Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S24 / S24+ [ANA KONU] (407. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 15 Misafir (3 Mobil) - 17 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
10.281
Cevap
302
Favori
517.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Demek ki neymiş. Türkiye fiyatı yurt dışından da ucuzmuş. :)

• QRX kullanıcısına yanıt
    Açıkladım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sonumda kabul ettin. Samsungun bedava satmağını? Ha şartlara göre fırsat diyebiliriz
    @QRX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 30 Nisan 2024; 11:28:55 >
  • oquzdag O kullanıcısına yanıt

Ahaha. Çevir kazı yanmasın. Kim kabul etti acaba. :) Kendi hesabınla kendini yalancı çıkardın. Şimdi yok takas desteği vs diye saçmalıyorsun. Takas desteği Almanya'da da var ona bakarsan.

Takas desteği ile fiyat 28 bine düşüyor Türkiye'de. 1000 eurodan bile ucuz yani. Xd Kaldı ki kodu da kullansan 21 bine düşüyor fiyat. Yine matematiğin yanlış yani :)

1600 TL fark diyorsan Türkiye'de S24'ün 21 bin TL'lik fiyatını baz almış oluyorsun. Şimdi hesapla bakalım. 21 Bin TL kaç euro yapıyor. Ahaha

Kaldı ki neye göre 1600 TL fark çıkıyor. S23'ten geçmek zorunda mıyım s24'e. Ben dandik bir Xiaomi'den geçtim. 20 Bin TL fark çıktı diyelim. Onu ne yapacaksın. :)

İster takas desteği ile olan fiyatı düşün ister kodlu fiyatı ister takas desteksiz fiyatı. İşin içinden çıkamayacaksın. İstediğin hesaplamayı yap.Xd

Neyse anlaşıldı. Yanlışını da kabul etmeyeceksin. :) Sen takıl böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 30 Nisan 2024; 11:39:8 >

• Deae kullanıcısına yanıt

Eski cihazınızı elinizden zorla almıyorlar. Takas desteğini tercih edip etmemek size kalmış. İade tarafını o kadar bilmiyorum. Koşullarını okumadım. İade etme amacıyla - aşırı telefon meraklısı olmadığınız sürece - yeni cihaz alınacağını zannetmiyorum gerçi. Cihazı sadece denemek istiyorsanız iadeden daha ekonomik bir yol bulmaya çalışabilirsiniz ya da paraya kıyıp iadede - büyük ihtimalle - zarara girme riskini alacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nat Alianovna kullanıcısına yanıt
    Müşteri Hizmetlerine yazdım sorun olmaz vs diyorlar ama çok da şikayet var neredeyse sıfır kutulu ürün bile yollasan fiyat kırılıyor şeklinde. Bu durumda kargo yapılmadan siparişi iptal edeceğim sanırım. Zaten 8k bir takas fiyatı verildi onu da kırparlarsa bir anlamı kalmaz.

• Konuda günlerdir ne yaşıyor böyle ya. 🤦🏻‍♂️ tımarhaneye döndü resmen.

• Dün akşam 6 gibi verdiğim sipariş yola çıkmış bu ne hız Maşallah. Bu durumda takas cihazı gönderip dua edeceğiz revize yapılmaması için.

Fiyatın kırıldığı nokta nedir? Yada neresi acaba?

Ben kapıda ödeme ile S10+ verip S24+ aldım. Siparişi oluştururken sitede sorulan sorulara göre biçilen bedel ne ise 1 Kuruş kesinti olmadan benden alındı ve yenisi verildi.

Keza aynı şekilde, eşimin S10 cihazının kasada deforme, ekranda yanık olduğu için onda o şekilde seçim yaptım ve gelen kişi 1 Kuruş bile oynamadan onu da sitede belirtilen tutarlar ile aldı, yenisini teslim etti.

Sizin günlerdir kod ve indirim kovalayıp aldığınız cihazı yorumlar üzerinden hangi endişe ile iptal düşüncesine girdiğinizi merak ettim şimdi.

• dudaeva D kullanıcısına yanıt

mate 10 pro snapdragon işlemcide değil aslında. HiSilicon Kirin 970 işlemciymiş hangi modemi kullandığını bulamadım. inş. sorun s24 plus ın modeminden kaynaklanmıyordur. , tüm ayarları denedinizmi?

5g yi kapatmayı vs.

• Hocam bendeki cihaz s21 fe sd versiyonu 5 ay oldu alalı sıfır olarak aldım ve çok özenli kulandım. Şu an sıfır diye kutusunu jelatine sarsam kimse anlamaz kullanıldığını ama bir çok kişi hiç çizik yoksa bu seferde ölü piksel vs uydurulup fiyat kırılıyor yazmış yorumlarda. Bende az önce karşılaşınca biraz ürktüm açıçası.

Perşembeden beri beklemedeyiz şanlısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam benimkisi dün Kolay Gelsin'e verilmiş ama hala İstanbul'da :,) perşembe gelir artık.

• Jamiryov kullanıcısına yanıt

O firmanın adı kolaygelsin değil zaten. bekle ki gelsin adı :):)

• ozzylane kullanıcısına yanıt

kampanya bitmedi mi?

kodu olan varsa ben de görüşebilirim.

• dudaeva D kullanıcısına yanıt

Exynos 2400 çiğinin en büyük sorunu modemi zaten. Bütün pil tüketimi de bu modem den dolayı olduğu bariz ortada. Maalesef bütün incelemelerde rakiplerine göre mobil veride %20 daha fazla şarj tüketiyor exynos 2400

Çekim sorununuda bu çipdeki modemden dolayı yaşadığınıza eminim.

Yani cihaz sorunlu değil çipin performansı bu kadar maalesef.

modem işini bir türlü çözemedi samsung. Gerçi bunu apple bile çözemedi pes etti qualcom ile devam etti orası da ayri bir konu

geçen perşembe sipariş verdim pazartesi günü bile kargolanmamıştı. bu samsungu sallandırmak lazım

Ne torpilli insansın hocam yaw

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Break0ut kullanıcısına yanıt

Dur bakalım kaç günde gelecek :)

O zaman "kolay gelsin"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.