Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esasmevzi

quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Twrp 3.0 kullanan varmı ? 6.0.1'de yükledim ama recovery açılmıyor.

Dstm ben xda dan indirdim 6.0.1 de calosan surum varmis simsi tam hatirlamiyorum.adam kernel 3.0 yukleyip rotladim oyle kullaniyorun.
    Xda dan bakarsan bulursun.

Hocam Adam kernel edge desteklemiyor diğer geliştiricileri beklicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler 6.0.1 kurmuştum kac gün önce temiz formatta atmıştım. Çok iyi sorun yoktu şimdi ultra güç tasarrufunu açtım ekran karardı üst barı indirince güc tasarrufu ayarlarına giriyor ama ekran yok siyah ana ekran baslatılamıyor yazıyordu. Yeniden başlattım şimdi samsung yazısı yanıp sönüyor takıldı burda beyler yardım edin. Package pro disabler ile baya uygulama kaldırmıstım ama ultra güc tasarrufu kesinlikle kaldırmadım diye hatırlıyorum yinede belli olmazda onunla ilgili olabilir mi?

Hocam yedek yaptıysan wipe yap ilk haline döner.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

Odin ile kuranlar pit le falan uğraşıyor mu. Yoksa bazı kişilerde mi oluyor.

Odin hata vermezse sadece romu kurmak yeterli oluyor hata verirse pit dosyasıyla birlikte kurmak gerekiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler 6.0.1 kurmuştum kac gün önce temiz formatta atmıştım. Çok iyi sorun yoktu şimdi ultra güç tasarrufunu açtım ekran karardı üst barı indirince güc tasarrufu ayarlarına giriyor ama ekran yok siyah ana ekran baslatılamıyor yazıyordu. Yeniden başlattım şimdi samsung yazısı yanıp sönüyor takıldı burda beyler yardım edin. Package pro disabler ile baya uygulama kaldırmıstım ama ultra güc tasarrufu kesinlikle kaldırmadım diye hatırlıyorum yinede belli olmazda onunla ilgili olabilir mi?

Hocam yedek yaptıysan wipe yap ilk haline döner.

Wipe menusune girmiyor sadece download menusune giriyor yeniden kurarım rom ama sarj yüzde 5 ti sonra komple kaybetmiyim telefonu ? Napıcam simdi telefon download modunda downloading yazıyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

bişey soracam benim tel csc birleşik arap emirlikleri gözüküyor. ben odinden fransa romu yüklesem fransaya gelecek sonraki güncellemeleri ota dan alabilirmiyim yoksa gene mi indirip odin den yüklenmeli?

Romu yükleyip wipe yaparsan ota'dan alabilirsin güncellemeleri.

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapat şarj et %100 olsun sonra rom at açılırsa devam et açılmazsa wipe yap sıfırlansın.

• Kilit ekranındaki efektler herkesde mi yok yoksa bazı ülkelerde mi?

• quote:

Telefonu kapat şarj et %100 olsun sonra rom at açılırsa devam et açılmazsa wipe yap sıfırlansın.

Evet öyle yapıcam
  • quote:

Odin ile kuranlar pit le falan uğraşıyor mu. Yoksa bazı kişilerde mi oluyor.

Sorun yok kardeşim.

• S6 edge 5.1.1 full 3G konum gerektikçe açıp kapayarak kullandığımda ekran süresi.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Fransa romunu mu kullanıyorsun şu anda hocam

• quote:

Fransa romunu mu kullanıyorsun şu anda hocam

Evet.

Tema kullandiysan ondan olmuştur başıma geldi benimde.

• Kac gundur sorcam unutuyorum arkadaslar bu indirme guclendirici nasil calisiyo acip hiz testi yaptigimda wifi hizi gorunuyo veya mobilinki hani acikken bisey degismiyo sadece testte degil film indirirken de denedim torrent programyla sadece wifi hizi neyse o oluyo benmi hata yapiyorum yoksa kimileri 4g olmadan olmaz diyo oylemi youtube da adam s5 le yapiyo ben yaptgni yapyrum elemann olmuyo biri aydinlatirsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Tema kullandiysan ondan olmuştur başıma geldi benimde.

Yok usta tema falan kullanmadım da aynı sorun mu başınıza geldi tıpatıp?
    Aynen dediginiz gibi 5.1.1de bende olmuştu bakin o siyah ekranda telefonunuzu basla bir numaradan arayin çalıyor ama surekli durduruldu hatası alıyorsunuz ama pcye baglayınca goruyor ve bilgileri öyle kurtarmıştım ama bana uyari yapmıştı kullandığınız tema uyumsuz olabilir guc tasarrufu modunda diye ama dinlemedim:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esasmevzi

quote:

Twrp 3.0 kullanan varmı ? 6.0.1'de yükledim ama recovery açılmıyor.

Dstm ben xda dan indirdim 6.0.1 de calosan surum varmis simsi tam hatirlamiyorum.adam kernel 3.0 yukleyip rotladim oyle kullaniyorun.
    Xda dan bakarsan bulursun.

Hocam Adam kernel edge desteklemiyor diğer geliştiricileri beklicem.

Dstm o zaman hacker kernel v13 betaya bak o edge de çalışıyor diye biliyorum.

• dark_machine41 D kullanıcısına yanıt
    Dstm tam bilgim yok ama 30mb uzeri indirmelerde mobil veri ile wifi birlikye caliyorlar.yani hem wifiden hemde mobil veriden kullaniyor bir kere kullanmistim.

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Bende g920f var maksimum 3.30 saat o da cok nadir genelde 3 saat.

• Google android 7 nin ekran görüntülerini paylaşmış biz daha 6 ya geçemedik :) Bi daha da samsung alırsam....
  • 
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.