Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 Siyah Ekran Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
37.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam Ayni sorun bendede basladi Lütfen sesimi duy :(
  • Hocam bende de bu sorun olmaya başladı rica etsem bana da yardım etseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRİSON BREAK-

quote:

Orijinalden alıntı: TheKaanC

hocam Ayni sorun bendede basladi Lütfen sesimi duy :(

Duydum hocam sesinizi geldim PM attım

PM atacağına yazsan da herkes faydalansa? PM alanlardan bi arkadaş yazabilir mi çözümü nedir??
  • Sorun bendede var bı PM banada at

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkts.7

Hocam bende de bu sorun olmaya başladı rica etsem bana da yardım etseniz.

PM Attım

Aynı problem bende de var hocam pm atmanızı bekliyorum.Teşekkürler.

• teşekkürler.

• Kardeşim deliricem lütfen banada bi PM at nasıl düzelticez bunu
  • Arkadaşlar yarsımdı olabilirmisin ne yaptıysam olmadı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheKaanC

hocam Ayni sorun bendede basladi Lütfen sesimi duy :(

Duydum hocam sesinizi geldim PM attım

Hocam bendede aynı sorun var pil çıkarma güç düğmesine basılı tutup enerjiyi boşaltma yeni rom falan yaptım ise yaramadı sendeki yöntemi pm atabilirmisin lütfen telefonun sorunu tam olarak uyku moduna girince kolay kolay uyanmaması için tuşlarla bi kaç dakika uğraşmak lazım birde ekran ışığı en dusukteyken ekranın alt yarısında çok titreme oluyor

• kardeş bir pm de bize atarmısın. aynı sorun bizdede var.
  • merhabalar
    çok geç oldu ama bende yeni rastladım
    aynı sorun ile telefonu bir yıldır kullanıyorum
    kapaklı kılıf ile sorun yapmıyor gibi plastik kapağı takınca sorun yapıyor
    çözümü için bana yardımcı olursanız sevinirim bir PM de bize atmanızı rica ederim
    saygılar
  • Selamlar
    Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ise ulaşabilecekleri bir bilgi olsun diye yazıyorum
    sorun kesinlikle ekran soketi kaynaklı Samsung da soket başları açık Apple metal kapak ve vidalarla soketleri sabitliyor bunun olmaması için
    düşmelere ve cepte üzerine oturup soketin baskı görmesi ile soket başı oynayabiliyor ve buna neden oluyor bir telefoncuya götürün gözünüzün önünde açtırıp soketi çıkarıp yeniden yerine oturtun yerine düzgün oturduğundan emin olduktan sonra çift taraflı bant benzeri bir şeyle tampon yaparak kapatın bir daha yerinden oynayamasın ben bu şekilde çözdüm sorun yok.20-25 tl ye halledersiniz saygılar
  • Ayni sorun bende de var bir pm de ben alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücelali1 -- 1 Kasım 2017; 17:8:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İncredipede

Aynı sorun bendede var sorunun çözümü nedir Home tuşuna basıyorum kapasitif tuşların ışıkları yanıyor ekran görüntüsü yok ama ekrana dokunduğumda dokunmatik sesi geliyor tuş kilidini açıyor ama görüntü yok Power tuşuna basıyorum tuş kilitleniyor tekrar Home tuşuna bastığımda görüntü geliyor bu dediğim olayı 30-40 seferde bir yapıyor çözümü nedir
    Sürüm 4.4.2 hiç root yapılmadı programlardan desem telefonu formatladın bom boşken yine yaptı akıllı kılıfta kullanmıyorum

bu işin çözümü nedir sizlerde varmı böyle bir sorun çok sinir olmaya başladım

aynı sorun bende de var, yardımcı olabilir misiniz?

• Dostum aynı sorun bendede başladı yardım eder misiniz çözümü nedir bu işin yav canımı sıktı valla

• Arkadaşlar o sorunun nedeni ekranın altındaki kristalin kırılmasından dolayıdır ve bir arkadaşımızda demiş zaten ekranın altında titreme var demiş ben şuanda s5 i kullanıyorum ve 3 sorunu var 1=iç ekran kırılmaya başladı 2=donmalar başladı tahminimce ram in teki kırıldı 3=ekranın altında yeşil çizgiler oluyodu ama nasıl olduysa en son yazılımı yükledim düzeldi ama hala cihaz fazla soğuduğunda o çizgiler çıkıyo.Bu arada o arkadaşın sorusunu da cevaplıyayım o sorunda kristalin kırılmasından dolayıdır.Neyse kusuruma bakmayın daha yeni bu konuyu görüyorum!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hackkingg27 -- 3 Ocak 2018; 0:8:50 >
  • Bana da PM atar mısınız ? Aynı sorun bende de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Batarang-

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam bende de var aynı sorun nasıl çözdünüz?
  • ben de pm istiyorum. tabi sesimizi duyan olursa.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.