Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deranzo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.206
Cevap
299
Favori
510.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
60. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sence samsungun bunu düşünecek zekası var mı SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] 

• volnes V kullanıcısına yanıt
    Bende gri aldım çok hoşuma gitti tonu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5 dakika önce Samsung Çağrı Merkezinden müşteri temsilcisi aradı ve ürünümün kargoya teslim edildiğini söyledi :D :D :D Bugün mü dedim. Evet dedi. Yakışmadı bu çakallıklar

• Deae kullanıcısına yanıt
    Fotograftaki tonu cok iyi ama bir kac video izledim gri olan daha cok beyaza yakin gibi bizim gordugumuz gri gibi olan hic bir inceleme videosu yok genelde marble gray olarak geciyor ve beyaza daha yakin samsung shopda metalik gri gibi duruyor umarim o sekildedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volnes -- 30 Nisan 2024; 15:26:21 >
  • Ben perşembe aldım gri s23 128. hala bir haber yok.

• Cuma sabah cihazi siparis verdigimde , amazondan amfil ve kilif aldim bu gun onlar istanbula ulasmis ucakla :):) almanyadan telefondan once kilif ve cam gelecek :):)

Ben çok beğendim. Stoğu bitmiş bu rengin düz S24 de. Diğer renklerin hepsi mevcut.
    SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU]

• Samsung shop sürecini iyi bildiğim için bende bugün aradım müşteri hizmetlerini. Niye gondermiyorsunuz falan diye çıkmıştım, kayıt oluşturdular. Tekrar aradılar şimdi. En kısa sürede gönderilecek diyorlar. Dediğim gibi sabırlı olmak lazım arada arayıp cok detaya girmeden sıkıştırmak gerekiyor. Tecrubeme göre sıkıştırmayınca bu sefer süreç daha da uzuyor.
    Boşuna kızıp kendinizi yıpratmayın. Yıllardır değişmedi sonuçta samsungun bu satış sonrası durumu. Her gün sabahtan arayip naaptiniz demek lazım :) :)

Benimde kılıf ve film almam lazim. Burda paylaşılan ringke markası iyi gibi görünüyor. Benim tüm samsung telefonlarımda kullandığım ve favorim spigen thin fit modeli. Ama s24 plus icin olanı göremedim.
    Siz kılıf ne aldınız? Telefon gelsin öyle sipariş veririm bende. Değişim icin göndereceğiniz cihaz süreci 10-14 gün sürüyor. Olumsuz bir durum oluşursa iade sureclerinde problem olur bu sefer.

• İst içi teslimatlarda süreç normal işliyor. Arandık. Faturamız kesildi. Cuma teslim dendi.
    Faturayı 28529 kesmişler. Eski Cihazı kurye alınca. Bu faturayı iptal edip yenidenmi kesecekler? Sonuçta 3529 ödenecek.

• ben bunu aldım

JETech Cüzdan Kılıf için Samsung Galaxy S24+ / S24 Plus 5G, Kart Tutuculu, Stand Özellikli ve Tam Kamera Korumalı Darbeye Dayanıklı PU Deri Manyetik Kapak Kılıf (Siyah) : Amazon.com.tr: Elektronik

annemin telefonunda buna benzer bir şey var kapaklı ekranında cam da yok 1 tane çizik yok tertemiz benim s23 ekranında spigen cam var her tarafı çizik içinde

• oquzdag O kullanıcısına yanıt
    Ne zaman sipariş oluşturmuştunuz? Ben de İstanbul'dayım ama bana süreci normal işletmiyorlar :)

• Qauze Q kullanıcısına yanıt

27 nisan

Ben rengi gösterecek düz şeffaf kılıf alacağım. Ekrana hiç cam vs yaptırmam ve hiç bir cihazımın camı çizilmedi bugüne kadar.

• Size birşey sormak istiyorum değişim kampanyasında telefonu gönderirken kargoya telefon olduğunu bilgilerini vs iletiyormusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpion4201 S kullanıcısına yanıt

Zaten samsung shop kodu ile anlaşmalı kargoya veriyorsunuz. Firma anlaşması nedeniyle kargonun telefon olduğu biliniyor açıkça.

• scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Evet yurtiçi kargo içinde ne olduğunu soruyor zaten bende tam modelini veriyorum. 3.5 ay önce teslim ederken Samsung Galaxy S23 256 gb telefon olarak bildirmiştim. Onlar da bana bir tesellüm belgesi imzalatıp vermişlerdi.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Cihazınız için söylendiği gibi 21000tl mi verdiler

• Turuncu ile gri renk arasında kaldım... iPhone 16'ya kadar kullanıp satarım muhtemelen...

Gönlüm Turuncu renkten yana ama satarken sorun olur mu acaba? Samsung piyasasını bilenler yazarsa sevinirim...SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] 

• RetaKen R kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığı gün aldım ben S24 plus ı. S23 256 cihazıma 21 bin TL ek takas desteği olarakta 7 bin TL toplam 28 bin TL ödeme aldım o zaman. Fiyat kırılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 30 Nisan 2024; 16:13:50 >
  • 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.