Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Mini Rom ve Root (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
16
Favori
92.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wacd

*272*imei no* ya da *272*imei no# deneyin ekrana gelen menuden TUR seçin düzelebilir.

quote:

Orijinalden alıntı: excalibor34
    Hayır işaretlemedim. Sadece 2 seçenek işaretliydi onlarda reset ve reboot.

Gelen kutunuzu kontrol edin, probleminizin çözümünü size gönderdim.

arama ekranında(numerik tuşlar) yapıyorum işlemi malesef olmuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

*#272*Device IMEI# bu şekilde bir dener misiniz .
  • quote:

quote:

*#272*Device IMEI# bu şekilde bir dener misiniz .

olumsuz.. neyse sizide işinizden alı koymayım. müsait olunca hallederiz. teşekkürler yinede.. olmadı orj romu geri yüklerim.
  • O cihaz için orjinal roma (2.3.6) downgrade yaparken de büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olun.
  • quote:

O cihaz için orjinal roma (2.3.6) downgrade yaparken de büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olun.

Sorunsuz 2.3.6 sürümünü yükledim "clockworkmod" ile.. Dur bakalım farklı rom lar deniyeceğim. Bu clockworkmod baya hoşuma gitti. Kendi recovery modundan daha gelişmiş..
  • quote:

Sorunsuz 2.3.6 sürümünü yükledim "clockworkmod" ile.. Dur bakalım farklı rom lar deniyeceğim. Bu clockworkmod baya hoşuma gitti. Kendi recovery modundan daha gelişmiş..

Problem çıkmamasına sevindim hocam
  • hocam bırsey sorucam sana... bu 3 mesajdan sonra otomatık olarak mms gecmeyı nasıl ıpta edebılırım. bunu degıstırmenın bır yolu varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xboxhunter
    hocam bırsey sorucam sana... bu 3 mesajdan sonra otomatık olarak mms gecmeyı nasıl ıpta edebılırım. bunu degıstırmenın bır yolu varmı acaba?

Onu iptal edemezsiniz, cihazınızda gömülü olarak gelen sms uygulamasının ayarlarından biridir o. Ancak root yaparak ve söylediğiniz şekild düzenlenmiş başka bir sms uygulamasını sistemin içine iterek böyle birşeye çözüm bulabilirsiniz.

Bir de go sms ve handcent gibi yazılımlarda uzun sms yazmak için bir ayar sekmesi olduğunu söyleyenler var, denemedim isterseniz deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 13 Şubat 2013; 9:51:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xboxhunter
    hocam bırsey sorucam sana... bu 3 mesajdan sonra otomatık olarak mms gecmeyı nasıl ıpta edebılırım. bunu degıstırmenın bır yolu varmı acaba?

Onu iptal edemezsiniz, cihazınızda gömülü olarak gelen sms uygulamasının ayarlarından biridir o. Ancak root yaparak ve söylediğiniz şekild düzenlenmiş başka bir sms uygulamasını sistemin içine iterek böyle birşeye çözüm bulabilirsiniz.

Bir de go sms ve handcent gibi yazılımlarda uzun sms yazmak için bir ayar sekmesi olduğunu söyleyenler var, denemedim isterseniz deneyin.

cihazım root lu, acaba bildiginiz benım ıstedıgım sekılde duzenlenmıs sms uygulaması varmı acaba sizin gordugunuz, gözünüze catan

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2135836

Bu başlıktaki uygulamayı deneyebilirsiniz , orjinal mms uygulamasının modlanmış hali.
    100 Sms den sonra mesaj mms'e dönüşüyor.
  • arkadaşlar uygulayan var mı ? ben geçen ay telefonu rootlarken bozmuştum güvenemiyorum tam. deneyen varsa söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavuu41

arkadaşlar uygulayan var mı ? ben geçen ay telefonu rootlarken bozmuştum güvenemiyorum tam. deneyen varsa söylesin

Eğer cihazınız rootlu ise mms programını değiştirmek cihazınızı bozmaz ya da yazılımınıza zarar vermez.
    (her olasılığa karşı varsayılan mms programını SecMms.apk.bak olarak yeniden adlandırın system/app klasörünüzde dursun.)
    Ben şuandahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2109976 bunu kullanıyorum ve bu konuya verdiğim bütün linkler tarafımca denenmiştir.

Bu da 720P HD desteği olan Siyah Youtube Programı.
    (Test edildi)
    http://www.mediafire.com/?463pa204qp82z7l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 14 Şubat 2013; 22:36:08 >

• Bende rom atmak istiyorum telefonuma
    Konuda garantisi gitmeyen rom var ancak güncelmi değilmi emin değilim
    bana kolay yüklenebilen garantisi gitmeyen rootlu bir rom linki verirseniz sevinirim. :)
  • Arkadaşlar Uzun zaman kullandığım Windows mobile tabanlı telefonlardan sonra Androit telefonlara terfi ettim fakat iki haftada gördüğüm Androit sistemde telefon da olan hiçbirşey bize ait değil her program her yere erişim izni istiyor sizistemeden fotolarınız varsa bir bakıyorsunuz sayfanıza yüklemeye hazır hale gelmiş,Bazı programları kaldırıp ve pasif hale getirerek engellediğimi sanıyorum'da buna inanmıyorum .
    Eger Root işlemini yaparsam ben yüklediğim programların telefonun sistemini müdahalesini engelleme şansım varmı?
    Konuyu burada açtım Root konusuna hakim olan dostlar Androit Tel,lerdeki güvenlik konusunu çözmüşlerdir.
    Herkese Teşekkür ederim
  • Garanti düşmanı olan rom'u başarıyla yükledim s3 mini'me. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yüklemek isteyipte korkanlara duyurulur bende korkuyordum hiç bir sıkıntı olmadı :)
  • Garanti dostu olan custom romu dün akşam kurdum müthiş olmuş desem yeridir sayaç artmadı ve tel rootlu oldu :)
  • Garanti Götürmeyen Custom Rom'u yükledim fakat ekran döndürme kapalı olduğu halde bazen dönüyor mesela kilit ekranında bunun üzerine 4.1.2 Almanya romunu kurmamda bir sakınca var mıdır ?
  • Bir sakınca yok , istediğiniz romu üzerine atabilirsiniz. Her ihtimale karşı yeni romu atmadan önce cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın.
  • Arkadaşlar selam. Tel yazılım kurcalamayı çok severim... Telefonum rootlanmış durumda şu anda... Kies acil durum yazılım kurtarmadan model ve cihaz seri numarası girerek güncelliyorum. Download mode kısmında bakıyorum.

Current versiyon: Custom
    Versiyon: Custom ikisinde de custom yazıyor.Ayrıca *#1234# yaptığımda

Ap: I8190XXALJL
    CP: XXXX
    CSC: Unknown yazıyor...

Anaband sürümünde de XXXX yazıyor

Original turkey resmi romunu indirip odinle de güncelledim değişen bi şey yok...Neyi yanlış yapıyorum acaba.

İstediğim Doğru ve original rootsuz roma tekrar dönmek...Neden kiesten acil kurtarma yaptığım halde hala custom ve original olmayan rom gözüküyor...
    Ayrıca kiese de normal şekilde bağlanamıyorum sıkıntım bu. iki gündür uğraşıyorum feleğim şaştı lütfen yardım eder misiniz teşekkürler...
  • kardeş ben root yaptım bende s3 mini var ancak root yaptıktan sonra telefon açıldı fakat androist.score uygulaması durduruldu email durduruldu touchwiz sayfası durduruldu yazdı hiç bişey yapamadım masa üstüne giremiyorum bişey yapamıyorum devamlı androi.score uygulaması durduruldu yazıyo cözümü nedir?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.