Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MerchantJueL Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.684
Cevap
332
Favori
592.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mobil kullanım ağırlıklı ise normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 15 Mayıs 2024; 14:10:5 >
  • alitoprax A kullanıcısına yanıt

Bence fena değil. Telefon %50'nin altında, %35'lerde falan baya uzun gidiyor. Psikolojik olarak insan etkileniyor tabi %30-35 şarjım kaldı diye ben dün akşam saat 21:00'da %35 şarjdan yatıncaya kadar kullandım neredeyse şarj %25'e düştü ancak (00:00'da)

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Evet bunu okumuştum.
    Google gemini konusunu büyütüyor. Akıllı telefonlar süper akıllı olacak.
    Akıllı keratalarımız olacak
  • %80 dolum ile full mobil veri.
    Oto parlaklık ve ekran değeri.
    Adb ile daha dalmadım cihaza. Onu da yaparsam bu iş tamam.

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 15 Mayıs 2024; 14:25:51 >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt

Güneş altında güneş gözlüğü ile çok rahat her şeyi görüyorum.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

Hangi ayarları yaptınız?

• saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Kilif geldi ama kargoda hasar almis biraz, kargo poşetinin resimdeki yere denk gelen kısmıda hafif yırtıktı. Iade edip etmeme konusunda kararsız kaldım.

• keyboard772 K kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığım uygulamaları; eğer oluyorsa kaldırmak, olmuyorsa devre dışı bırakmak, o da olmuyorsa arka plan veri ve pil kısıtlaması yapmak.
    Artı olarak harici yüklediğim uygulamaları da greenify ile uyutmak.
    Performans profili standart mı
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt
    Evet standart.
    Az geride de yazmıştım. S23 de ben o ayardan bir şey anlamadım zaten. Etkisini hic göremedim.
    Bunda da hiç dokunmadım.

Oradaki herhangi 1 saatlik ekranı açık bırakan uygulama yerine 1 saat Instagram kullanın, ekran süresi 4 saate düşecektir..

Plus dimi cihaz?
  • Merhaba, iyi forumlar

Benim biraz ilginç bir sorum var ayarları çokça kurcaladım ama bir çözüm bulamadım

Uygulama bildirimlerinde titreşim sadece telefon titreşim modunda gelsin istiyorum. Titreşimi açınca sesli moddayken de titreşim geliyor. Bunu ayarlamanın bir yolu var mı? Örnek vermek gerekirse telefonum sesli moddayken titreşime ihtiyaç duymuyorum zaten wp mesajlarından titreşim gelmesin istiyorum, titreşim moduna aldığımda gelsin istiyorum

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Yok baz s24.

@weneorn bilemiyorum olabilir. Instagram kullanmıyorum :)
  • weneorn kullanıcısına yanıt
    Merak ettim denemek isterim. Üyelik girmeden kullanabiliyor muyum instagramı?
    Bende de aynı oldu. Düşük profile de pil tüketiminde bir avantaj olmadı.

Hatta standart da daha iyi gibi.😃
    Diğer pil koruma vs de kapalı bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 15 Mayıs 2024; 20:27:38 >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.
    Diğer pil koruma vs şeyleri de sevmem. Ben hiç pil bozmadım. Kaç senelik gm9 pro var hala canavar gibi 6 saat ekran süresi veriyor oto parlaklık mobil veri açık vs vs.
    Bu cihazda %80 de kullanma sebebim tam günlük kullanımıma uyması ve dolum zamanı konusunda avantaj sağlaması. Bir yemek bir çay derken 80 e dolmuş oluyor ve bana yetiyor.

hayır. ama chrome ve instagram içiyor şarjı. 2 saat instagram 17% 1 saat 26 dakika chrome 11% pil kullanmış bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

%80 dolum ile full mobil veri.
    Oto parlaklık ve ekran değeri.
    Adb ile daha dalmadım cihaza. Onu da yaparsam bu iş tamam.

Düz s24 full mobil veri hemde şarj %80 ile kullanım. Şu süreyi başka alabilen var mı çok merak ediyorum :)

İnanılmaz gerçekten aynı cihazı kullanıyoruz full çekerken full mobil veride 4.30 saati geçemiyorum ben.

Ama bu sefer şöyle bir durum var s23 te bir kaç kişi vardı böyle süreler alan.

Neyseki bu konuda bir tek siz varsınız o yüzden istisnalar kaideyi bozmaz diyip sizi dikkate almıyorum. (Eleştiri babında değil yanlış anlamayın teksiniz diye baz ölçütü almıyorum sizi.)

EDİT: Bu arada s23 te parmak izinde ben çok sorun yaşıyordum çoğu zaman tek seferde okumuyordu. s24 te hiç sorun yaşamadım 10 denemeden 9 defasında tek seferde okuyor. s23 te ekran koruyucu olarak amflim kullanıyordum s24te spigen bir farkı var mı bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 15 Mayıs 2024; 21:15:2 >

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de vardı ama s23 de spigen s24+ da amfilm kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.