı bu konu hakkında ?

• K.A.R.U.B kullanıcısına yanıt
    Bende güneşte full parlaklıkta açıp oyun oynadıktan sonra olmuştu böyle sonradan düzeldi pek takmadım daha sonra tekrar olmadı telefonu kapatıp açıp biraz bekleyin eğer yinede geçmezse servise verin değiştirsinler
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yapma be bir umuttu Bende pek güncelleme delisi değilim ama merak etmeye başladık hacı..Tam tarih vermeleri bu hale soktu milleti.Zaten şu android 7 gelsin baktım pek bir değişiklik yok hiç beklemem ilk root ,romunu atarım telefona valla
  • Tansu abimizden son havadis bu

Buda başka bir haber ingiltere samsungtan
    http://shiftdelete.net/galaxy-s6-ve-s6-edge-icin-nougat-ertelendi-79970

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MooHyul -- 7 Mart 2017; 11:16:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ButtHead

Bende güneşte full parlaklıkta açıp oyun oynadıktan sonra olmuştu böyle sonradan düzeldi pek takmadım daha sonra tekrar olmadı telefonu kapatıp açıp biraz bekleyin eğer yinede geçmezse servise verin değiştirsinler

Ben de biraz beklemeyi düşünüyorum hocam. Yeniden başlattım ama geçmedi. Android 6 ilk çıktığı zamanlar da da buna benzer sorun olmuştu ekran komple rengarenk olmuştu format atınca düzelmişti. Android 7 gelince bakalım değişme olacak mı.. İlginize teşekkür ederim

Rica ederim hocam eğer düzelme olmazsa hiç beklemeyin servise götürün cihazı
  • quote:

Rica ederim hocam eğer düzelme olmazsa hiç beklemeyin servise götürün cihazı

Bugün İstanbula gidiyorum hocam. Gitmesem Eskişehir servise verirdim bugün.. İstanbulda da tek bildiğim yer Kağıthane

Yine bir şey olsa bile sanırım Eskişehire dönme zamanımı bekleyip öyle veririm

Eğer İstanbul'da 10 gün ve üzeri kalacaksanız burada da verebilirsiniz yoksa Eskişehir'e dönünce orada verin acelesi yoksa sizin için
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    15 Nisana kadar kalacağım hocam. Bu arada inşallah geçmiş olur. Vaktim olsa format atıp deneme yapardım. Bir elektronik aletin içi bir kere açıldı mı ondan hayır gelmiyor.

• S7'nin Nougat ertelenmişti, S6 için de ertelendi bir de ne göreyim S8'in çıkış tarihi de ertelenmiş.

Samsung'u severim ama Apple gibi güçlü rakibin varken senin pek hata şansın yok, bu algıları yaratırsan geçmiş olsun, büyük firma böyle hareket etmemeli madem yapamayacaksın baştan bu tarihleri verme ucu açık konuş, güncelleme konusunda artık öyle bir hal aldı ki kimse verilen tarihe inanmıyor herkes kesin ertelenir diyor ve haklı çıkıyorlar, bu bile bile ladestir potansiyel müşterilerindeki güven duygusuna zarar verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Mart 2017; 12:58:11 >
  • Öyle haklısınki insanlarla dalga geçiyorlar resmen ama yazık itibarlarını düşürüyorlar

Eğer düzelmezse mecburen vermek gerekiyor bende kamera değişimi için vermiştim arkasına hep toz kaçırmışlar ve kapağın iç kısmında çizikler var

• arkadaslar samsung uk live chatten konustugumda konustugum kisi guncellemenin operatorlere dagitildigini soyledi

• quote:

Eğer düzelmezse mecburen vermek gerekiyor bende kamera değişimi için vermiştim arkasına hep toz kaçırmışlar ve kapağın iç kısmında çizikler var

Hocam aynı şekilde ben de ekran değişiminden sonra baktığımda mercekte bir sürü toz gördüm. Tekrar verdim temizlettirmek için.. Biz temiz olsun tam olsun diye servise veriyoruz eminim dışarıda yaptırsak toz olmazdı. Allah bilir içinde ne pislikler kalmıştır

• canterzin C kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone un onay vermediği güncellemenin bu sebeple verilemediği bahane mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

S7'nin Nougat ertelenmişti, S6 için de ertelendi bir de ne göreyim S8'in çıkış tarihi de ertelenmiş.

Samsung'u severim ama Apple gibi güçlü rakibin varken senin pek hata şansın yok, bu algıları yaratırsan geçmiş olsun, büyük firma böyle hareket etmemeli madem yapamayacaksın baştan bu tarihleri verme ucu açık konuş, güncelleme konusunda artık öyle bir hal aldı ki kimse verilen tarihe inanmıyor herkes kesin ertelenir diyor ve haklı çıkıyorlar, bu bile bile ladestir potansiyel müşterilerindeki güven duygusuna zarar verir.

S8 in ertelenmesi Qualcomm odaklı bana kalırsa istenilen verim alınamıyormuş.Exynos 8895 4K 120 fps desteklerken 835 yıl 2017 hala 4k 30 fps...

Bu sebebten dolayıda S8 de 4K 120 fps kullanıma sunulmayacak %99,Qualcomm teknoloji dünyasında bana kalırsa sadece engel boş balon bir işlemci

28 nisana çekilmesi çok iyi olmadı 21-25 arası yurtdısında olacaktım alma gibi bir düşüncem vardı aslında :)

Tabi tarihler net değil ama Evan Blass yalan söylemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben bir daha bozulmadan vermeyi düşünmüyorum zaten daha garantisi var 2016 mayıs ayında hediye gelmişti 2 haftasında kamera bozuldu
  • quote:

Ben bir daha bozulmadan vermeyi düşünmüyorum zaten daha garantisi var 2016 mayıs ayında hediye gelmişti 2 haftasında kamera bozuldu

Şans işi hocam bu telefonlar aynı bantta üretilen ekranlar bile farklı çıkabiliyor biliyorsunuz. Tek derdimiz bu olsun yeter ki

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.