Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] (1032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.442
Cevap
188
Favori
1.254.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarımda herhangi bir değişikliğin olmadığı telefonu almak hiç akıl karı değil. Hele ki cebimizde S6 duruyorsa. iPhone'da bu kafayla gidiyor. S5'ten S6'ya zıplayış daha uzun bir süre olacağını düşünmüyorum.
  • s6'dan s7'ye geçmek çok ama çok saçma olur. Parası olana bişey denmez tabi.. s6'da eksik dediğimiz tüm özellikler gerçekten kapatılmış. s7 edge 3600 mah pil ile geliyor ki note 5 te bile 3000 mah olduğunu düşünürsek muazzam süreler sunacağına emin olabilirsiniz. Hızlı şarj ile de 38 dakika da %93 şarj oluyor telefon. Yarım saatte neredeyse full şarj arkadaşlar :) Pil mevzusu yeni jenerasyonla cidden çözülüyor.
  • Adamlar güncellemeyi vermediler ya la merdali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IWRH

Phonearena.com a göre Always-On MM güncellemesini alacak cihazlara gelecekmiş.

http://www.phonearena.com/news/TouchWiz-on-the-Samsung-Galaxy-S7-and-S7-edge-heres-a-quick-look_id78545

"...TouchWiz brings is the always-on display. You will be happy to know that it will also be available for the older handsets, eligible for an Android 6 Marshmallow upgrade, since it's a software utility..."
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU]

asırlardır beklediğim özellik bu.ne olur doğru olsun :))

• ömerelif Ö kullanıcısına yanıt
    Nedir bu ozellik ustad ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gece_nemi01

Nedir bu ozellik ustad ?

ekran kapalı iken ekranda saat, tarih, mesaj ve cevapsız arama bildirimleri hep durur. her saati merak ettiğinde ekranı açmaktan kurtarır adamı.netten always-on display yaz anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Tasarımda herhangi bir değişikliğin olmadığı telefonu almak hiç akıl karı değil. Hele ki cebimizde S6 duruyorsa. iPhone'da bu kafayla gidiyor. S5'ten S6'ya zıplayış daha uzun bir süre olacağını düşünmüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Lungorthin

s6'dan s7'ye geçmek çok ama çok saçma olur. Parası olana bişey denmez tabi.. s6'da eksik dediğimiz tüm özellikler gerçekten kapatılmış. s7 edge 3600 mah pil ile geliyor ki note 5 te bile 3000 mah olduğunu düşünürsek muazzam süreler sunacağına emin olabilirsiniz. Hızlı şarj ile de 38 dakika da %93 şarj oluyor telefon. Yarım saatte neredeyse full şarj arkadaşlar :) Pil mevzusu yeni jenerasyonla cidden çözülüyor.

Katılıyorum dostlar, +900 1000 lira vermeye gerçekten değmez, zengin arkadaşlar laflarımıza takmasın direkt alsın zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif
    ekran kapalı iken ekranda saat, tarih, mesaj ve cevapsız arama bildirimleri hep durur. her saati merak ettiğinde ekranı açmaktan kurtarır adamı.netten always-on display yaz anlarsın.

İyi oldu bu özellik, rehbere ekleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: ömerelif

İyi oldu bu özellik, rehbere ekleyeyim.

bunun gibi ama inşallah s6 ya da gelir

• kameranın farkını gösteren güzel bir video

• quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Geçen gün hattı turkcell'den vodafone'a taşıdım fakat hattı taktığımdan beri şebeke sorunu var, şebekede dalgalanmalar oluyor bazen full çekip sonra 1 bara kadar düşüyor .Ama evin dışında veya başka bir ilçede şebekede bir sıkıntı yok bu sorunu birtek evde yaşıyorum.Evde sim kartı başka telefonlarda denediğimde onlarda 3g 3-4 bar çekerken bende edge bile zor çekiyor.Sizce bu telefon kaynaklı bir sıkıntı olabilir mi,telefonu alalı 4 ay oldu önceden turkcell'de hiç şebeke sorunu yaşamamıştım şimdi telefonu servise göndermekte istemiyorum acaba güncelleme ile vs sorun çözülür mü?

Arkadaşlar daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Şu şebeke olayı yüzünden telefondan soğudum vallahi
  • youtube kendi uygulamasında 360 derece video izlerken ekranda anlık çizgiler oluyor mu; bir dener misiniz?uygulama da mı hata var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Guncellemeciler, bunları foruma yazarak hiçbirşey kazanamazsınız. Reddit e yazın.

@Tepedeninme hayırlı olsun güle güle kullanın.

Tesekkur ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mizrakk

Merhaba,

Klavye olarak SwiftKey klavye kullanıyorum. Fakat belirli aralıklarla varsayılan klavye seçimi samsung klavyeye dönüyor.
    Abiden birşey yazacaksan kötü oluyor. Ayarlardan her seferinde düzeltmek istemiyorum. Samsung klavyeyi tamamen yok etmek mümkün mü?

Bilgisi olan var mı?

• UFAK Bİ KARŞILAŞTIRMA

• mizrakk M kullanıcısına yanıt
    Package disablerdan samsung klavyeyi devre dışı bıraktım ben.

• Bu sürekli ekranda açık kalan saatin bir ayarı olucaktır heralde kapatmak isteyen kapatabilir diye?

Bildirim ışığının bir esprisi kalmaz o saat yüzünden.
  • bak buna sinir oldum işte

http://www.sammobile.com/2016/02/22/galaxy-s7-always-on-display-feature-not-coming-to-existing-galaxy-handsets/

ikiside amoled ekrana sahipken, ekran açık özelliği mevcut galaxy lere gelmeyecekmiş.

xda da uyarlanır herhalde ama orijinali gibi olmazsa çekilmez.
  • tahmin ediyorum ki s7 3bin liraya yakın bir fiyattan satışa çıkacak. kendi açımdan bir telefona bu kadar para vermek saçma. S6 1900 lira bandına düşmüşken önerirmisiniz? daha düşer mi sizce fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

tahmin ediyorum ki s7 3bin liraya yakın bir fiyattan satışa çıkacak. kendi açımdan bir telefona bu kadar para vermek saçma. S6 1900 lira bandına düşmüşken önerirmisiniz? daha düşer mi sizce fiyatı?

fiyat düşer. bence bekleyebiliyorsanız 2 ay bekleyin.
  • 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.