Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.443
Cevap
188
Favori
1.254.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende odinle fransa romunu kurdum ama wipelarıda yaptım pilde hiç bir değişiklik yine çok gidiyor başka sorunu olan var mı_?
  • atakani kullanıcısına yanıt
    iyileştirmez zaten Samsung, öyle bir beklentiye girmesin kimse...
  • musty2626 M kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin gibi telefonu salladım mercek oynuyor evet ama sonra kamerayı açtığımda mercekten zoom yapan profesyonel makineler gibi ses geldi. Sanırım yerinden oynattım merceği
    sonraki kapatıp açmalarımda aynı sesi yapmadı, benim aldığım kadarı ile merceğin önüne parmağınızı getirdiğinizde odaklaması yada uzağı işaretleyerek odaklama yapabilmesinin nedeni merceğin içerde hareketli olmasından kaynaklanıyor.
    Bu bir sorun olmadığı gibi merceğin sabit durması söz konusu olsaydı yakını bu kadar profesyonel makineler gibi odaklayamazdı.
    Cihazill çıktığında bu tartisilmis be optik sabitleme olduğundan mekanik parca oldugunu ve oynamanin normal oldugu soyleniyordu. Benim cihazimda hatta tun s6 serisinde bu ses var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Peki ne yapabiliriz hocam pil ile 1 günü çıkarmak inanılmaz moral bozucu bir şey geri kalan herşey harika çok stabil güzel olmuş tam bir htc gibi .
    OIS'tir o OIS
  • Gencler. Doze modunu kullaniyor musunuz? Pile katkısı oluyor diyolardi. Deneyen var mi?

• Vere vere koca gun taylanda mi verdin guncellemeyi be samsung akil isi degil bunlarin yaptigi

• atakani kullanıcısına yanıt
    Google uygulamalarını ve cihazla gelen ıvır zıvır uygulamaları devre dışı bırakarak biraz daha uzatılabilir, konum özelliği kapalı olsun kullanılmayan zamanlarda, wifi taraması sadece wifi açık olduğu zamanlarda seçili olsun, otomatik güncelleştir kapalı olsun, otomatik ekran parlaklığı kapalı olsun, ben bunlarla kullanıyorum... wifi 3g karışık en kötü 4 saat ekran süresi alıyorum, sırf wifi ile de 5.30 saat süre alıyorum... cihaz 1 aylık bu arada...
  • 6.0.1'deki bildirim çubuğunun rengini değiştirebilen varmı.

• Battalgazi1905 B kullanıcısına yanıt
    Doze mod 6.01 i kullandığı anda aktif eder 15 Dk boyunca işlem yapmayınca direk dozeye gidiyor 5-10dk bir bakarak dozeye girmiyor.

Benim 2 gün oldu %40 pil ekran sürem 3 saat
  • arkadaşlar pil ömrü için en iyisi 5.1 midir ?
  • arkadaşlar normal olarak telefonu güncelleme yapıyorum fakat halen telefon 5.1 de 6.01 e geçiş ne zaman olacak ?
  • Arkadaslar mm verildimi. Bende fransa cikislo cihaz var guncelleme yok diyor.

• bence bi tatile çıkalım gelene kadar gelir güncelleme :))

• quote:

Orijinalden alıntı: iktyas01

arkadaşlar normal olarak telefonu güncelleme yapıyorum fakat halen telefon 5.1 de 6.01 e geçiş ne zaman olacak ?

Türkiye sürümü çıkmadı. Diğer ülkelerin romunu indirip odinle kurabilirsiniz.

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

Arkadaslar mm verildimi. Bende fransa cikislo cihaz var guncelleme yok diyor.

Csc Xeu olursa güncellemeyi kurabilirsiniz.

• Her gün böyle 4-5 ülkeye güncelleme ver - artık buna da eyvallah diyorum o hale düşürdüler çünkü - bugün sadece taylanda vermişler gün içinde başka vereceklerini de sanmıyorum sabahları veriyorlar kaç gündür çünkü. Buna ne demeli ben artık bu insafsızların yaptığına bi karşılık bulamıyorum buluyorum da aslında burda söyleyemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Tayland saati bizden 5 saat ileride sabah değil öğlen verildi
  • 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.