Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ÜMÜ SİGORTA YAPTIRMAK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar samsung s3 ümü sigorta yaptırmak istiyorum bir ekranı kırılsa telin yarı ücreti bunlar olmadan kafamız rahat etsin diyorum.bu işi en iyi profesyonel yapan firma kimdir?bilinen firmayı araştırdıgımda baya şikayet gördüm bana bu işte yardımcı olacak arkadaşlardan en kısa sürede cevap vermesini rica ediyorum ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• teknosadan alsaydın orda yapıyorlardı üstelik yarı fiyatına bu siteyi incele
    http://www.teknokask.com.tr/tr/index.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

teknosadan alsaydın orda yapıyorlardı üstelik yarı fiyatına bu siteyi incele
    http://www.teknokask.com.tr/tr/index.asp

ilgin için teşekkür ederim ama bu firma için çok şikayet gördüm şikayet var comda ?ürünü başka yerden aldım EVKUR AVM DEN samsung tr garantili
  • sigorta bu ekrani kirarsan agir ihmalkarlik diyip para odemeyebilir.zaten ekrani kirarsan kendi servislerinde yapiyorlar bu da samsung tr garantisini delebilir.

benim tavsiyem 100tl'ye kaliyeli ve kullanisli bir kilif al bu silikon olur rubber olur deri olur o fiyata telefonu iyi koruyan estetik kiliflar bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro.

sigorta bu ekrani kirarsan agir ihmalkarlik diyip para odemeyebilir.zaten ekrani kirarsan kendi servislerinde yapiyorlar bu da samsung tr garantisini delebilir.

benim tavsiyem 100tl'ye kaliyeli ve kullanisli bir kilif al bu silikon olur rubber olur deri olur o fiyata telefonu iyi koruyan estetik kiliflar bulabilirsin

çalınırsa ne olur ?mesela diyelim çalındı o zaman ne olacak polisten tutanağı da aldım mesela ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPER31 -- 14 Ekim 2012; 9:40:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPER31

quote:

Orijinalden alıntı: retro.

sigorta bu ekrani kirarsan agir ihmalkarlik diyip para odemeyebilir.zaten ekrani kirarsan kendi servislerinde yapiyorlar bu da samsung tr garantisini delebilir.

çalınırsa ne olur ?mesela diyelim çalındı o zaman ne olacak polisten tutanağı da aldım mesela ?

o kadarini bilmiyorum ama sigorta bu ordan burdan carparak para kazanacak
  • Benim ekranım kırıldı. 650 tl ödedim yaptırmak için. Şimdi elimde çok iyi bir deri kılıf var ebay den getirdim. Aman dikkat edin ekranınızı kırmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.