Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok mu bir haber ya ne zaman ülkemize gelir acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey798

Yok mu bir haber ya ne zaman ülkemize gelir acaba ??

Temmuz Sonu Ağustos Başı Büyük İhtimal Gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Hocam beni hatırladınız mı hayırlı olsun s4 almışsınız beklemekten sıkıldınız mı yoksa
  • quote:

quote:

quote:

Hocam beni hatırladınız mı hayırlı olsun s4 almışsınız beklemekten sıkıldınız mı yoksa

Hatırlayamadım Hocam K.Bakmayın, Pm Atıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

süper telefon s4 ü gördüğümde tipine bayılmıştım daha keskin ve kenar kısmı müthişdi,direk ufaltmışlar bişey değiştirmeden süper gerçekten.

s4 e bakıp of ulan alabilsem diyeceğime bundanmı alsam acaba :D

sensörmü denir bilmiyorum o özellikler varmı (telefon çalarken ters çevirdimi sessize alma,kulağa götürünce arama,gözle sayfalarda aşağı inme
    )

şu anda wonder kullanıyorum elde hiç para yok (öğrencilik işte :( ) ama abartı fiyata çıkmassa wonderısatıp biraz biriktirip almak isterim.Tipi çok güzel :)

sensörmü denir bilmiyorum o özellikler varmı (telefon çalarken ters çevirdimi sessize alma,kulağa götürünce arama,gözle sayfalarda aşağı inme
    bunlar s3 mini de bile var.
    s4 mini de bunlara ek olarak s4 benzeri özellikler olacak. Mesela dokunmadan telefonu yönetme gibi.

Arkadaşım ona galiba Smart Allert gibi bişe deniyodu ama olması lazım çünkü şimdi yeni çıkan galaxy grand ve galaxy win de var bu özellik ve bu modelden daha düşük numaraları varrr olması lazımm yanii :D
  • arkadaşlar burda s4 mininin ram ini 1.5 diye belirtmişş ilgilenenlerin haberi olsun yani site adreside buu :

http://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s4-mini-resmi-olarak-tanitildi_40681.html

Galaxy S4 Mini, son haftalardaki sayısız dedikodu ve sızıntının ardından Samsung tarafından resmi olarak duyuruldu.

Galaxy S4'ün çok da küçük olmayan yeni "küçük" sürümünün S4'e göre sadece ekranı değil özellikleri de bir miktar kısıtlı. 4.3 inç'lik qHD ("çeyrek HD", 960 x 540) Super AMOLED ekranla sunulan cep, 1.7GHz çift çekirdekli işlemci (muhtemelen Snapdragon 400), 1.5GB RAM, 8GB dahili depolama, 8 megapiksel arka ve 2.1 megapiksel ön kamera gibi özelliklere sahip Galaxy S4 Mini, 107 gram ağırlığında. Depolama alanının 5GB'ının "kullanıcı tarafından erişilebilir olduğu" belirtilen Mini'ye bir microSD kartı yoluyla 64GB'lık depolama alanı eklemeniz mümkün.

Android 4.2.2'nin tadını çıkaracak olan S4 Mini, "ağabeyi" Galaxy S4'te bulunan birçok TouchWiz işlevine de sahip. Bunlar arasında Sound&Shot, Panorama Shot, Story Album, S Health ve S Translator bulunuyor.

Cihazın satışa sunulacağı tarih ve fiyat henüz bilinmiyor, ancak piyasada "White Frost" ve "Black Mist" olmak üzere (kısaca beyaz ve siyah) renk seçenekleriyle bulunacak. S4 Mini, 20 Haziran'da Londra'da gerçekleştirilecek olan Galaxy & ATIV etkinliğinde de gösterilecek.
  • 3 gün önce beyazini aldim kullaniyorum

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

3 gün önce beyazini aldim kullaniyorum

Nereden aldınız hocam hayırlı olsun resimleri bekliyoruz telefonun...
  • arkadaşlar müjdemi isterim çıkmışşşş

http://www.avrupatr.com/SAMSUNG-I9190-Galaxy-S4-Mini-ON-SIPARIS,PR-2503.html

http://www.ucuzu.com/cep-telefonu-c3277/samsung/galaxy-s4-mini-p137533183/#p-writerev

iki yerdede var ama üstteki adres samsung yetkili satıcısı ve hediyeleri varmışşşşş 1.189 tl üsttekinde 999 tl alttakinde hadi hayırlı olsun herkeze :D
  • quote:

quote:

bide arkadaşım yanlış anlamada bu telefonun türkiyede olduğunu anlamamız için bi yanında türkçe bişeyle yada belli edecek bişenin yanında çekmeni rica ederimm :D
  • Arkadaşımız İsviçre'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Arkadaşımız İsviçre'de.

hmmm o zman yapck bişe yokkk beklicez ama satışa sunulmuş haberiniz olsun arkadaşlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: murqullu08

quote:

quote:

bide arkadaşım yanlış anlamada bu telefonun türkiyede olduğunu anlamamız için bi yanında türkçe bişeyle yada belli edecek bişenin yanında çekmeni rica ederimm :D

Alıntıları Göster
    quote:

murqullu08

Türkiye'de oldugumu degilde enazindan telefonun bende oldugunu kanitlar sanirim Ayrica özelden boyutlarini soran arkadaslar oluyor vaktim oldugu an ip4 ve ip5 ile yanyana fotograf cekip koyucam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 4 Temmuz 2013; 4:30:43 >
  • quote:

quote:

murqullu08

Türkiye'de oldugumu degilde enazindan telefonun bende oldugunu kanitlar sanirim Ayrica özelden boyutlarini soran arkadaslar oluyor vaktim oldugu an ip4 ve ip5 ile yanyana fotograf cekip koyucam..

vallaha hayırlı olsun bizde alcaz inş en yakın zamanda :D
  • Oncelikle hayirli olsun, merak ettigim bir sey vardi. Rehbere giris suresi ne kadar, Samsung'larda 4.1.x romlarda bu tip sorunlar olabiliyor; ancak 4.2.x'lerde durum nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

murqullu08

Hayırlı olsun hocam.Bende alacağım sanırım bu cihazı.Htc One alayım diyordum ama 15 cmden düştü mü 250 tl para cezası varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Oncelikle hayirli olsun, merak ettigim bir sey vardi. Rehbere giris suresi ne kadar, Samsung'larda 4.1.x romlarda bu tip sorunlar olabiliyor; ancak 4.2.x'lerde durum nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

iyi dilekleri icin herkese tesekkürler ayrica rehber simgesine basar basmaz aciliyor sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 5 Temmuz 2013; 4:19:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Oncelikle hayirli olsun, merak ettigim bir sey vardi. Rehbere giris suresi ne kadar, Samsung'larda 4.1.x romlarda bu tip sorunlar olabiliyor; ancak 4.2.x'lerde durum nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

iyi dilekleri icin herkese tesekkürler ayrica rehber simgesine basar basmaz aciliyor sorun yok

Teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın.

Sanırım Nexus 4 yerine bu cihazı tercih edeceğim hafifliği ve ekrandaki dokunmatik tuşlar yerine somut bir tuş, 2 dokunmatik tuş olması yönünden. PhoneArena'nın incelemesini izledim daha çok çözünürlük nedeniyle dem vurmuşlar; ancak benim açımdan çok da dert edilecek bir durum değil.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.