Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 için Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir başlık altında sormuştum. Ayrı bir konu açarak sormak ilgilenen arkadaşlarında işine yarayacağından daha faydalı gibi geldi.

Bluetooth kulaklık satın almayı düşünüyorum. İşe giderken takım elbise giymek durumunda olduğum için Hs3000 gibi stereo olan kulakiçi modellerden düşünmüyorum. Biraz ciddiyeti bozar gibi sanki... Ancak duruma göre düşünüledebilinir...

HM1100 modeli nasıldır acaba ? Bu modelden daha iyi ve kaliteli olarak tavsiye edebileceğiniz bir model var mıdır ? Aynı zamanda tek kanaldan da olsa müzik dinlemeyi düşünüyorum çünkü ?

Siz ne tavsiye edersiniz ?

Öte yandan Galaxy s3 le birlikte gelen kulaklığı çok beğendim . Peki piyasada satılan Creative ep630i gibi veya cx200 gibi kulaklıklarla kalitesini kıyaslarsak ne dersiniz?

• Ben suan s3'le LG HBM-585 kullaniyorum. Kulakliktan memnunum. Pil omru, ses kalitesi guzel. Ayrica cok hafif.

Birde pil durumuna gore, kulakligi actiginda 'battery high','battery low' yada 'battery medium' diye konusuyor. Burda guzel bir ozellik bence..
  • Hocam mono kulaklıktan vazgeçtim.

Stereo model bir kulaklık alacağım.

Forumdan NomadCry a da sordum. Sağolsun cevapladı sorumu. Kendisi de Hs 3000 i önerdi. Muhtemelen Hs 3000 alacağım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thejollyjoker -- 16 Ağustos 2012; 15:51:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.