Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali ömer

arkadaşlar telefona kılıf almayı düşünüyorum da hangisini alsam kararsız kaldım.Pek bilgim yok açıkçası bu konuda.Ne farkları var ? Bilgili olan biri cevaplarsa sevinirim.

http://www.gold.com.tr/microsonic-view-cover-delux-kapakli-kilif-samsung-galaxy-s4-mini-i9190-siyah_u

http://www.vatanbilgisayar.com/ef-ci919bbegww-s-view-cover-galaxy-s4-mini-kilifi--siyah.html

İkisi de aynı gibi, pek bir fark göremedim fiyat dışında. Bu kılıflar çok şık ama telefon düşerse açık kalan metal yerde çizilme olabilir

Bu yüzden mıknatıslı flip cover aldım penceresi yok ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diosfer -- 12 Mayıs 2014; 6:41:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

arkadaşlar telefona kılıf almayı düşünüyorum da hangisini alsam kararsız kaldım.Pek bilgim yok açıkçası bu konuda.Ne farkları var ? Bilgili olan biri cevaplarsa sevinirim.

http://www.gold.com.tr/microsonic-view-cover-delux-kapakli-kilif-samsung-galaxy-s4-mini-i9190-siyah_u

http://www.vatanbilgisayar.com/ef-ci919bbegww-s-view-cover-galaxy-s4-mini-kilifi--siyah.html

3-4 ay kullanacağın bir kılıf için 100 lira verme derim ben.Diğer yandan telefonun plastik bir çerçeve içine yerleştiği bu tarz kapaklı kılıf kullanıyordum dün kurtuldum o kılıftan.Yumuşak malzemeden yapılmış silikon ve ya kauçuk kılıflardan tavsiye ederim.Telefonu çizmez ve daha iyi korur.Dün 15 liraya telefoncudan silikon kılıf aldım, silikon ön kapağı da var mennunum :)
    Eğer ille bu tarz bi kılıf istiyorsan telefonun yerleştiği kısım silikon olanları var.Dışı cüzdan şeklinde.Onlardan al daha iyi.Onlar bile telefoncuda 25 lira.

Bu arada ikisi arasındaki fark birinin orijinal olması.Ama arada 70 liralık kalite farkı yok emin ol :)
    Birisi 1 ay fazla dayanır maksimum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATRE35 -- 12 Mayıs 2014; 6:49:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

watchon programını bildirim panelinden kaldıramıyorum?
    yardımcı olun gıcık oldum..
    telefon tuş kilidine girse bile watch ON programı açık..
    nasıl çıkış yapıcam
    nasıl tamamen gizleyebilirim?

Uygulama yöneticisine gir.Watchon'u bul tıkla uygulamanın verilerini önbelleğini sil kalkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayfamermer

e posta eskronizasyon eşitlemeyi devre dışı bırakın

arkadasım önce ilgine tesekkur ederim.daha acık yazarsan sevınırım.e posta esıtlemeyı nasıl devre dısı bırakabılırım.e posta alamıyorum.kısaca soyle sorayım.sms almadan yalnızca e posta ayarlarını nasıl yapabılırım
  • Arkadaslar sizdede sarj yeri biraz zor giriyormu

• Evet zor giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

Evet zor giriyor

Yani kirilacak diye korkuyorum

• cvtplz C kullanıcısına yanıt
    birincisi e-posta ayarların yapılmış olmasa sms lerin epostada görünmez
    baştan başlayıp tüm eposta ayarlarınızı silin
    hesap ekle den mail adresinizi ve şifrenizi yazın ileri deyin
    sonraki sekmede aşağıdaki sekmelerde sms'i sekronize et kısmındaki kutucuk taki işareti kaldırın ileri dediniz mi e-posta kurulumunuz tamamdır
  • cvtplz C kullanıcısına yanıt
    ayrıca sonradan epastaya gir menü tuşundan ayarlar
    kayıtlı eopstana tıkla burada e-posta sekronizasyon süresi önemli olduğundan orda 1 ay olarak otomatik yapar eğer geriye dönük tüm eopstanı görmek istersen hepsi seçeneğini seç
    ayrıca eposta alma boyutu olarakta hepsi diye işaretle
    daha sonra aşağıda diğer ayarlar kısmından resimleri göster seçeneğini işaretle işlem tamamdır.
    eğer outlook hesanını ayarlamak istersen onuda manuel olarak kurman lazım onun detayı daha farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4d3m1r

Arkadaşlar nette bazı kodlar geziyor, yok bilmem ne testi, yok ses artırma için falan, kimisi işe yarıyor ama bu ses artırma olayı olmuyor bir türlü, cihazın rootlu olması falan mı gerek bu işlere girmek için acaba. Kulaklık ses çıkışı çok yetersiz geliyor bana
    İkincisi de kamerada fotoğraftan videoya ya da ana kameradan ön kameraya geçerken bazen 2-3 saniyelik kasmalar oluyor, benzer bişey tecrübe eden var mı acep

???
  • ses seviyesini yükseltmek isteyen arkadaşlar hiç öyle bişeyi denemeyin s4 mininin hoparlörü yüksek seslerde bozuluyor ve hoparlörün zarar görme tehlikesi bulunuyor çünkü hoparlörün ses kapasitesi çok düşük samsung hoparlör kısmına fazla özen göstermiyor ve kaliteli yapamıyor telefonun asıl özellikleri bu ve bunun gibi şeyler... Yoksa yemişim kamerasını...
  • THEATRE35 T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.Gösterdiğim kılıflar telefonu korumuyor mu?Dediğiniz kılıfın linkini atar mısınız eğer varsa..Yoksa dediğiniz gibi silikon alayım.Ama şık durduğu için bu kılıflar daha bi hoş eliyor :) karar veremedim
  • diosfer kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, camı kırılmadan ve çiziklerden koruması benim için yeterli.Bi de ince oluşu rahat taşınması, estetik olarak iyi gibi.Mıknatıslılarda ince mi böyle?
  • ali ömer A kullanıcısına yanıt
    Mıknatıslı kalın oluyor. Alacağınız ürün daha ince ama mıknatıslı daha iyi koruma sağlıyor.

Mesela şöyle, birde önünde pencere olmayanları da var.

• diosfer kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler
  • quote:

teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.Gösterdiğim kılıflar telefonu korumuyor mu?Dediğiniz kılıfın linkini atar mısınız eğer varsa..Yoksa dediğiniz gibi silikon alayım.Ama şık durduğu için bu kılıflar daha bi hoş eliyor :) karar veremedim

Link yok maalesef.
    İlle kapaklı bu tarz bişey alacaksanız, telefonun içine yerleştiği kısım plastik değil silikon ve benzeri yumuşak malzeme olsun.Yoksa telefonun kasasının her yerini örtmediği gibi bir de kasayı çiziyor sert plastik ve hemen de kırılıyor.ilk kılıfım o tarz bişeydi kurtulduğum için mutluyum :)
    Şu an ki kılıf şeffaf silikon ve önünde silikon kapak var ve sadece 15 lira :)

• quote:

Umarım yardımcı olur.

.

Bir fikir vermiştir sanırım :)

• Arkadaslar browserda uzun bir yazi okurken sayfanin en ustune cikmanin kisa yolu var mi?

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.