Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 edge+ da 4GB RAM ile gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Windows10

şu telefonu windows 10 mobile ile çıkartsınlar, tek kelimeyle uçar. iphonedan hızlı çalışır ve zamanla androidde olduğu gibi şişmez. rehberi 4 snde açmaz. tak diye anında açar. ama işte, sen telefonu piyasaya sunmazsan olmaz bütün bu işler. DH çinde videosu sayesinde, note 5 almaktan vazgeçtim. tek hedefim iphone. eğer o olmazsa lumia 950xl olabilir.

Şişme kasma rehber olayları bunlar eskide kaldı artık,şehir efsanesi oldu, aşağıda s6 ile iphone 6 rehber de dahil olmak üzere bir çok hız testi var, windows mobile ise diğer firmalardan uygulama geliştiricilerden vs yeterince destek alamyor , hal böyle olunca da talep görmüyor ve androidin gerisinde kalıyor

Düzeltme : ilgili linkhttps://www.youtube.com/watch?t=88&v=lsViP9LIrN0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhdemir -- 27 Temmuz 2015; 18:41:14 >

• Bence piyasada çok şık ve güzel telefonlar var yanlız gerekten Piyasanın sağlam bir işletim sistemine ihtiyaci var Android gibi virüsler ve reklamlar dan Oluşan değil iOS gibi iPhone mecbur kılan değil ama iOS gibi akıcı ve kapalı sistem işletim sistemi olmak Windows fone gibide üvey evlat değil yılda bir Güncelleme ile olmaz

• serhdemir kullanıcısına yanıt
    windows phone için windows 10 mobile çıkınca,

ios için ios 9-10-11 çıkınca,

yukarıdaki işletim sistemini kullanan telefonlar hep aynı hızda çalışacak.

ancak android için böyle birşey mümkün mü?

evet, galaxy note 5i alınca android 5.1.1 ile çok güzel çalışacak, ve muhtemelen android m ile de.

demeye çalışacağım şey ise, bu telefon android N, android O'yi hangi hızda çalıştıracak. zamanla yavaşlamalar oluyor, çünkü hem android'in üzerine launcher tarzı program yüklüyorlar hem de bloatware gibi hiç kullanmayacağınız ama kaldıramadığınız uygulamalar ile geliyor.

peki, siz Windows 10 Mobile'ın Snapdragon 200 işlemciye ve 512 mb ram'e sahip cihazlarda çalışacağını biliyor musunuz?

Aynı mantıkla, ios9'U alacak olan iphone 4s'in 512 mb rame sahip olduğunu biliyor muydunuz?

yukarıdaki 2 telefonda işletim sistemini akıcı bir şekilde çalıştıracak .

Windows Phone için uygulamaların az olduğu bilinen bir gerçek ama örneğin whatsapp, viber, wechat, line, facebook, twitter, 6tag (instagram istemcisi), metrotube vs gibi birçok uygulmaa mevcut.

w10m ile birlikte hem ios uygulamaları kolayca windows phone için portlanabilecek, hem de android uygulamaları, native olarak windows 10'un apilerini kullanabilerek yeniden derlenebilecek. Android uygulamaları w10m'a sideloading yöntemiyle yüklenebilecek. Bütün bunların yanısıra, VS 2015, qt 5.5 tarzı geliştirici araçları da cross-platform kodlamayı mümkün hale getirirken, windows 10 için de evrfensel uygulamalar çıkacak. Kısacası, birazcık sabır.

Ey, Windows10, nick - avatar - yorum uyumu deme diye kısaca bir açıklama yapayım.

Bugün bana 4000 tl verip istediğini al ama deseniz, iphone 6s plus 128 gb'ın tanıtılmasını bekleyip alırdım.

Hem android, hem winodws phone ve windows phone'un geleceği Windows 10 Mobile, hem de ios için görüşlerimi yazdım. Katılıp katılmamak size kalmış. Ancaj şunu bilin yeter, görüşlerinize saygı duyuyorum. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.