Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ancak bendeki durum tıpkı verdiğim sayfalarda olduğu gibi.. Acaba imkanınız varsa sizde karanlık odada en yüksek ışık seviyesinde benim çektiğim gibi forograf çekebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.A.R.U.B

Ancak bendeki durum tıpkı verdiğim sayfalarda olduğu gibi.. Acaba imkanınız varsa sizde karanlık odada en yüksek ışık seviyesinde benim çektiğim gibi forograf çekebilir misiniz ?

Fotoğraf çekecektim lakin benim cihazın üzerinde kavisli ekran koruyucu var ve söz ettiğim çerçeveye vuran yansımalar o koruyucunun bitim noktalarına da geri yansıyor. O sebeple çekip koyacağım fotoğraf yanıltıcı çıkacağından çekmedim.

Sizin söz ettiğiniz sayfadaki fotoğraflar gözüken durum yok.

Bu sizin verdiğiniz bir sayfadan alınma fotoğraf. Ben de böyle bir durum yok. Sizde bu fotoğrafta yer alan görüntünün aynısı varsa sizin telefonda ışık sızması var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 2 Mart 2017; 18:24:22 >

• K.A.R.U.B kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler ben o tarz programlari yuklemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı bu görseldeki şekilde ışık sızması var yansıma değil yani.. Ekran değiştikten sonra oldu. Ekranı bastırıyorum ışıklar gitmiyor. Tam oturmama durumu da yok gibi ama bilemedim. Açıkçası telefondan soğudum.

Anladım. Büyük olasılıkla ekranın kavis kısmının kasayla temas ettiği kısmın o bölgesinde camın boyası yok. Boyası yok derken örnek görsele baktım ışığın sızma olduğu yerden ekran görünüyor. O kısımın da gövdenin renginde olması gerekirken o bölge saydam cam olarak kalmış. Ondan dolayıda ekran ışığı görünüyor.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi %100 boyasız olduğu içindir inşallah.. Yarın sabahtan boş vaktim olursa servise gidip göstereceğim. Tekrar açtırmam içini zaten bir elektronik aletin içi bir kere açıldı mı gerçekten eskisi gibi olmuyor. Soracağım en azından belki dediğiniz gibi yeni parti ekranlar böyledir. S7 edgelerde çok rastladım bu duruma ve bizzat gidip gördüm ilk mesajımda bahsettiğim gibi ama affınıza sığınarak söylemek istiyorum. Siz yine de resim çekip atabilir misiniz görmek istiyorum farkı Çevremde de benden başka s6 edge kullanan yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Anladım. Büyük olasılıkla ekranın kavis kısmının kasayla temas ettiği kısmın o bölgesinde camın boyası yok. Boyası yok derken örnek görsele baktım ışığın sızma olduğu yerden ekran görünüyor. O kısımın da gövdenin renginde olması gerekirken o bölge saydam cam olarak kalmış. Ondan dolayıda ekran ışığı görünüyor.

Hocam bugün sabahtan cihazımı Eskişehir Samsung servisine götürdüm anlattım bana ışık yansıması dediler. Jelatinden dediler başlarından atmaya çalıştılar. Güzelce izah ettim araya tırnağınızı koyun yansıma ise gider dedim. Baktılar ama gitmedi. Bildiğiniz ışık sızıyor hocam çok rahatsız edici... Cihazı garanti kapsamında incelemeye aldılar bir kaç güne olur dediler ama umarım hemen hallederler çünkü salı günü de İstanbul'a gitmem gerekiyor. Bilgi vermek istedim size çok ilgilendiniz Allah razı olsun

• beyler 1-2 ay sonra s8 çıkacak. ona rağmen s6 alınır mı? internet watsap ve konuşma için kullanılacak. oyun vs yüklenmicek. bu şekilde s6 en az 4 sene götürür mü ??
  • Arkadaslar 2 sorum var

1.si not edgede ki gibi surekli edge ekranjni nasil kullanabiliriz ?

2.si adjm sayar sizce duzgun calisiyor mu . G4te duzgun calismiyordu o yuzden test eden oldu mu acaba ??

Tesekkurler 😊

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    44 sene bile gider hocam ama suanda da fiyatı çok ucuz değil destek bu sene bitiyor. Önemli değil yeter ki sorunsuz çalışsın derseniz hala öneririm s6 ve s6 edge modellerini..

1700 tl s6 2 yıl samsung garantili sıfır kapalı kutu adıma fatura kesilecek. Fiyat iyi mi??

. Satan mağaza güvenli sıkıntı yok. Elinde bi sürü s6/s6e var.. (s6e 1900tl)

Umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.
  • Gayet uygun bulmuşsunuz hayırlı olsun :)

--

Teşekkürler hocam umarım sorunsuz şekilde teslim alırım

• Beyler bu güncelleme yarın mı geliyor? Fransa rom falanda yokmu yükleyelim

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yükleme Pazartesi günü Türkçe Romu gelir gelmez o zaman karar verirsin
  • K4PTAN kullanıcısına yanıt
    6 Mart da gelecek yani 3 gün var.
  • Pazartesi gelecek olsa Fransaya çoktan gelirdi bence ama bakalım hayırlısı
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    bu fiyata nerden buldun bu kadar ucuz olmaması lazım

• arkadaşlar ben de teli satmayı düşünüyorum.s7 edge alacam.1 yıllık distribütör garantili ter temiz kılıfla kullandım.çizik yok kılcal dahil. ne kadara gider acaba beyaz cihaz

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Telefoncular 1100 - 1250 diyor hocam eğer kendiniz ilan verip internetten veya elden satarsanız 1400 TL belki zorlarsanız..

• 
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.