Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reojuve

kliksadan almıştım, evet turkiye, kies ss sinde tur yazıyor.

Anladım, servisler 4.3 yüklemeye başladığına göre gelmek üzere bizede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbce

İyi akşamlar herkese,
    Benim bir sorum olacak. Takvimde mesela abcd isminde bir olay kaydettik. O olayı geçti ve takvimden sildik. Tekrar yeni bir olay ekleyince ab yazınca abcd çıkmamasını istiyorum.
    Kısaca takvimdeki olayların isimlerinin hatırlanmamasını istiyorum. Samsung klavyeyi vs. sıfırladım fakat tekrar çıkıyor.

Sorunun çözümünü bilen kimse yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirirkin

izmir deki hangi servis bana ismini verirmisiniz.
    beni neden beklettiklerini öğrenirim hiç olmazsa.
    adamalr bırakın izmir i bırakın istanbul u kore den pil bekliyoruz dediler.

Başarı teknik servis çankaya
  • arkadaşlar servise 4.3 gelmiş bu konuda herkes hemfikir, ama biri mj9 diyor biri mj8, servisten en son alan kim bugün veya dün ve hangi versiyon var resim koyabilirler mi? çünkü bizede bu versiyon gelecek demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

arkadaşlar servise 4.3 gelmiş bu konuda herkes hemfikir, ama biri mj9 diyor biri mj8, servisten en son alan kim bugün veya dün ve hangi versiyon var resim koyabilirler mi? çünkü bizede bu versiyon gelecek demektir

Yukarıdaki arkadaşa mj8 yüklemişler. Bizede mj8 gelecektir, 1-2 hafta sonrada mj9 a geçiş yaptırırlar.
  • Arkadaşlar s4 için makro lens kullanan var mı? Varsa örnek bir fotoğraf paylaşabilirmi aparatla çekilmiş.
  • quote:

quote:

İyi akşamlar herkese,
    Benim bir sorum olacak. Takvimde mesela abcd isminde bir olay kaydettik. O olayı geçti ve takvimden sildik. Tekrar yeni bir olay ekleyince ab yazınca abcd çıkmamasını istiyorum.
    Kısaca takvimdeki olayların isimlerinin hatırlanmamasını istiyorum. Samsung klavyeyi vs. sıfırladım fakat tekrar çıkıyor.

Sorunun çözümünü bilen kimse yok mu

Samsung servisini aradım, yaklaşık 10 dakika görüşmemiz sonucunda sorunun çözümü fabrika ayarlarına dönmek olduğunu söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bustoll kullanıcısına yanıt
    sen nerde yaşıyorsun bende kipadan aldım paralel ithalat kesinlikle bana mısır telefonu denk geldi senin csc ney kies ten veya ses açma + orta + açma tuşu kombiasyonuyla öğrenebilirsin bana bildir lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhsnx

sen nerde yaşıyorsun bende kipadan aldım paralel ithalat kesinlikle bana mısır telefonu denk geldi senin csc ney kies ten veya ses açma + orta + açma tuşu kombiasyonuyla öğrenebilirsin bana bildir lütfen

Dedigin tuslara basdim yazmadi yanlis mi yapiyorum kies gormuyor telefonu pc eski. Sakarya kipa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bustoll -- 9 Kasım 2013; 19:05:23 >
  • muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    ben bu sabah aldım. mj8 yüklüydü. az yukarda ss de koydum.
  • Arkadaslar boşuna update gelecek diye bekliyorsunuz. Sammobile dan rurya için veya hindistan için çıkan 4.3 romu kurun keyfinize bakın. Sonuçta odin ile orjinal rom kuruyorsunuz. Servis orjinal kurulmuş rom a illegal kurmuşun garanti dışı diyemez. Ben gindistan mj9 romunu kurdum. Stabil bir rom kurmak isteyenlere tavsiye ederim. Batarya tüketimi olarakta gayet iyi. Resmi bir açıklama olmadığı sürece bugün çıkacak aksam çıkacak vs diyenlere inanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roygs

quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

Usta dediklerini harfiyen yaptım bukezde rekorluk bi puan geldi

Arkadaslar 4.3 u temiz kurulum yapmanız şiddetle tavsiye edilir.4.2 nin üstüne 4.3 u kurduğum antutu puanın 23 bindi şimdi ise ortada.Gerci bi sıkıntım yoktu cihaz şu gibi alıyordu ama o puan kafana takılması. Hard reset atıp yeniden yükledim 4.3 u ve bu puan geldi...
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Biz bilioz bisiler :) yarn 4.3 bizlerle kesin :) geldm arkadaslar s4 ile sorularnizi bklyrm

Arkadaşım merhaba.Bişey sormak istiyorum.S4 İ9505 kullanıyorum.4.2.2 almanya romu yüklüydü.Direk 4.3 güncellemesini kies üzerinden yaptım.Yüklemi işlemini yaptıktan sonra en son Wipe date / factory reset işemini yaptım ve kurulumu tamamladım.Ancak antutu dan aldığım en yüksek puan 24000 geçmiyor.Acaba biyerde bi yanlışlıkmı var.Görüşlerini paylaşırmısın teşekkürler

• Arkadaşlar uygulamaları tamamen sd kart'a taşıyabilir yormuyuz? Taşırsak telefon hız anlamında etkileniyor mu? yoksa faydasız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustoll

quote:

Dedigin tuslara basdim yazmadi yanlis mi yapiyorum kies gormuyor telefonu pc eski. Sakarya kipa.

sanırım ilk android deneyimin (sanırım daha önce nokiacıydın benım gibi) tel kapalıyken ses açma ya basılıtut sonra arta tusu basılı tut sonra açma tusunu basılı tut yanı üçü birden basılı olsun ilk yazıda bırak orda csc fln yazıyor çıkış için açma tuşuna bas(reboot system seçili olmalı ses tuşuyla seçiliyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: justings

quote:

quote:

Arkadaslar 4.3 u temiz kurulum yapmanız şiddetle tavsiye edilir.4.2 nin üstüne 4.3 u kurduğum antutu puanın 23 bindi şimdi ise ortada.Gerci bi sıkıntım yoktu cihaz şu gibi alıyordu ama o puan kafana takılması. Hard reset atıp yeniden yükledim 4.3 u ve bu puan geldi...

Biz bilioz bisiler :) yarn 4.3 bizlerle kesin :) geldm arkadaslar s4 ile sorularnizi bklyrm

Arkadaşım merhaba.Bişey sormak istiyorum.S4 İ9505 kullanıyorum.4.2.2 almanya romu yüklüydü.Direk 4.3 güncellemesini kies üzerinden yaptım.Yüklemi işlemini yaptıktan sonra en son Wipe date / factory reset işemini yaptım ve kurulumu tamamladım.Ancak antutu dan aldığım en yüksek puan 24000 geçmiyor.Acaba biyerde bi yanlışlıkmı var.Görüşlerini paylaşırmısın teşekkürler

temiz kurulum nasıl yapılır bana anlatır mısınız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: justings

quote:

quote:

temiz kurulum nasıl yapılır bana anlatır mısınız

Arkadaşım temiz kurulumu bende bilmiyorum.Bunu öneren arkadaşımız lewante20 rumuzlu arkadaşımızdır

• quote:

quote:

quote:

sanırım ilk android deneyimin (sanırım daha önce nokiacıydın benım gibi) tel kapalıyken ses açma ya basılıtut sonra arta tusu basılı tut sonra açma tusunu basılı tut yanı üçü birden basılı olsun ilk yazıda bırak orda csc fln yazıyor çıkış için açma tuşuna bas(reboot system seçili olmalı ses tuşuyla seçiliyor)

Yok hocam ilk telefonum galaxy gio idi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocam ilk telefonum galaxy gio idi.

bilmen lazım dı neyse csc yazıyomu dediğim yerde

• Ne zaman gelir güncelleme?

• 4.3 geldimi ? ben update ye tıklıyorum ama en güncel sürüm var diyor
  • 
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.