Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.311
Cevap
38
Favori
79.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre_3579

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Ya cok kullanicisi yok yada sorunu yok bu cihazin ilerlemiyor burasi...note5 formunda baslamis sıkıntilar ses ve hizli sarj yemesi vs..

Kullanicisi az sanirim. S6 & S6 edge formunu takip edebilirsiniz.

Bende s6 edge kullaniyorum ama plus'a gecsem mi acaba? karar veremedim.

Kesinlikle edge plus a geçin bende s6 edge kullanıyordum yaklaşık 10 gün önce edge plus a geçtim büyüyen ekran harika yani harbiden on numara olmuş ekstradan 1 gb ram cihazı uçuruyor gerçekten bence şuan tartışmaya bile gerek yok piyasanın en iyi en şahane en muhteşem kullanıcısına istediğini fazlasıyla veren bir cihaz olmuş s6 edge plus

Batarya nasil kardesim peki plusta?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bataryasi da tatmin edici 3000 mah batarya var 1 saat 15 dakikada ful şarj oluyor cihaz kullanımına göre değişiyor ama en az 4 5 saat arası ekran kullanımı alıyorum ve ısınma sıfır cihazda harbiden hiç ısınmıyor ne şarj olurken nede kullanırken özellikle şarj olurken hiç ısınmıyor s6 edge kullanırken şarja taktığımda ısınıyor Du telefon ama bunda şarja takıyorum buz gibi telefon hala valla ben hile şaşırıyorum şuan harbiden on numara cihaz hiç düşünme bence direk al

• Cihazı sabah 8 de şarjdan çektim gün içinde mobil veri kullandım sosyal ağlar browserda takıldım birazda kamera şuan 55 şarj var 2:30 saat ekran açık bence gayet güzel değerler

• Fazla kullanan yak galiba. Bende yarın alcağım

• 1 haftalık Note 5 deneyiminden sonra, bende bugün S6 Edge Plus a geçtim.

• CİHAZIM GELDİ HERŞEY GÜZEL HERŞEY SÜPER, SORUNSUZ KARİZMA BİR CİHAZ

SİZCE VERUS UN KILIFLARI NASIL

SPİGENULTRA HBYRİD ALDIM AMA ARKA KISMI ŞEFFAF İÇERİ TOZ KAÇIYOR VE CİHAZI TERLETİYOR

ŞUNU DÜŞÜNÜYORUM

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s6-edge-plus-kilif-verus-high-pro-186060999
  • Mori kullanıcısına yanıt
    Sende bendensin hosgeldin

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Hoşbuldum. Harika bir cihaz.
    Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah hepimize...
  • 4K

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende dun aksamdan itibaren 64GB Gold S6 Edge Plus ile araniza katilmis bulunmaktayim... 2.5 yillik Note 2 maceramdan sonra umarim beni yuzustu birakmaz... Yurtdisinda yasadigim icin bayramda TR'ye izne gelince islettirmek istiyorum. Bu isin proseduru nedir acaba?
  • albemus kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun 64 gb yerinde bir karar olmus keske burdada olsaydi 64 ama henuz yok...kayit isi eskisi kadar zor degil pasaport girisinle garanti vs bir bankaya harc yatiriyorsun en son 150 tl idi sanirim sonra kullandigin servis saglayicia gidip kayit ettiriyorsun yada e devlet kullaniyorsan ordan..

• Telefon banyoda çamaşır makinesinin üzerinden fayansın üzerine ekranın üzerine pat diye düştü çok fenada PAT sesi geldi. Telefonda görünürde herhangi birşey olmadı ama öğlen baktığımda çok ince kılcal çizik ışık açısıyla oynadığın zaman belli oluyor. Acaba düştüğü içinmi oldu yoksa başka şekilde mi çizildi? Fikriniz nedir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 211 MB civarı güncelleme var. Güncelleyen arkadaşlar tavsiye eder mi?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

211 MB civarı güncelleme var. Güncelleyen arkadaşlar tavsiye eder mi?.

Evet ben yaptim ve test ettim

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE PLUS [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• Sizlere birşey danışmak istiyorum.8 aydır iphone 6 kullanıyorum ve aldıktan 3-5 gün sonra keşke plus alsaydım demeye başladım.samsung s6 edge plus çok hoşuma gitti ama s4 te yaşadığım korkunç android deneyiminden sonra samsungtan çekiniyorum.şimdi size sorum iphone 6 da mı kalayım , yoksa s6 edge plus veya 6s plus mı alayım ?

• Güncelleme yeni mi geldi yazılım bilgilerini atabilir misiniz
  • cihazla gelen whatsapp uygulamasını nasıl kaldırabiliriz. whatsapp plus kuracağım ama kuramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm170

Sizlere birşey danışmak istiyorum.8 aydır iphone 6 kullanıyorum ve aldıktan 3-5 gün sonra keşke plus alsaydım demeye başladım.samsung s6 edge plus çok hoşuma gitti ama s4 te yaşadığım korkunç android deneyiminden sonra samsungtan çekiniyorum.şimdi size sorum iphone 6 da mı kalayım , yoksa s6 edge plus veya 6s plus mı alayım ?

Kimsenin fikri yokmu ?

• storm170 S kullanıcısına yanıt
    S6 Edge+ gerçeten çok güzel hazırlanmış bir cihaz hem çok güçlü hem de stabil.
    Bu cihaz çoğu insandaki android algısını baştan sona değiştirecek bir cihaz.

Sizin meseleye gelirsek sizin yerinizde olsaydım Samsung'a bir şans daha veriridim.
    Pişman kalmayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 14 Eylül 2015; 20:19:38 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.