Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsungun telefona kurulu kendi yeni getirdiği bir app olması lazım. Samsung Labs veya Galaxy Labs adı altında olabilir. Şu şekilde bir seçenek sunuyor kullanıcıya.

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorgaXxX -- 25 Şubat 2016; 16:12:27 >
  • S6'nın önündeki en büyük engel batarya. 1 saat ekran süresinde batarya %66 da. Bu sorun donanimdan mı yoksa yazılımdan kaynaklı bir sorun mu bilmiyorum. Çok garip bir telefon 6 saat ekran süresi alan da var 4 de var 3 de var. Ben 3 saat ekran süresi alanlardanım. Ayarlamaları yaptım ama olmuyor yine 3 saat alıyorum. Büyük ihtimalle bataryalar arasında kalite farkı var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    1 2 tane güncellemeyle düzelir büyük ihtimal. Wifi ile batarya iyi gidiyor şu anda % 52 3 saat 44 dakika ekran süresi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Samsungun telefona kurulu kendi yeni getirdiği bir app olması lazım. Samsung Labs veya Galaxy Labs adı altında olabilir. Şu şekilde bir seçenek sunuyor kullanıcıya.

Öyle bir ekran yok. Nerden açıldığını biliyormusunuz.

• EscapeSouL kullanıcısına yanıt
    süpermişş, bakalım bende nasıl olacak.... umarım düzelir, harcamazlar inşallah bu güzel telefonu...
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    S7'nin ısınma problemi var iki cihazda da. Onlar düzeltmezse rootlar düzeltiriz. Water Resistance ve batarya geçmek isteyene yeter. onun dışında aynı telefon.
  • Arkadaşlar 6.0.1'de sorun varsa ve bu sorunların ufak güncelleme ile gidebileceğini beklersek işimiz yaş çünkü ben zamanında note 4 kullanmıştım bilen bilir ona gelen lollipop güncellemesinde akıllara zarar hatalar vardı ve ben aylarca bekledim sonra dayanamayıp satmıştım. Ota güncelleme bekleyen arkadaşlara tavsiyem eğer odin modin gibi saçmalıklar ile uğraşmak istemiyorsanız hemen güncelleme yapmayın. Ben S6'ımı tam 7 aydır ilk günkü haliyle kullanıyorum ve bu süreçte inanın telefonun hızında ve kararlılığında tek bir gerileme olmadı.

• bluebest kullanıcısına yanıt
    6.0.1 de bir problem yok ama kullandığınız sürümden memnunsanız güncelleme yapmayın. İlerki güncellemere bakarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

6.0.1 de bir problem yok ama kullandığınız sürümden memnunsanız güncelleme yapmayın. İlerki güncellemere bakarsınız.

Bazı arkadaşlar klavyede tahminlerin geç gelme problemi olduğundan bahsediyorlar. Klavyeyi sık kullanan biri olarak bu benim için problem mesela. Sizde böyle bir sorun yok mu ya da o gecikme dert edilmeyecek kadar kısa mı acaba?

• sıvı soğutma fayda etmemiş mi? hala ısınıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Orijinalden alıntı: EscapeSouL

Bazı arkadaşlar klavyede tahminlerin geç gelme problemi olduğundan bahsediyorlar. Klavyeyi sık kullanan biri olarak bu benim için problem mesela. Sizde böyle bir sorun yok mu ya da o gecikme dert edilmeyecek kadar kısa mı acaba?

Tahmin kapalı bende klavyede gecikmede yok ne yazılırsa direk geliyor.

• EscapeSouL kullanıcısına yanıt
    Yeni telinde olan uygulamayı S6 ya vermez diye düşünüyorum. Bu sebeple samsung labsın s6 da olacağını düşünmüyorum. Beta sürecinde veya yurtdışı romlarda buna ilişkin bir şey var mı?
  • Sanırım geliştirici seçeneklerinden aktif ediliyor galaxy labbs

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok.

• 6 aylık s6 kullanıcısıyım. Ufak tefek kasmalar dışında sorunum yoktu. Dün gece 6.0.1 Fransa romunu kurdum telefon bambaşka bir hal aldı. Kurmayan varsa hiç beklemesin 10 dakikanızı alıyor. Hızı geçişleri rehber herşey çok akıcı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatix54 -- 25 Şubat 2016; 17:25:18 >
  • notyetktu kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fikrim yok. Ben çok öncelerde satın almıştım hata vermemişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Swiftkey kullanmayı düşünmez misiniz? Ben uzun süredir swiftkey beta kullanıyorum. Hele birde alıştımı çok iyi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Swiftkey kullanmayı düşünmez misiniz? Ben uzun süredir swiftkey beta kullanıyorum. Hele birde alıştımı çok iyi oluyor

Ben aslında yıllardır swiftkey kullanıyordum hatta paralı iken almıştım, bu telefonda da ilk önce onu kurdum ama takılarak çıkıyordu bu da hiç haz etmediğim bir şey. Şimdi uzun süredir başta zorlansam da stok klavyeye alıştım hatta sevdim. Bu yüzden mümkünse değiştirmek istemiyorum ama şart değil tabi gerekirse swiftkey'e dönerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluebest -- 25 Şubat 2016; 17:35:56 >
  • felmyaxe F kullanıcısına yanıt
    Bendede 10 dakika yazıyor :D

Edit : Gün yazmışım dakika olacaktı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4PTAN -- 25 Şubat 2016; 17:41:5 >
    Bence dönseniz pişman olmazsınız. Swiftkey beta kurun. İlk ayarlamasında ufacık bi takılma oldu sonrası yağ gibi akıyor

• 
Sayfa: önceki 10701071107210731074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.