Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 2'dir yüzde 4 de kapanıyor :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Ağır bir işlem yaparken mi oldu?

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Internette geziyordum hocam

Güçlü bir uygulama kullanırken olabiliyor hocam öyle.Oyun oynarken, internette dolaşırken, tel görüşmesi yaparken, navigasyon kullanırken v.b.Daha fazla ilerlemezse bu kapanma yüzdesi, bir sıkıntı çıkmaz.%10'lara çıkarsa yine o zaman sıkıntı.

Nasılsa 2 yıl garantili demi hocam batarya :)

Aynen :)

Madem kullanalim ilerde yukselirse o zaman gönderirim :)

Aynen, yapacak başka bişey yok :)

• çok severek kullandığım bir telefondu s4 mini.üretimi devam etse hiç tereddütsüz sıfırını alırdım
  • Acil yardımınız gerekli.
    Bir yakınımın telefonu açılmıyor s4 mini.
    usb kablomda yok.

SD karta hangi rom dosyasını atmalıyım ve recovery mode'da update yapmalıyım.

Sd karttan rom yükleyen biri yardımcı olabilir mi
  • arkadaşlar c.tesi akşam şarjım bitti sonrasında teli şarja taktım şarj almadı bi türlü.batarya değiştirdim,şarj cihazı değiştirdim falan tık demedi.açmaya çalıştım önce s4 mini yazısı geldi ama açılmadı sonra tamamen gitti ve bi daha da açılmadı.bi telefoncuya götürdüm anakart yanmış büyük ihtimal dedi.şimdi sorum şu 1-ne olmuş olabilir.2-bana maliyeti ne olur(serviste ne kadar dışarıda ne kadar ?) bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: celo1903

arkadaşlar c.tesi akşam şarjım bitti sonrasında teli şarja taktım şarj almadı bi türlü.batarya değiştirdim,şarj cihazı değiştirdim falan tık demedi.açmaya çalıştım önce s4 mini yazısı geldi ama açılmadı sonra tamamen gitti ve bi daha da açılmadı.bi telefoncuya götürdüm anakart yanmış büyük ihtimal dedi.şimdi sorum şu 1-ne olmuş olabilir.2-bana maliyeti ne olur(serviste ne kadar dışarıda ne kadar ?) bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Hocam kesin ana kart yanmış ise bence hiç ugrasmayin ikinci el s4 mini alın kullanmak isterseniz yoksa başka cihaz çünkü ana kart neredeyse bir telefon fiyatına satılıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: celo1903

arkadaşlar c.tesi akşam şarjım bitti sonrasında teli şarja taktım şarj almadı bi türlü.batarya değiştirdim,şarj cihazı değiştirdim falan tık demedi.açmaya çalıştım önce s4 mini yazısı geldi ama açılmadı sonra tamamen gitti ve bi daha da açılmadı.bi telefoncuya götürdüm anakart yanmış büyük ihtimal dedi.şimdi sorum şu 1-ne olmuş olabilir.2-bana maliyeti ne olur(serviste ne kadar dışarıda ne kadar ?) bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Hocam kesin ana kart yanmış ise bence hiç ugrasmayin ikinci el s4 mini alın kullanmak isterseniz yoksa başka cihaz çünkü ana kart neredeyse bir telefon fiyatına satılıyor...

yarın bi de samsung servise götürecem bakalım ne diyecekler.garanti yok diye dışarıda yaptırayım dedim ama telefoncu da beceremedi.aslında planım yeni telefon almaktı s7 ya da s7 edge ama tak diye o parayı çıkarabilir miyim hemen emin değilim.bi hesap-kitap yapmak lazım

• yaklaşık 1.5 yıl önce aldığım kaçak s4 mini telf daha bi kez bile format fabrika ayarı ihtiyacı duymadan haftasonu güncelleme yaparken aniden kapandı bir daha açılmadı daha öncede bi kaç kez yapmıştı ama ilkez açılmadı.. bataryası değişeli 2 ay olmadı. batarya ve power tuşu kaynaklı değil bakan servis elemanı yapmak çok pahalıya mal olur dedi ama sorununu bile söylemedi.. sizce ne yapabilirm?
  • Arkadaslar s4 mini icin batarya kapagi kayboldu batarya kapagi ariyorum nereden bulabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sochic

Arkadaslar s4 mini icin batarya kapagi kayboldu batarya kapagi ariyorum nereden bulabilirim.

n11 gittigidiyor gibi yerlerde satılıyor hatta telefon aksesuar satan yerlerde bile bulabilirsin
  • arkadaslar cihazın pili kendi kendine düşüyor %11 ken birden 8-7 sorun ne olaiblir
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Batarya yeni değilse eskimiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @frux
    teşekkürler...

Beyler 2 sene önce almıştım bu aleti annem iyi hoş kullanıyor ama bataryası bitti değiştireceğim birde ara ara donuyor falan demişti
    sizce s4 mininin ömrü 2 sene yeterli midir? değiştirmem gerekir mi daha buyuk bi sorun vermeden telefon yoksa bu sekilde daha 1-2 sene daha kullanabilir miyiz?
    yeri değil billiyorum ama 5s almayı düşünüyorum bunun yerine o daha uzun ömürlü olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 1 Temmuz 2016; 12:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

@frux
    teşekkürler...

Beyler 2 sene önce almıştım bu aleti annem iyi hoş kullanıyor ama bataryası bitti değiştireceğim birde ara ara donuyor falan demişti
    sizce s4 mininin ömrü 2 sene yeterli midir? değiştirmem gerekir mi daha buyuk bi sorun vermeden telefon yoksa bu sekilde daha 1-2 sene daha kullanabilir miyiz?
    yeri değil billiyorum ama 5s almayı düşünüyorum bunun yerine o daha uzun ömürlü olur sanırım.

Kullanım amacına bağlı o ömür olayı. Bence S4 Mini'nin hala gideri var.

5S almayın, hata edersiniz zira batarya ömrü rezalet bir cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.