Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklında bulunsun da Turbobit'ten bişey indirirken ona geçersin :)
    Hocam bende çeşit çeşit browser var, biri bi konuda yetersiz kalırsa ötekine geçiyorum, işimi halledip Uc browser'la devam ediyorum :)
    Mesela foruma foto atarken Dolphin kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Öyle yapayım bari hocam,bu arada dediginiz doğru çıktı.Kernel sorunu varmış,Cm browsera gecince düzeldi hemen :)Ayrıca cm browserdan foruma resim atılmıyor.
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• Resim atma konusunda UC Browser da iyi sayılmaz.Güncelleme ile düzelir belki.Garanti olsun diye Dolphin ile atıyorum :)

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Umarim düzelir.Tek tarayıcı isimizi görse güzel olur :)

• Düzelse iyi olur tabi ama önemli değil ben çeşitliliği severim :)

• Foruma resim atmak için uc browser sorun çıkartıyor doğru, bu yüzden iPad safari ile atıyorum. Peki, S4 mini'nin orjinal browser'ı ile sorunsuz resim atılıyor mu? Hiç denemedim.
    Olmazsa, ben de dolphin browser yükleyeyim.
    Bir de cm browser'ı merak ettim, test edeceğim, fakat uc browser'a video indirme eklentisi yükleyince, video sitelerinden video indirmek çok pratik oluyor.

• arkadaşlar , yorumunuzu günlerdir takip ediyorum ve şu 7 saat ekran süresi arkadaşa helal olsun diyorum. Telefon ilk aldıgımda öyleydi ama smdı 5 saat :) neyse konumuza geçelim. Ben şu anda cm 12 android 5.0 lollipop kullanıyorum ve memnunum . Sizin dediğiniz o wakelock denen programı indirdim ama hiçbirşey anlamadım. Ne anlatıyor :) ve nası kullanıp şarjımızı ve ekran süremizi artırabiliriz. Teşekkür eder iyi forumlar diliyorum
  • Kendi browserindan sorunsuz resim atılıyor çok stabil bi eksigini göremedim fakat yavaş,Cm browser çok harika hızı denildigi gibi hızlı fast yazıyor ya :)
  • teamexL. T kullanıcısına yanıt
    Hocam kitkatta wakelock değerlerine izin vermiyordu.Lolipopda durum nedir bilmiyorum.Nerden root ettiniz lolipop u link atabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Foruma resim atmak için uc browser sorun çıkartıyor doğru, bu yüzden iPad safari ile atıyorum. Peki, S4 mini'nin orjinal browser'ı ile sorunsuz resim atılıyor mu? Hiç denemedim.
    Olmazsa, ben de dolphin browser yükleyeyim.
    Bir de cm browser'ı merak ettim, test edeceğim, fakat uc browser'a video indirme eklentisi yükleyince, video sitelerinden video indirmek çok pratik oluyor.

o eklenti hangisi?

• Öner kullanıcısına yanıt
    Video downloader for uc browser diye aratın.
    (Programın ikonu kırmızı kare içinde aşağı doğru beyaz ok işareti)

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Google klacye tavsiye ederim

Wakelock dedektor telefonu uyku durumunda uyandıran ve şarj tüketen uygulamaları tespit etmeye yarıyor.Yani sorun çözme değil, sorun tespit etme uygulaması :)
    5 saat ekran süresi alıyorsanız normaldir, sorun yoktur.

Şimdi hocam fazla düşünmeyin orasini :) arkadaş 7 saat alıyor ama nasıl alıyor ona bağlı parlaklığı ne kadar bu önemli,mesela benim parlaklığım sürekli yarıda 3 saat 40 dakika gibi bir ekran suresi alıyorum.Yeterlimi hayir sorun androiddemi bataryadami bunu anlamak için deji batarya sipariş ettim.Gelince bakarım yine hemen hemen aynı değerleri veriyorsa benden günah gitti.Root edip cm 11e geçerim.Garantilik bir işim olacağınıda sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Şimdi hocam fazla düşünmeyin orasini :) arkadaş 7 saat alıyor ama nasıl alıyor ona bağlı parlaklığı ne kadar bu önemli,mesela benim parlaklığım sürekli yarıda 3 saat 40 dakika gibi bir ekran suresi alıyorum.Yeterlimi hayir sorun androiddemi bataryadami bunu anlamak için deji batarya sipariş ettim.Gelince bakarım yine hemen hemen aynı değerleri veriyorsa benden günah gitti.Root edip cm 11e geçerim.Garantilik bir işim olacağınıda sanmıyorum.

hocam dediniz ya cm 12 nadi rootladiniz diye. Cwm den yukleyince sstemi yeniden baslatirken yes appl root dersen rootlar. Olmassa soyle normal root verrim. Normal dolphinden giriyorum hizda bir sorun var. Onun disnda iyi ve cm 12 tavsiye ederim. Link de s4 mini cm 12 xda yazin cikar hayirli gunler . ayrica cm 11 tavsiye etmiyorum.

• Bu arada cm browseren yaziyorum suan. Bu kadar hizlisini gormedim :)

• arkadaşlar sdnden geldim de s4 mini ile sizin kadar ilgilenmiyorlar doğrusu. herneyse. şunları sormak istiyorum
    -s4 mini lollipop çıkış tarihi
    -unoffical cm12 şuanki stock kitkattan daha iyi mi neler çalışıp neler çalışmıyor
    her s4 mini için tavsiye ettiğiniz herhangi birşey varmı ( tel rootlu)
    son soru çok genel olsada amacım pil ile ilgiliydi. world of tanks blitz oynuyorum. hep değil ama ekran 1.10 saar gösteriyor şarj 100 den 15 e indiğinde. cevaplarınızı bekliyorum...

• 1. Lollipop alacakmi belli degil
    2. Evet stocktan daha iyi ekran suresi 5 saat aliyorum. Ve calismayan birsey yok
    3. Bataryada bir sorun olabilir veya yazilimsal
    Isini gorduyse ne mutlu bana
  • Öncelikle hoş geldin :)
    Oyun oynarken şarjın çabuk bitmesi normaldir.
    Faydalı uygulama olarak şimdilik Greenify tavsiye edeyim.Arka plan işlem sınırını 4 olarak ayarlayın.
    Son olarak madem root var, DU Battery Saver ve ya DS Battery Saver gibi ekran kapandığında işlemci hızını düşüren uygulamalar ile az da olsa fayda görürsünüz.Bende root yok, sadece internet kontrolü yaparak bile fayda sağlıyorlar.

Ekleme: Türkiye'ye Kitkat gelmemiş iken Lolipop'un akıbeti hiç belli değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 16 Aralık 2014; 21:33:27 >
  • Denemek için UC Browser HD olanı da indirdim.Gördüm ki sadece tabletler için değilmiş, telefon ayarı da seçilebiliyor.Farklı arayüz iyi performans onu da beğendim :)
    Facebook hızlandırıcı, yani facebook'u opera arayüzü ile açan bi ayar göremedim.Ama veri tasarrufu ve hız sağlayan speed mode içinde foto kalitesi ayarı falan var.Telefondaki videoları gösteren oynatan, çevrim dışı video izleten bi menü mevcut.
    Yeni sayfa açmak ve eskisini kapatmak daha pratik.
    Sonuç olarak ilk izlenim olarak diyebilirim ki, güzel ve telefonda da kullanılabilir :)

Ekleme: Hemen bir düzeltme yapalım.Opera arayüzü ve facebook hızlandırıcısı yok demiştim yanılmışım.Speed Mode içinde yer alan "Lite Sites as Priority ayarını açtığınız zaman facebook opera ara yüzü ile hızlı açılacak ve diğer siteler de daha hızlı açılacak.Fakat m.fanatik.com.tr sitesinde denerseniz, yukardaki resimli haberlerin çıkmadığını görürsünüz.

Not:Bana daha hızlı gibi geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 16 Aralık 2014; 22:25:50 >

• 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.