Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Var mı rom felan ? Bulabıldın mı kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MooHyul

Var mı rom felan ? Bulabıldın mı kardeşim

Arkadaşların dediği gibi bekliyorum bende dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***** Bir sorum olacak.

PİL > PİL KULLANIMI >DAHA FAZLA > PİL KULLANIMINI OPTİMİZE ET

Bu ayar menüsünde tüm uygulamaları seçip herhangi birini deaktif olarak seçtiğimizde mi optimize edilip kulanımı sınırlanırılıyor? Anlayamadım.

Yardımcı olursanız çok iyi olur.Teşekkürler
  • birisileri kullanıcısına yanıt
    O seçili olanlar normal olarak optimizeli geliyor. sorun olanlari kapatabiliriz

• hesoyama kullanıcısına yanıt
    Yani yanındaki anahtarı deaktif yaptığımızda optimize etme kapanıyor deği mi ?
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Dediğin kullanım için samsung s6 alman israf ve gereksiz.

Şarjı daha iyi giden sadece hd ekran olan daha uygun telefonlara yönelebilirsin.

Bu aralar xiaomi 64gb 3000 ma bataryalı harika bir telefon önerebilirim. Fiyatı 1250 cvarında.Şarj kullanımı çok çok daha iyi s6'ya göre.Arayüz sadeliği tasarımı da muhteşem.

s6'nın bataryası memnun etmeyecektir çünkü.

Sony x modeli de keza böyle.
    Bilidğim telefonlardan bahsettim kendin de biraz araştırıp makul olanı seçebilirsin.İyi şanslar
    sağol tavsiyelerin için :)
    Evet kapaliysa optimize etmiyor demek o. ama sarji çok yer sanirim oyle kapatinca.

• taka61 T kullanıcısına yanıt
    samsung türkiye garantisi olmasına dikkat et bir de telefonun arkasına bak telefon açılmış mı açılmamış mı.kameraların üstünde çizik falan var mı ona da bakabilirsin.
  • http://www.samsung.com/tr/support/newsalert/100061

Son 2 gün beyler heyecan varmı ?
  • Yarın gelse iyiydi okuldayken indirmesi sıkıntı

• pazartesi büyük gün ben hemen yüklemicem siz bi yükleyin yorumlara göre yüklücem güncellemeyi
  • Black Mesa kullanıcısına yanıt
    Aynn bende ayni fikirdeyim ben hatta bi arkadas buldum ona bakip yukleycem:)

• Ben gelir gelmez kurucam ama telefonum root'lu olduğundan dolayı yedek alıp smart switch ile yazılım kurtarma ile kurucam 7.0 rom'unu bakalım öğreneceğiz yarın :)
  • Yine ertelenmezse yükleyecegiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Mesa

pazartesi büyük gün ben hemen yüklemicem siz bi yükleyin yorumlara göre yüklücem güncellemeyi

Turkiyeye gec gelmiyor muydu

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

pazartesi büyük gün ben hemen yüklemicem siz bi yükleyin yorumlara göre yüklücem güncellemeyi

yok yarın geliyor 6 mart
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

Pazartesi gelecek olsa Fransaya çoktan gelirdi bence ama bakalım hayırlısı

Bende oyle dusunuyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

yok yarın geliyor 6 mart

Yarin bence ilk ulkere gelecek trye gelmesi 20 25gun

• Google Play Store'da belirlenen bir zararlı yazılım yüzlerce uygulamanın kullanımdan kaldırılmasına neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde Google Play Store'da keşfedilen yeni nesil bir zararlı, Android cihazınızı bir köprü gibi kullanarak bilgisayarınıza bulaşmayı amaçlıyor.

Google Play Store, Android ekosisteminin resmi uygulama mağazası olması niteliğini taşıdığı için günde milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Bu denli fazla kullanıcısı olması nedeniyle hackerların adeta iştahını kabartan Google Play Store zaman zaman güvenlik problemleri yaşıyordu.

shiftdelete.com'da yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde Google Play Store'da keşfedilen yeni zararlının bulaşma yöntemi ise oldukça ilginç. Uygulama geliştiricisinin kullandığı Windows bilgisayarda bulunan virüs, kendisini uygulamanın koduna gizlice eklemeyi başarıyor.

Android cihazlara zarar vermemesine rağmen bilgisayarınıza cihazınızı bağladığınızda otomatik olarak kendisini bulaştıran bu virüs, dolaylı yoldan bilgisayarınızı etkilemiş oluyor.

Özellikle Android cihazlara yönelik yazılan kodları hedef alan bu zararlı yazılım nedeniyle yüzlerce geliştiricinin uygulamaları Google Play Store'dan kaldırıldı.

Güvenlik firması olan Palo Alto Networks tarafından keşfedilen bu yeni zararlı son dönemlerde keşfedilen en ilginç virüslerden birisi olmayı başardı.

Kaynak: Cnntürk onlarda bir yerli donanım sitesinden haberi almışlar.

• 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.