Şimdi Ara

Samsung Galaxy S24 Ultra yok satıyor, Samsung Galaxy S24 serisi yüzleri güldürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    keşke şöyle cahil olsam...

• İp 14 den s23 ultraya e geçiş yaptım çok mutluyum. Gerçekten telefon da oyun oynama keyfine vardım. Isınmıyor. Lanet olasıca ip14 yanıyordu. Verdiğim paraya yazık.

• Kullandığınız telefonu Samsung S serisi bir telefon ile yan yana getirin ve ekrandaki ve malzermedeki farkı görün.Kamera,işlemci v.s ddn bahsetmiyorum bile.

• Samsung un pazar payının artmasının tek sebebi ,çin'de kamu kurumlarında yasaklanması. Yoksa pazar payı bu kadar artmazdı.Sunmuş olduğu teknolojiden ziyade insanlar markaya önem veriyorlar. Zira kullanıcılar iPhone'u gerçekten daha verimli kullanabilseler başka bir telefon almayı asla düşünmezler.

• ya alırsın da 2.el satıp yeni modele geçtiğimde iphone kadar değerini koruyamıyor. Fiyatlar malum. Yoksa s24 ultra harika olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel telefon. Ama ekonomik krizin bir türlü son bulmadığı memleketimizde değerini kısa sürede kaybedecek bir cihazı tercih edemiyorum. Keşke gelişmiş ülkeler gibi işin ekonomik kısmından çok fonksiyonelliğiyle ilgilenebilsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 43bin kişi bakmış bu posta 16 Mart 2024 Samsung beni ikna ederse alırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.