Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.310
Cevap
38
Favori
79.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note5 i satip bunu aldim hayirli olsun bana ins.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Note5 i satip bunu aldim hayirli olsun bana ins.

Memnun kalmadiniz mi note 5'ten?

• Kalmadim..kasmalar baslayinca 3 gun sonra sogudum cihazdan

• quote:

Kalmadim..kasmalar baslayinca 3 gun sonra sogudum cihazdan

Reklam içeren uygulamalar mı kullanıyorsunuz? Cidden enteresan kasması.

• quote:

Kalmadim..kasmalar baslayinca 3 gun sonra sogudum cihazdan

kasmaması lazım note5in. ilginç. plus nasıl peki?
  • Simdilik iyi daha 2gun oldu bakalim..bencede kasmamasi lazimdi notun bende anlamadim kameradada sorun yasadim video cekerken hata verdi surekli dedimya sogudum telden bakalim bundan memnun kalirim insallah

• Hayir oyle bir program kullanmadim asla..yeni biseyde yuklememisdim bende anlamadim sorunlu bir cihazdi sanirim bana denk geldi

• merhabalar;) 

vatandan aldığım m9+ plus un şebeke sorunu çıkınca bugün iade ettim, yarın acil bir cihaz almam lazım s6 edge plus ile iphone 6 plus arasında kaldım 6s plus bekleyecektim, ne beklemeye değer değişiklik gördüm nede fiyat farkına yazık olur düşüncesindeyim,neyse 

SİZCE S6EDGE PLUS MI İPHONE 6 MI ?

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Uzuldum gecmis olsun... bence s6 edge+

• Cihazin bataryasi, Custom ROM pazari, ve uzun sure kullanimdan sonra RAM durumu nasil? Suan iP4 kullaniyorum ve telefon degistirecegim. Z5, edge+ ve 6S arasindayim.
    Android hala stabil degil sizi uzer diyorsaniz tekrardan iOS devam edecegim.

Fakat 2.1-2.3 zamanlari arasinda Android kullandim ve sistem ile icli disliydim, ugrasmak guzeldi fakat iOS'a gectigimdeki rahatligi hic yasayamadim.

• S6 edge plus ı inceleme fırsatı buldum , kısaca android dünyasında zirve diyorum ... Muhteşem ekran , çok hızlı tepkiler , harika kamera .. 3 milyar fiyatı var ama iphone 6 yanında oyuncak gibi kalıyor....Rakibi iphone 6s plus olacaktır onuda bi incelemek lazım ...
  • GİTTİ GİDİYORDAN S6 EDGE PLUS VE SPİGEN CYRİSTAL CLEAR KILIF ALDIM,

2.kez s6 edge plus kullanıcam :) hayırlısı
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

GİTTİ GİDİYORDAN S6 EDGE PLUS VE SPİGEN CYRİSTAL CLEAR KILIF ALDIM,

Hayırlı olsun. Edge plustan, Note 5e geçmiştiniz.
    Tekrar S6 Edge plusa dönmüşsünüz. Her 2 cihazı da kullanmış biri olarak hangisini tavsiye edersiniz?
    Bugün Note 5 veya, S6 Edge plus dan birini alıcam.
    Teşekkür ederim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mori

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

GİTTİ GİDİYORDAN S6 EDGE PLUS VE SPİGEN CYRİSTAL CLEAR KILIF ALDIM,

Hayırlı olsun. Edge plustan, Note 5e geçmiştiniz.
    Tekrar S6 Edge plusa dönmüşsünüz. Her 2 cihazı da kullanmış biri olarak hangisini tavsiye edersiniz?
    Bugün Note 5 veya, S6 Edge plus dan birini alıcam.
    Teşekkür ederim. :)

note 5 de güzel cihaz fakat ben ısınamadım bir türlü goldunu eşime mavisini kendime almıştım ama note 5 pek note serisi gibi olmamış sanki note serisinin o derili görünümü ağırlığı gitmiş gibi geldi bana.

ben gittigidiyordan yüzde 5 çekimle s6 edge plus ı samsung garantili olarak 2750 tl ye mal ettim bence süper fiyat note 5 telefoncularda 2700 lerde afyonda, zaten afyon gibi bir yerde internettten almak en sağlam olanı,

bana göre edge plus çok şık ve krizmatik. sadece eğri ekranlarda jilatin kullanamıyoruz işte ona dikkat etmek lazım ha bu iş içinç ok pahalı ekran koruyucu jilatinler var ama asla orjinali gibi olmuyor tecrübeyle sabit.

kalem çok kullanıyorsanız note 5 elit bir cihaz arıyorsanız s6 edge plus diyerek işi noktalayalım

• Ya cok kullanicisi yok yada sorunu yok bu cihazin ilerlemiyor burasi...note5 formunda baslamis sıkıntilar ses ve hizli sarj yemesi vs..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya cok kullanicisi yok yada sorunu yok bu cihazin ilerlemiyor burasi...note5 formunda baslamis sıkıntilar ses ve hizli sarj yemesi vs..

Kullanicisi az sanirim. S6 & S6 edge formunu takip edebilirsiniz.

Bende s6 edge kullaniyorum ama plus'a gecsem mi acaba? karar veremedim.

• Bu cihazı almadan önce HTC 8x kullanıyordum ekran 4.3" olduğu için biraz büyük ekran tercih etmek istedim ve Casper VIA v5 aldım fakat bu telefonun ses performansı berbattı. Açıkcası microsoft amiral gemilerini bekleyecektim fakat bu telefonun tanıtımlarını gördüm tasarım olarak harikaydı. Cihaz şekil olarak on numara, parmak izi belli olmasın diye siyah olanı tercih ettim. Edge kenarlarını daha fonksiyenel yaparlar umarım şu an için pek işlevsel değil ama tasarım olarak hava katıyor. Aldım bu paraya pişman mıyım? Değilim 2 yıldan fazla gideri var cihazın. Özellikle kulaklık performansı süper, kamerayı konuşmaya gerek yok harika.
    Evet bende bi ısınma fark ettim uzun kullanımda power tuşunun kısmı ısınıyor rahatsız edecek şekilde. Bu konu hakkında diğer arkadaşlarda yazabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Ya cok kullanicisi yok yada sorunu yok bu cihazin ilerlemiyor burasi...note5 formunda baslamis sıkıntilar ses ve hizli sarj yemesi vs..

Kullanicisi az sanirim. S6 & S6 edge formunu takip edebilirsiniz.

Bende s6 edge kullaniyorum ama plus'a gecsem mi acaba? karar veremedim.

Kesinlikle edge plus a geçin bende s6 edge kullanıyordum yaklaşık 10 gün önce edge plus a geçtim büyüyen ekran harika yani harbiden on numara olmuş ekstradan 1 gb ram cihazı uçuruyor gerçekten bence şuan tartışmaya bile gerek yok piyasanın en iyi en şahane en muhteşem kullanıcısına istediğini fazlasıyla veren bir cihaz olmuş s6 edge plus

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.