Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Sorunlar Bitmiyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Yurtdışından Galaxy S4 getirttim. Telefonu uzunca bir süre Android 4.2.2 versiyonuyla kullandım. Bu sabah Android 4.4.2 ye güncelledim odin ile. Ve telefonda sürekli olarak Samsung klavye durduruldu hatası alıyorum. Ve ayarlarda da ayarlar durduruldu yazısı alıyorum. Telefonu cwm recoveryden wipe ladım ama değişen birşey yok. Lütfen yardım edin !

• telefonu sıfırladığınız halde bu tip hataların gelmesi çok tuhaf. cwm recovery dediğinize göre rootladınız mı cihazı? roottan kaynaklı bir şey olmasın?
  • Dandroid. Kullandım ordan biliyom derdi bitmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertce kullanıcısına yanıt
    Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anti aliasing

telefonu sıfırladığınız halde bu tip hataların gelmesi çok tuhaf. cwm recovery dediğinize göre rootladınız mı cihazı? roottan kaynaklı bir şey olmasın?

Rootlu ama sorunu çözdüm Dandik dunduk yükleme talimatlarını yanlış yazmışlar. Ben dosyaları inceleyip tekrardan yükledim. Yani şu an 4.4.2 Kitkata sahip bir S4 üm var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

quote:

telefonu sıfırladığınız halde bu tip hataların gelmesi çok tuhaf. cwm recovery dediğinize göre rootladınız mı cihazı? roottan kaynaklı bir şey olmasın?

Rootlu ama sorunu çözdüm Dandik dunduk yükleme talimatlarını yanlış yazmışlar. Ben dosyaları inceleyip tekrardan yükledim. Yani şu an 4.4.2 Kitkata sahip bir S4 üm var

Hayırlı olsun. şu an 4.2.2 ye göre nasıl?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

quote:

Hayırlı olsun. şu an 4.2.2 ye göre nasıl?

Teşekkür ederim. Öncelikle performansından başlayayım. Performans olarak gözle görülecek derecede büyük işlemler var. Özellikle touchwizi çok daha iyi optimize etmişler. Görsellik açısından 4.2.2'den 4.3'e geçerken sundukları ekran optimizasyonunu bir tık öteye taşımışlar. Ve 4.4.2 ile gelen KnOx, Wallet vs vs. de olayın kaymağı olmuş. Ve artık transparan olan bildirim panelinden ve beyaz ikonlardan söz etmeden geçemeyeceğim, muhteşemler
  • HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    Pil nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Pil nasıl ?

Pilini henüz tam olarak test etme şansım olmadı. Ama 1 günlük süreçte 1 saat 45 dk oyun, 30 dk internet, 1 saat müzik dinleme ve 15-20 dk telefon görüşmesi vs 1 günü çıkardım. Zaten bir video çekmeyi planlıyorum ne düşünüyosunuz, itibar görür mü ?
    s4 4.4.2 ilk izlenim vidosu çekersen güzel olabilir. Ama itibar görüp görmeyeceğini bilemem ama ben izlerim
  • quote:

s4 4.4.2 ilk izlenim vidosu çekersen güzel olabilir. Ama itibar görüp görmeyeceğini bilemem ama ben izlerim

Bende öyle düşünüyorun
  • Bilmem ki görebilir. Nasıl yüklediniz ben anlamadım mesela oturur izlerim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Bilmem ki görebilir. Nasıl yüklediniz ben anlamadım mesela oturur izlerim :D

Hepsini anlatmayı düşünüyorum. Ya da yazı olarak mı yazsam ?
    Bilmiyorum ki video daha basit olur insanlar için. Ama iyi bir video olmalı

• Bende izlerim ve kurmaya calisirim. Suan 4.2.2 kullaniyorum. Videolu olursa bizim acimizdan daha iyi olur. Bu arada benim cihaz i9505. Kolay gelsin.

• Yeni konu için dosyaları upload ediyorum drive'a. Çok hızlı indirebilin diye Videoyu da yeni konu olarak açıp atıcam
  • Arkadaşlar p.tesi itibari ile 950 TL ye 17 ay dah delta servis garantili s4 alıyor olacağım sizce uygunmu full kutu temiz cihaz bide 50 TL degerindeki kılıfı yanında verecek adam ? Yorumlarınızı bekliyorum
  • marifetnamem M kullanıcısına yanıt
    Uygun uygun, cihazda çizik mizik var mı ?
  • Yok hocam tertemiz kabında kullanmış kendisi
  • Senin cihazin 9500 mi kardes

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.