Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 3 gün önce s4 mini aldım . ama ilk androıd telefonum tam özelliklerini bilmiyorum burdan takıp ettiğim kadaruyla biraz öğrendim ama kullanma kılavuzu gibi bişyı nerden bulabilirm .
  • S4 mini yi bu gun aldim 1200 tl gayet guzel hele boyutu super ne cok buyuk ne cok kucuk yani mini yazisini gorunce akliniza ufacik bisey gelmesin. Bende s3 mini yi beyenmiodum ama bu gercekten guzel ve kullanisli olmus tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Bu telefon normal SIM Kart mı kullanıyor. Yoksa mini SIM mi?

Mini sim kullanılıyor.Elindeki mini deil ise aldığın yerde kestirmeye çalış kendin deneme çok hassas eğri felan kesersen temas olmayınca kartın mort olabilir.Yeni hat alacaksan mini sim almayı unutmayınız.Hariçten zımba makinesi gibi bi şey var onunla kesiyorlar 5 tl tosluyosun ayrıca.
  • Arkadaşlar dün Teknosada telefonu incelerken,samsung standındaki çocuğa siyahı varmı,varsa bakabilirimiyim dedim,adam ciddi ciddi üretilmedi dedi,yahu git bi bak youtube'a kaç tane video var ve ayrıyeten beyazdan daha albenisi ve ağır bir havası var,hala çözebilmiş değilim neden stoklara siyahlar girmedi,bilen varsa bilgi lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar dün Teknosada telefonu incelerken,samsung standındaki çocuğa siyahı varmı,varsa bakabilirimiyim dedim,adam ciddi ciddi üretilmedi dedi,yahu git bi bak youtube'a kaç tane video var ve ayrıyeten beyazdan daha albenisi ve ağır bir havası var,hala çözebilmiş değilim neden stoklara siyahlar girmedi,bilen varsa bilgi lütfen...

Sanal olarak var ama mağazalarda yok malesef ve hepside çin üretimi.
  • Siyahının olmaması çok saçma bi şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar dün Teknosada telefonu incelerken,samsung standındaki çocuğa siyahı varmı,varsa bakabilirimiyim dedim,adam ciddi ciddi üretilmedi dedi,yahu git bi bak youtube'a kaç tane video var ve ayrıyeten beyazdan daha albenisi ve ağır bir havası var,hala çözebilmiş değilim neden stoklara siyahlar girmedi,bilen varsa bilgi lütfen...

teknosadakiler mall..samsung mega için gpu sunu sordum o ne diyor..kardeşim gpu tel oyun videoların akıcı oynatılmasında önemlidir adreno mali çeşitleri vardır..bilmiyorum duymadım hiç diyor işte orada yazıyor diyor işlemci 1.7 diyor..kardeşim ben cpu değil gpu yu dordum katolog yok mu dedim verdi megaya baktım adam haklı megada sadece cpu bilgileri var gpu yazmamışlar..ama yinede içimden şunu sordum kardeş tel tezgahın arkasına geçmişsin hiç mi merak etmiyorsun bu tel dünyasını..biz o kadar teknosaya başvuru yaparız almazlar amk bunları nereden bulupta alırlar..kısmetimz kapalı..:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M-A-R-S -- 18 Temmuz 2013; 17:07:23 >

• Arkadaşlar siyahı ne zaman Türkiye'ye gelir veya siyahını nereden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Bilgisi olan kimse yok mu arkadaşlar Smasung'a mail attım onlardan da cevap yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Kleiner

Arkadaşlar siyahı ne zaman Türkiye'ye gelir veya siyahını nereden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hicbir samsung bayisinde ve turkcell avea vodafone bayisinde siyahi henuz yok . Ankarada sordugum birkac samsung bayi de henuz belli degil dedi siyahi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Kleiner

Arkadaşlar siyahı ne zaman Türkiye'ye gelir veya siyahını nereden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hicbir samsung bayisinde ve turkcell avea vodafone bayisinde siyahi henuz yok . Ankarada sordugum birkac samsung bayi de henuz belli degil dedi siyahi icin

genpa ve kvk bayilerinde mevcut..ben 2 gün önce genpa dan aldım siyah rengini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: türbülans

fiyat neydi acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

quote:

Orijinalden alıntı: türbülans

fiyat neydi acaba??

beyazla aynı fiyat..1200 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

quote:

teknosadakiler mall..samsung mega için gpu sunu sordum o ne diyor..kardeşim gpu tel oyun videoların akıcı oynatılmasında önemlidir adreno mali çeşitleri vardır..bilmiyorum duymadım hiç diyor işte orada yazıyor diyor işlemci 1.7 diyor..kardeşim ben cpu değil gpu yu dordum katolog yok mu dedim verdi megaya baktım adam haklı megada sadece cpu bilgileri var gpu yazmamışlar..ama yinede içimden şunu sordum kardeş tel tezgahın arkasına geçmişsin hiç mi merak etmiyorsun bu tel dünyasını..biz o kadar teknosaya başvuru yaparız almazlar amk bunları nereden bulupta alırlar..kısmetimz kapalı..:D

Personel satilan her urunun gpu sunu bilmek zorundami? Madem bu kadar teknoloji merakin var urunu internetten iyice oğrenip gitsene almaya birde gelip elestirirler gpu sordum bilemedi diye.. Tee allam yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalos -- 19 Temmuz 2013; 15:14:10 >

• S 4 mini Siyah aldım dün ...Bana da teknosa felan abi siyah mini hiç bi yerde yok dediler ..İstanbulun göbeğinde Bakırköyde hem de vodafonda bildiğin garantili s4 siyah mini buldum...Bu arada s3 mini çok az daha ufak diye aklım kalmıştı onda ama ...siyah ın ekranını acınca naman Allah ım harika estetikte bir telefon yapmış adamlar..
  • Arkadaşlar telefonun uygulama kısmında 3 sayfa uygulama var,bu kadarı normalmidir sizin telefonlarda da varmı ,orjinal durum bu değilmi ?
  • Arkadaşlar benim bir sorum var suanda galaxy s3 kullanıyorum ama benim için çok buyuk s4 mini ve motorola razr i arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim. motorola cok sekil duruyor :)
  • telefonu bügün teknosada gördüm gerçekten hafif ve karizmatik . büyük ekran sevmeyenler için ideal bi boyutu var , ne küçük ne büyük ele tam oturuyo . özeliklerinin yanında görünüşte iyi . ama bu fiyat fazla 900 tl civarına inerse alıcam inş
  • evet fiyatının kesinlıkle inmesi lazım bu cözunurlukle satılması zor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.