Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Mini için 4.1.2 güncellemesi ülkemizde yayınlanmaya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de aslında alabilirim 750-800 fiyat iyi de işlemci performansı filan nasıl acaba şimdi jb kasıyor mu acaba eksik eksi yön getirdi mi ? oyun performansı fotoğraf performansı nasıl bunlar çok önemli özellikle fotoğraf.
  • Güncelledim ama fark yok herşey aynı yardım edin :/

• bende yazılım güncelemesi yaptım fakat, hiç bir fark yok, ekran kilidi açıldığında su efekti yok. ikidebir gereksiz bildirimler gelip duruyor. siliyorsunuz tekrar geliyor. ben tavsiye etmiyorum güncellemeyin... bu arada o bildirimleri tamamiyle kapatan varsa yazarsa makbule geçer...

• ben guncellemedim ama cok kisa surede ardarda foto cekip en iyisini seçen mod zaten vardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az kalsin guncelliyordum iyiki yorumlari okumadan is yapmamisim

• Kilit ekrani cok daha iyiydi gercekten gene 2.3.6 nin kilidine donmus , ama ram kullanimi bende 200 mb kadar düştü eğer sarz daha fazla giderse guncelleme fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu Google play müzik neden var hala anlamadım. ama olsun Google yaptıysa vardır bir bildiği.
  • bu güncelleme benım telefonuma geldı anacak garantiğ gidiyormu gitmiyormu bilmiyorum bana yardımcı olurmsunuz

• mrb ben yeni aldım galaksi s 3 mini ben adece konferans görüşmesi yapamıyorum nasıl yapacam yardımcı olurmusunuz....

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu güncelleme benım telefonuma geldı anacak garantiğ gidiyormu gitmiyormu bilmiyorum bana yardımcı olurmsunuz

niye gitsin ki kendi guncellmesi
  • Su efekti niye kaldırılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökaLp&Başak

Su efekti niye kaldırılmış

bende anlamadım ? Saçma değil mi
  • güncelleme sonrası garanti devam etmektedir. güncelledikten sonra hiç bir deişiklik yok sa telefonu kapatın açın tekrar güncelleyin bukadar basit

• lo3O

• ben şu ana kadar bir değişiklik farkedemedim. evet güncellemeden sonra su sesi kayboldu. ama daha önce açtığınız yerden kapatıp tekrar açınca geri geliyor. ayrıca tek taktığınız şey bu mu yani!!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.