Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunma tuş sesini iptal ettiğimizde, dokunma titreşim bildiriminin devam etmesini nasıl sağlarız. Özellik var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tellidede

Kies le MG9 a guncelleyince *#06# tusladigim zaman imei nonun yanina /01 diye birsey eklendi. 15 haneli imei no ayni /01 gibi. Bi de cihazin durumuna baktgm zaman imei ayni gorunuyor, altinda ise imeisv 01 gorunyr. Bi sorun olabilir mi?

Fikri olan ?
    ilerde sürüm update veya alt sürüme inersek ne olacak ?
  • Arkadaşlar hala bu kies ile güncelleme yapamadım. Güncellemeyi bilgisayara %100 indirdikten sonra telefonla bağlantı kuramıyor ve hata mesajı veriyor. Bu sorun çözülemez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

telefonda o kadar şey yüklü ki yedeklemek tekrar yüklemek çok iş çıkaracak bana.odin ile güncelleme yaptım sonra wipe data cache yaptım.şu an telefon sorunsuz.başka bir şey yapmama gerek var mı

Telefonun içindekiler sıfırlandıysa gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

quote:

Kies le MG9 a guncelleyince *#06# tusladigim zaman imei nonun yanina /01 diye birsey eklendi. 15 haneli imei no ayni /01 gibi. Bi de cihazin durumuna baktgm zaman imei ayni gorunuyor, altinda ise imeisv 01 gorunyr. Bi sorun olabilir mi?

Fikri olan ?

bende odin ile MG9 güncellemesini kurdum sonra MEA sürümüne geri döndüğümde IME deişmişti soran MG9 geri döndüm IME eskisi gibi oldu bu arkadaşın belirtiği gibi bendede/01 olayı var eğer bundan sonraki güncellemelerde IME gitme olayı felan varsa ben Telefonu elimden çıkarmayı düşünüyorum

• Odin ile güncelleme legal (samsung'un önerdiği yöntem) değil dediğimizde bazı arkadaşlar bizlere kızmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

Beyler arkadaşımın kullandığı S4 te şarj süresi normal mi öğrenmek istiyoruz. Bir bakarsanız sevinirim. Yeri burasıdır diye düşündüm umarım doğrudur.

Whatsapp, facebook ve kamera genel olarak kullanılmış. 49 fotoğraf ve 1 video çekmiş.

Performansı nasıl?

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

bence değil benim şarjım en az 37-38 saat gidiyor

• Arkadaşlar telefon wifi üzerinden güncelliyor şuan kendini. Wipe felan yapmak gerekiyormu,yapmazsak ne olur? Şimdi yedek alabilicek bir yerde değilim sıkıntı çıkarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

quote:

Güncellemeyi kies üzerinden yaptım. İlk denediğim wipe cache yapmaya çalışmaktı. Hala hata veriyor

Wape ekranında android simgesinin üzerinde dikkat işareti var bu hata anlamını mı taşıyor

Wipe cache seçince aynen dediğin simge çıkıyor ve tel boot ediyor wipe cache partition yapamadan.

Bir çözüm bulabildiniz mi?

şuan hiç bir s4 cash silmiyor, yabancı bir forumda çözüm bulunamadığını okumuştum.

• quote:

quote:

Fikri olan ?

Alt sürüme nasıl iniyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güncellemeyi kies üzerinden yaptım. İlk denediğim wipe cache yapmaya çalışmaktı. Hala hata veriyor

Wape ekranında android simgesinin üzerinde dikkat işareti var bu hata anlamını mı taşıyor

Wipe cache seçince aynen dediğin simge çıkıyor ve tel boot ediyor wipe cache partition yapamadan.

Bir çözüm bulabildiniz mi?

Cozumu ilk mdk sürümünden beri yok hocam. Tele format atip deneyenler de olmustu uine cozulmemisti. Xda da yasayanlardan da cozen goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozayvaz

bir cok telefon kullandim en son HTC one x ve iphone 5 de dahil cogunun kamera bolgesinden ses gelir. Bu bir sorun tesgil etmez. Burada yani kamera bolgesinde zaten odaklanmayla ilgili, mercek acilma kapanma hareketleri olur yani hareketli parcalar vardir. Sorun yapmayin; rahatlayacaksaniz iphone 5 ve diger telefonlari da sallayin...

Mesaji yanlis kisiye ( yani bana ) yolladiniz sanirim :)))

• quote:

quote:

quote:

Fikri olan ?

benim bundan önceki sürümdede vardı /01 hiç bir sıkıntısını görmedim.

• IME no değişen /01 olan arkadaşlar
    ürünler resmi dist. mü ? paralel ith. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nod35

quote:

Orijinalden alıntı: hamıgo

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

arkadaslar son teknosa kampanyasından s4 aldım bugun elime gecti fakat suan telefonu salladıgımda kamera bolgesınden ses gelıyor.sanırım normal değil bu,ne yapmam gerekiyor iade değişim acısından,bu sorunu yasayan arkadasımız oldumu ne yaptı acaba,bilgilendirirse sevinirim

Herkes de durum ayni,sorun teskil etmez kanimca..

Nasıl sorun teskil etmez hocam kesinlikle sıkıntılı bende kullandım öyle bişey yoktu abimde kullanıyordu ondada yoktu. O sıkıntılı gönder servise

yarın teknosaya iade etcem

aynı ses bende de var... ve teknosadan almıştım... başka sorunlarda vardı servisle uğraşmym diye önemsemedim ama artık sıktı yarın iade ediyorum bende... 2000 lira verdiğin telefona bak ya

• Ben de az önce mavi S4 için gittigidiyor'dan siparişi verdim, aranıza katılıyorum birkaç gün içinde.
    Özellikle belirttim. Cihaz mutlaka Delta Teknik servis garantisinde olsun dedim, peki dedi yetkili. Umarım herhangi bir sorunla karşılaşmayız.
    Burayı bir süredir takip ediyorum ama bir sorum olacak. Son çıkan Rusya sürümü ve son çıkan Türk sürümü arasında kaldım, Rusya sürümü iyi deniliyor genelde... Hangisini yüklersem daha sorunsuz, daha stabil şu anda? Öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

quote:

quote:

Fikri olan ?

siz iyimisiniz kardeşim herkesin imei sinin sonunda 01 var yabanimisiniz nerde yaşıonuz yıllardır böyle bu ...

• quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

quote:

quote:

Fikri olan ?

siz iyimisiniz kardeşim herkesin imei sinin sonunda 01 var yabanimisiniz nerde yaşıonuz yıllardır böyle bu ...

valla hocam bende sohbete yabancı kalmıştım hatta nette bakınıyordum. ben hep 01 i görüyordum

• Arkadaşlar selamlar. forumu okuduk ama görüşme kesilme problemiyle derdini çözen göremedim? ;Bu sorununu çözebilen var mı?
    Bir de araç kitine takıldığında cihazın bunu algılaması sağlanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lessien

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamıgo

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

arkadaslar son teknosa kampanyasından s4 aldım bugun elime gecti fakat suan telefonu salladıgımda kamera bolgesınden ses gelıyor.sanırım normal değil bu,ne yapmam gerekiyor iade değişim acısından,bu sorunu yasayan arkadasımız oldumu ne yaptı acaba,bilgilendirirse sevinirim

Herkes de durum ayni,sorun teskil etmez kanimca..

Nasıl sorun teskil etmez hocam kesinlikle sıkıntılı bende kullandım öyle bişey yoktu abimde kullanıyordu ondada yoktu. O sıkıntılı gönder servise

yarın teknosaya iade etcem

aynı ses bende de var... ve teknosadan almıştım... başka sorunlarda vardı servisle uğraşmym diye önemsemedim ama artık sıktı yarın iade ediyorum bende... 2000 lira verdiğin telefona bak ya

işte onu yapamazsın Teknosa faturayı kestiği an iade almıyor direkt servis yolları göründü sana:)

• 
Sayfa: önceki 14401441144214431444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.