Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,

Google Maps güncellemesi yapınca Navigasyon ve yerel uygulamaları çalışma zoldu ve simgelerine tıklayınca direk olarak yine google maps açar oldu.
    Benzer durumu yaşayan var mı?

Tşkler.
  • Bu gün Aldım Öneriler Varmı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

ana adobe flash player yokmuş!

Bunun telefonla bir ilgisi yok androidde ios gibi flash player destegini kesti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

quote:

peki flash player gerektiren şeyler çalışıyormu bu durumda?
  • Root Yapmayi denedim bir turlu beceremedim :(
    Cwfm (herneyse) Onu Odin ile Sorunsuz Kurdum.

Cihaz acilirken Ses Yukseltme+Home tusuna basili tutunca yesil Robot ekrani ve secenekler caikiyor ordan install from extarnal storageyi secip...
    Hafiza kartindan root dosyasini bulup seciyorum (sonu .zip olan) tam kurmaya-Guncellemeye basliyor...
    E..Signature Fail yaziyor Kirmizi Renk ve Root olamiyor.

SuperSu version 1.45 ve 1.51 ile denedim ayni hata

Orjinal xda linkindeki 7mb lik root dosyasiyla denedim ayni hata kaayi yicem ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyria

arkadaşlar s54 mini'de gözle web sayfaları kontrolü var mı? s4'de var.

eye tracking diye geçiyor.. s4 mini'de de var mı ?

edit: tamam varmış

Nasıl yapıyorsunuz?

• piyasadaki şu an en ergonomik ve işgörür telefon, çevremde benden görüp hayran kalıp alan en az 10 arkadaşım oldu, hepside çok memnun...

4.2.2 her şeyi ile olmuş, 4.3 gelsede olur gelmesede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senemayhn

quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

dün itibariyle bende bir s4 mini aldım. htc desire s deneyiminden sonra daha kullanışlı ve hızlı geldi bana.
    memnun kalacağım gibi gözüküyor.
    kilit ekranında ''hayatınıza eşlik eder'' gibi bir yazı var. o yazıyı oradan nasıl kaldırabilirim.

Ayarlar / ekran kilitle / ekran kilit widgetleri/ kisisel mesaji duzenle gibi bir kisim var oradan kaldirabilirsiniz

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: spyman

piyasadaki şu an en ergonomik ve işgörür telefon, çevremde benden görüp hayran kalıp alan en az 10 arkadaşım oldu, hepside çok memnun...

4.2.2 her şeyi ile olmuş, 4.3 gelsede olur gelmesede...

Aynen. Elde tutuş mükemmel

• ya adobe flash yoksa yeni androidde flash gerektiren şeyler çalışmıyormu webde? lütfen kesin bilgisi olan açıklarmı? dizi falan seyrettiğini söyleyenler var ama bu flash lamı çalışıyordu? dizi seyretmek yani?
  • s3 e de güncellemeyle gelmiş diyorlar smart scroll. sonuçta sensör var zamanla s4 miniye de gelir diye umut ediyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo4fun

Root Yapmayi denedim bir turlu beceremedim :(
    Cwfm (herneyse) Onu Odin ile Sorunsuz Kurdum.

Cihaz acilirken Ses Yukseltme+Home tusuna basili tutunca yesil Robot ekrani ve secenekler caikiyor ordan install from extarnal storageyi secip...
    Hafiza kartindan root dosyasini bulup seciyorum (sonu .zip olan) tam kurmaya-Guncellemeye basliyor...
    E..Signature Fail yaziyor Kirmizi Renk ve Root olamiyor.

SuperSu version 1.45 ve 1.51 ile denedim ayni hata

Orjinal xda linkindeki 7mb lik root dosyasiyla denedim ayni hata kaayi yicem ya

eğer clockworkmod u sorunsuz kurduysanız şunu deneyin..cihaz açılırken volume up+home tuşuna basmayın..bırakın telefon pin kodu sorma kısmına kadar gelsin..pin girmeden telefonu kapatın..volume up+home+power tuşuna basılı tutarak açın.ekranda galaxy s4 mini yazısı çıkınca tüm tuşları bırakın..cwm recoverye girmesi lazım..sonra instal from ext... kısmından devam edin..
    sizin ekranda çıkan yeşil robot telefonun orjinal recoverysi..bu recovery ile root dosyası kuramazsınız..

• Beyler benim telefonun pili 4 saat dayandı yoğun kullanimda.Bu normal mi?

• quote:

ya adobe flash yoksa yeni androidde flash gerektiren şeyler çalışmıyormu webde? lütfen kesin bilgisi olan açıklarmı? dizi falan seyrettiğini söyleyenler var ama bu flash lamı çalışıyordu? dizi seyretmek yani?

internette adobe nin apk dosyasını bulup telefonuna kurunca sıkıntı olmuyor,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axy_

s3 e de güncellemeyle gelmiş diyorlar smart scroll. sonuçta sensör var zamanla s4 miniye de gelir diye umut ediyoruz:)

aynen, ben de ümitliyim :) geçen gün güncelleme yaptım bişey olmadı ama, belki bundan sonra...
  • arkadaşlar telefon için S-View kapaklar var peki özelliği nerden aktif ediyoruz? kullanan var mı acaba?
  • Arkadaşlar sd karta uygulamaları taşıyabilmek için cihaza root işlemini nasıl yapıyoruz ? Ayrıca bu işlem garantiyi öldürüyor mu ? Yardımcı olan olursa sevinirim
  • orjinal mi aldınız? genpa da 90 tl civarıydı. gg den 25 tl olanlarına baktım malzeme kalitesi baya kötüydü@nohackmove

root yapımını gösteren birçok konu var forumda araştırarak bulabilirsin. root yapmak cihazı garanti dışı bırakır ama root attıkça artan bi sayaç var onu sıfırlayarak root atıldığını çaktırmıyoruz. forumda bir çok konu mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 13 Ağustos 2013; 19:58:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

quote:

marketten flash playeri indirip kurun onun ardindan chrome yada boat browser ile flash player calisiyor,ayrica chrome'da ayarlardan flashi aktif etmeniz gerekiyor..

ibo4fun

Sanirim acro68 root yöntemini degistirmis ben i9195i root yaptigimda cwm'den sonra ayni sekilde odin ile yapmaniz gerekiyor root islemini,yani iki dosyayida odin klasörünün icine atip ayni sekilde root yapin..

Daha önceki silinen root yapimi böyle idi,tam bilmiyorum eger bir tehlikesi varsa yapmayin:

Turn off the phone.
    Press and hold home, volume down and power. Download screen should appear.
    Connect USB cable, and press volume up.
    Start Odin, uncheck "F. Reset Time", and then click PDA button.
    Select "GT-I9195_MF5_870901_kernel.tar.md5" file, and press Start button. The phone will reboot when finished.
    After boot is finished, power off your phone and repeat step 2 and 3.
    In Odin, select "recovery-clockwork-6.0.3.3-serranoltexx.tar.md5", and press Start button.
    After boot is finished, power off your phone.
    Press and hold home, volume up and power. Phone will boot into recovery. When you exit recovery, it will ask if you want to root the device. Select yes.
    All you need to do now, is to download the Superuser app from the Play Store, and you're set!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 13 Ağustos 2013; 20:07:07 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.