Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: konia

Arkadaslar bir arkadas irandan s5 g900h modelini getirecek. Fiyati cok cazip yalniz kafamı karıştıran bir sorun var Turkiyede g900f modeli snapdragon islemciye sahip, irandan gelecek cihaz exynos işlemciye sahip. Cok araştırdım iyi diyen de var sakın alma diyen de. Kararsız kaldım. Sizden bu konuda yardım istiyorum. İrandan geleni alırsam pişman olurmuyum. Teşekkürler...

Fiyat farkı çok varsa kesinlikle alin, fazla bir performans olmayacaktir hatta exynos 5422 az bir farkla antutuda daha iyi sonuç aliyor. Ayrıca note 3te oldugu gibi 4k video çekimi ayrimi yok, ikisi de çekiyor diye biliyorum

Bilemedim. Güncelleme ve 4G sıkıntı olur denildi. Fiyat farkı 500TL civarı gibi. Değer mi değmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Arkadaslar bir arkadas irandan s5 g900h modelini getirecek. Fiyati cok cazip yalniz kafamı karıştıran bir sorun var Turkiyede g900f modeli snapdragon islemciye sahip, irandan gelecek cihaz exynos işlemciye sahip. Cok araştırdım iyi diyen de var sakın alma diyen de. Kararsız kaldım. Sizden bu konuda yardım istiyorum. İrandan geleni alırsam pişman olurmuyum. Teşekkürler...

Fiyat farkı çok varsa kesinlikle alin, fazla bir performans olmayacaktir hatta exynos 5422 az bir farkla antutuda daha iyi sonuç aliyor. Ayrıca note 3te oldugu gibi 4k video çekimi ayrimi yok, ikisi de çekiyor diye biliyorum

Bilemedim. Güncelleme ve 4G sıkıntı olur denildi. Fiyat farkı 500TL civarı gibi. Değer mi değmez mi?

Güncelleme sıkıntı olmaz iki sürüm de yakın zamanlarda aynı güncellemeleri alır. Zaten Irak'ta 4g yok,bizde de yok. neden sorun olsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ben servise vermiştim cihazımı aldım. Mağdur olmuş bir şekilde bana gelen cevap şu : Garanti kapsamında kontrolleri yapıldı ve belirtilen durumların bu modele ait standartlar içerisinde olduğu,cihazın ayıplı ürün statüsünde olmadığı görülmüştür.kamera odaklama motorunda boşluk olması normal ve kamera açıldığında odaklama motoru enerjilendiğinden bu durum ortadan kalkar.ve kamera sallansada ses yapmaz.
  • quote:

Rom/root konularıyla çok alakalıysanız snapdragon alın. Exynos ile snapdragon arasında çok büyük bir fark yok.Hatta bazı testlerde (antutu) exynos işlemcili s5 3000-4000 puan fark atıyor g900f modeline. Ben kendimde Exynos işlemcili s5 kullanıyorum şuan için bir sıkıntı yok. Samsung kendi üretimi olan Exynos işlemcilere artık daha fazla önem veriyor.
  • Herkese iyi günler, S5 maksimum kaç gb hafıza kartını kaldırıyor? 64 gb alsam sıkıntı yaşar mıyım yavaşlama durumu oluyor mu? Telefonu yeni satın aldım bilmediğim için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

Herkese iyi günler, S5 maksimum kaç gb hafıza kartını kaldırıyor? 64 gb alsam sıkıntı yaşar mıyım yavaşlama durumu oluyor mu? Telefonu yeni satın aldım bilmediğim için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim

S5 128 gba kadar hafıza kartı destekliyor

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Yüklenebilir..

• quote:

Bende de iran S5 var, 4g sıkıntı değil zaten yok Türkiye de daha, güncellemeler geç geliyor ama doğrudur, telin csc kodunu değiştirince düzelir, daha benimkini değiştiremedim ama fazla üstüne düşemedim eski teli italyadan almıştım rootlamıştım.
    Dipnot: ırakta 4g var ve hız ortalama 20 mbs.

• Merhaba arkadaşlar,

Ofiste kullanmak için şarj cihazı alacağım ama merak ettiğim EP-TA10EBEQGWW kodlu USB 3.0 destekli şarj cihazı Galaxy S5 için uygun mu? Normalde Note 3 için satıyorlar ancak bütün voltaj ve amper değerleri aynı görünüyor. Bu ürünü alıp S5'te kullanan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Yüklenebilir..

Araştırmaya başladım, xda'yı turluyorum, teşekkürler.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin..
    sıkıntı olursa yardımcı olurum..
  • Merhaba arkadaşlar s5 almayı düşünüyorum bir kaç sorum olacaktı size .
    S5 900F,S ,H olarak ayrılmış bunlar arasında fark var mı neler ?

Parmak izi okuma ,algılaması iPhone kadar iyi mi ?

Ayrıca amoled ekranın nimeti olan gölgelenme problemi veya olu piksel yaşayan var mı ?

• Vegola V kullanıcısına yanıt
    Parmak izi süper. Hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

quote:

Bende de iran S5 var, 4g sıkıntı değil zaten yok Türkiye de daha, güncellemeler geç geliyor ama doğrudur, telin csc kodunu değiştirince düzelir, daha benimkini değiştiremedim ama fazla üstüne düşemedim eski teli italyadan almıştım rootlamıştım.
    Dipnot: ırakta 4g var ve hız ortalama 20 mbs.

Irak'ta gerçekten 4g mi var? Pek inandırıcı gelmedi :)

• arkadaşlar ben 16gb mavi olanını aldım.Sd kart takmak istiyorum.Sd kart konusunda pek bilgili değilim.Nerelerde bulurum en hızlısı hangisi bi yardımcı olurmusunuz?Ha bu arada söylemeden edemicem.Galaxy s5 şu an piyasadaki en iyi telefon bence

• S4 ün hoparlör sesi mi yüksek çıkar

S5 in hoparlör sesi mi yüksek çıkar

bana yardımcı olursanız sevinirim yada aynı mıdır ses yüksek liği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101

S4 ün hoparlör sesi mi yüksek çıkar

S5 in hoparlör sesi mi yüksek çıkar

bana yardımcı olursanız sevinirim yada aynı mıdır ses yüksek liği

Tabiki de S4 ün sesi biraz fazladır. Bunun nedeni ise Su geçirmez özelliğe sahip olan S5 in hoparlörünün daha fazla bir korumaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmaktadır. Fakat bana göre S5 in sesi gayet yeterli ve bir sorun teşkil etmiyor benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

Merhaba arkadaşlar s5 almayı düşünüyorum bir kaç sorum olacaktı size .
    S5 900F,S ,H olarak ayrılmış bunlar arasında fark var mı neler ?

Parmak izi okuma ,algılaması iPhone kadar iyi mi ?

Ayrıca amoled ekranın nimeti olan gölgelenme problemi veya olu piksel yaşayan var mı ?

Parmak izi okuması, HTC One Max tan iyi, İphone den kötü.

S5 900f Türkiye'de satılan snapdragon 801 işlemcili model. (2.5 ghz 4 çekirdek.)
    S5 900h 4+4 çekirdekli exynos işlemcili model. (1.9 ghz 4 çekirdek, 1.3 ghz 4 çekirdek)
  • TC34 kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı mesajınız için tşk ederim hocam. 900F modeli işlemci bakımından en güçlü olan model galiba ayrıca amoled ekran nedeniyle beyaz tonlar S3teki gibi sarımtırak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

Ayrıntılı mesajınız için tşk ederim hocam. 900F modeli işlemci bakımından en güçlü olan model galiba ayrıca amoled ekran nedeniyle beyaz tonlar S3teki gibi sarımtırak mı?

Her ne kadar testlerde exynos işlemci fazla puan alsada 900f ve 900h modeller arasında çok büyük farklar yok.İşlemci bakımından 900f bir tık önde. Oyunlarda filan fark olmaz yani.Ben kendim exynos işlemcili olan 900h modelini kullanıyorum.Şuan için bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Haangi cihazı ucuza alabiliyorsanız onu tercih edin bence.

Ekran konusunda gayet başarılı, sararma v.b durumlar olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.