Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • linli verdim düzeltmişler işi 9190 için kendim rootladım.ordaki yönergelerle.rootladıktan sonra teldeki dosyayı silmek gerekiyor root browserle orada yazıyor zaten.knox agent falan silmeyince uyarı mesajı çıkıyor.arco işi çözmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    hiç donma yok telefon mükembel @LiveForSpeed
  • Aslinda Cogu cihazdakgibi
    Hafiza kartina update.zi yada update.img dosyasini hafiza kartina atsak sonra Recovery modda acip
    -Update from Card secsek
    Kolayca Root olsa
    Yada super One Click Root programi ile rootlanabilse super olurdu

Bugun aksam Media Marketten 1099 TL kamanyali aldim KVK garantili dediler.

Yalniz Vodafon Hattimdan Mobil internet Calismiyor!
    Musteri hizmetleri cihazini taniyamadik dedi.
    I9190 modeli-S4mini dedim yapamadi manuel elle ayarlayin dedi aptallar deli ettiler!!!

-#Biri hayrina APN bilgilerini yazsin yada ekran goruntusunu kaydetsin bi zahmet
    Batarya yuzde 60 di yarin rootlasam diyorum sonra

# SytemApp Remover tamamdir.
    Sirayla Gereksiz Samsung ve Google uygulamalarini kaldiririm yada

*Startup manager yukler acilista calismasini engellersem gerisi kolay.

Calisan Uygulamayi Kapatirsak Malesef kendisini Tekrar baslatiyor :( ama

* Advanced Task Killer kurup bunun widget ini ekrana eklerseniz tek tusla her uygulamayi kapatir kendisi dahil :)

• Her Model Konusunda Genelde Kullanici Listesi Olur yaninda Renk ve kac GB oldu yazar bizde (S4mini ciler) yok Galiba.

Icinizde vakti Olan ve ingilizcesi olanlar eger Clean Rom-Lite Rom bulursaniz paylasin.
    #Yani sadece ana yazilim olcak.Samsung-Hatta Google servis/uygulamalari olmayacak hem Menu gorselligi Hem Ram acisindan rahat olur cihaz.

Genelde 512-760mb arasi ram Kullaniyor neye-nereye kullaniyorsa.
    Guncelleme-Gps servisleri-Yedekleme Kapali

• arkadaşlar bu telefonda uygulama yöneticisinde bazı uygulamaların ayarlarında devre dışı bırak özelliği var.titanium backup taki gibi donduruyor root olmasa bile teli yeniden başlattığınızda dahi açılmıyor bilginize.hatta google uygulamalarını bile donduruyor.birde 4.2.2 de geliştirici seçeneklerini gizlemişler cihaz hakkında yapım numarasının üzerine 7 kez tıklağınızda açılıyor geliştirici seçenekleri

• resimleri attım bu ayarları otomatik yapması lazım arkadaşım senin hattından kapalı olabilir.

• Ayarlar icin cok cok sagol @ciesay (CSI)

• eyvallah arkaşım.arkadaşlar teli rootladıktan sonra güncelleme kontrolü yaptığımda cihaz modifiye olmuş diyor kernelden dolayı heralde.fakat rootladıktan sonra subway olsun temple run olsun iki üç saniye kasma yapıyordu kasmadan eser kalmadı telde.

• Telefonu root ettikten sonra geri dönüş yok mu acaba . Garantinin bitmesini mi beklemek lazım ?

• O degilde ayarlarimiz ayni.
    Haftalik Sinirsiz mobil internetim var.
    Onay mesaji geldi.
    Apn bilgileri dogru ee yine baglanmiyor?

Cihaz imei baktim.Orjinal ithalat yolu ile gelen cihaz yaziyor.

Aldigim yer Media Market-KVK bandrollu.

Wifi baglantisi Kalitesi guzel ama Mobil internet olayini cozemedim:(

Yukardaki bildirim ekranindan Mobil Veri yi seciyorum Yesil renk oluyor yani acik ama google acilmiyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo4fun

O degilde ayarlarimiz ayni.
    Haftalik Sinirsiz mobil internetim var.
    Onay mesaji geldi.
    Apn bilgileri dogru ee yine baglanmiyor?

Cihaz imei baktim.Orjinal ithalat yolu ile gelen cihaz yaziyor.

Aldigim yer Media Market-KVK bandrollu.

Wifi baglantisi Kalitesi guzel ama Mobil internet olayini cozemedim:(

Yukardaki bildirim ekranindan Mobil Veri yi seciyorum Yesil renk oluyor yani acik ama google acilmiyor!

Başka bi hatla dene bence avea turkcell falan .

• arkadaşım sim kartın üzerinde 128 64 kb falan yazıyo eski tip 64 kb yazanlardansa ondanda olabilir. aynı olay benim wonder da başıma geldi ya da telin kendi menüsünden fabrika ayarları yapıcan yada uçak moduna alıp 5 10 dakika bekleyince çözülmüştü.baya uğraşmıştım.

• arkadaşım sim kartın üzerinde 128 64 kb falan yazıyo eski tip 64 kb yazanlardansa ondanda olabilir. aynı olay benim wonder da başıma geldi ya da telin kendi menüsünden fabrika ayarları yapıcan yada uçak moduna alıp 5 10 dakika bekleyince çözülmüştü.baya uğraşmıştım.

• root ettikten sonra orjinal romu yüklersin odinle.sayacıda sıfırlarsan hiç bir sorun kalmaz.sayacı jig denen bi aparat var usb girişine taktımı sıfırlanıyo. jig aparatını forumlardan araştırıp kendim yaptım 300 k direç birde usb kablosu yada telefonculara getittirenilirsin 10 tl

• Kartim 64 KB buyuk ihtimalle Eski tip (3yillik)

• 2 gün önce s4 mini almış bulunmaktayım şimdilik gayet güzel rahat ve sosyal açıdan günümüzün getirdiği tüm zöellikleri yapabilmek mevcut özellikle ergonomik olmasından ve kullanmıycağım özelliklerden dolayı 600lira daha fazla vermemek için aldım fakat b i sorum olacak , cihaz için yani s4 için yapılabilecek güncellemeler bunda geçerli olmayacak mı ? Yani yeni çıkan güncellemeler s4 miniyede yüklenemiyecekmi cevaplarsanız sevinirim
  • Telefonu çook beğendim bir s3 mini kullanıcısı olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon çıkalı 35-40 gün falan oldu fiyatta hala bir düşüş yok. 800-900 tl civarına ne kadar zamana düşer acaba ?
  • Beyler telefon aşırı ısınıyor.Bu olay moralimi bozmaya başladı.

• Arkadaşlar'bendede rehberde kasmalar oluyor,isimleri aşağı sürüklersen aralarda takılıyor,çözüm ve önerisi olan varmı,2.sorum ise telefonla karşı tarafla konuşurken karşı taraf benden rehberdeki bir ismi istediğinde ne yapacağım yani masaüstüne nasıl dönülüyor,bunu bulamadım,teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.