Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 MINI (GT-I8190) - ANA KONU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.289
Cevap
24
Favori
218.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cosica

telefonun camı konusunda kendimi ikna etmeye çalışıyorum, Fruit Ninja oynarken çok tırnak sürtüyorum ben ekrana. Bu arada biraz daha düşer fiyat umarım.

cam jelatini buna çözüm ama tırnak anahtar vs kolay kolay çizilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

jelatin bant felan kullanmak işime gelmiyor pek. ama orijinal bir kılıf almak isterim. Birde neden sadece beyazı var piyasada? o da ilginç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

jelatin bant felan kullanmak işime gelmiyor pek. ama orijinal bir kılıf almak isterim. Birde neden sadece beyazı var piyasada? o da ilginç.

yok ya çok belli olmuyor öyle. Alışırsınız. bene cüzdan vari kılıflara uyuz oluyorum , saçma geliyor.

Bizim piyasayı bilirsiniz, kısır döngü ve distr'ün keyfi hareketine göre iş yapılır.
  • Real'in broşüründe 949 lira 12 taksit diyor ama hafızasını yazmamış 8 gb muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

quote:

Orijinalden alıntı: igav

quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

quote:

Orijinalden alıntı: igav

Halil arkadaş Astoria'dan geliyorum şimdi.Senden sonra Turkcell bayisini arayıp teyit ettirip adıma ayırttıktan sonra akşam 16 gb S3 miniyi almaya gittim.Adamların bana cevabı elimizde yok oldu.Sonra oranın sorumlusunu geldi.Turkcell'lere 16 lar dağıtılmadı dedi.Bu kadar lakayıt bu kadar(küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi) kendini bilmez bir bayii görmedim.Adamlara arayıp soruyorum bir de adınıza ayırıyorum diyor.Arayıp Turkcell genel merkezine deşikayet ettim.Oraya gitmeyin bu iş için arkadaşlar.

vay yalancılar ya, ben fiyatını beğenmediğimden ayırtma olayına girmemiştim, ne zaman sorsam hep 16gb dediler bi de. dün istinye parktakine de sordum özellikle aradığımda 16 mı demiyorum kaç gb diyorum hep 16 diyor adamlar, 970 nakit fiyata indi onlar da telefonda.

dün akşam da avcılar pelikandaki turkcelle sordum 999 onlar da 16gb var dedi, bundan sonra ben de getir göster kutuyu dicem o zaman, bu ne üçkağıtçılıkmış ya

akşam darty de denedim biraz ama desire x kadar kaliteli bir görünüşü yok aletin, içindekiler daha iyi olabilir ama telefonun plastik kısımları güzel değil.

Şimdi İstinye parkı aradım sordum.Ellerinde sadece 8 olduğunu söylüyorlar.Bence şu an kimse de 16 gb yok.Bunlar bilgisiz insanlar.

iyiki dün gitmemişim oraya o zaman, yuh ya nasıl utanmadan yalan söylüyorlar, ben de burda yalancı çıkıyom onların yüzünden

Yok arkadaşım neden sen yalancı çıkasın.Onların söylediğini iletiyorsun sonuçta.

• Bu telefon Atrix ile kapışabilir mi? Kapışabileceği telefonlar neler? Soruyorum ki o telefona sahip arkadaşların yanına ona göre yaklaşalım
  • quote:

Telefonun resmi distribütörü Telpa. Buyurun sitesindeki bilgiler:
    General Mobile
    General Mobile 6 Ay ve 11 Ay Taksit Seçenekleri
    http://www.telpa.com/Samsung/Cep-Telefonu/I8190_Galaxy%20S3%20Mini

Burda da kılıf var:

Keşke siyahı da gelse.

Telefonun tek bir resmi distribütörü diye bir şey yok.Markanın çalıştığı birden fazla var.

• Hala kılıfları satışa çıkmadı değil mi bu telefonun.Net dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Bu telefon Atrix ile kapışabilir mi? Kapışabileceği telefonlar neler? Soruyorum ki o telefona sahip arkadaşların yanına ona göre yaklaşalım

??
  • quote:

Orijinalden alıntı: strident

sony xperia p ile samsung galaxy s3 mini arasında kaldım arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum

Sony bütün telefonlarını inceledim xperia ion da dahil yok be üstat teknik özelliklerine lafım yokda hiç estetik deil sony hala bu işi beceremiyor.
  • Bugun Panora Samsung Store'a gittim ve S3 Mini'yi sordum.1047 tl dedi.Daha ucuz olması gerekmiyor mu?Sanırım bazı samsung mağazalarında 900 civarındaymış.
  • alipta memnun kalmayan varsa talibim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerinde varsa eğer Cumartesi günü gidip burdan telefonu alacağım.Neden gidip 100 lira daha fazla vereyim.

• Bu telefonda devamlı fotoğraf çekimi var mı?Yani ardarda ne kadar çekiyor? S3'de denedim elim yorulana kadar çekti ama bunda deneyemedim.
  • Bildirim ışığı var mi bu telefonda?s2 ile arasinda gidip geliyorum kararsizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alalı 3 gün oldu,fiyatı 800-850 aralığında tutabilselermiş kıyak olurmuş.
    Orta halli kullanıcı olunca yapabildiklerimiz de ona göre oluyor,yetiyor bize.
    Telefon şık,oval hatlı telefonları sevmezdim aslında ama fikrim değişti bununla
    Alacak arkadaşların acelesi yoksa beklesin 1-3 ay,fiyatlar oynar,çok çabuk değişiyor bu sıra herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyrekasır

Alalı 3 gün oldu,fiyatı 800-850 aralığında tutabilselermiş kıyak olurmuş.
    Orta halli kullanıcı olunca yapabildiklerimiz de ona göre oluyor,yetiyor bize.
    Telefon şık,oval hatlı telefonları sevmezdim aslında ama fikrim değişti bununla
    Alacak arkadaşların acelesi yoksa beklesin 1-3 ay,fiyatlar oynar,çok çabuk değişiyor bu sıra herşey

Yorumlama İçin Tşkler
  • Arkadaşlar bu telefon ve Sony Xperia P için neler söyleyebilirsiniz? Sanırım Sony Xperia P üstün 8 Megapixel Full HD kamerası olsun, ekran özellikleri olsun, çözünürlük, ppi gibi özellikler, flash desteği gibi bazı özellikler. Sanırım Xperia P bazı belirgin farklarla S3 Mini'den üstün. Ama donanım olarak aynılar. Sizin bu konuda söyleyecekleriniz neler?
  • Arkadaşlar S3 Mini ve Galaxy S Advance arasında kaldım hangisini önerirsiniz ve neden ? Aralarında pek fark yok advancenin artısı gorilla glass s3 mini nin artısı 1gb ram gibi görünüyor. Sizce hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktug52

Arkadaşlar S3 Mini ve Galaxy S Advance arasında kaldım hangisini önerirsiniz ve neden ? Aralarında pek fark yok advancenin artısı gorilla glass s3 mini nin artısı 1gb ram gibi görünüyor. Sizce hangisi ?

Gorilla glassı kafaya takmayın bence sonuçta oda çiziliyor biraz daha dayanıklı sadece ince çiziklere karşı,jelatin alırsınız olur biter. Ram çok önemli burada, ramin faydası epey olacaktır size. Son işletim sistemli s-voice pop-up destekleyen özellikleri var bunlar ne işime yarayacak demeyin sonradan gelen romlarda s2 note1 gibi cihazlara pop-up gelmeyecek yazısını okumuştum. Telefonun yeni oluşu,s3 kasasından dolayı ben alacak olsam tabikide s3 mini alırdım.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.