Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (4. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 6 Misafir - 11 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
35.535
Cevap
642
Favori
1.734.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kılıfın sanmıyorum olacağını kamera yerleri hafif biraz farklı olduğu söyleniyor
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

Bugün mağazada S23 Ultra üzerinde denedim. Kılıf oluyor, ancak kamera çıkıntıları denk gelmiyor ve lensler kısmi olarak kapanıyor.

Kısacası S22 U kılıfları S23 U ile uyumlu değil. Düz olanlar hiç değil. Hiçbir S22 kılıfı S23 serisi ile uyumlu değil yani.

• eabeloved kullanıcısına yanıt

Demo cihaz mı, orijinal cihaz mı vardı mağazada?

• quote:

Orijinalden alıntı: eabeloved

Bugün mağazada S23 Ultra üzerinde denedim. Kılıf oluyor, ancak kamera çıkıntıları denk gelmiyor ve lensler kısmi olarak kapanıyor.

Kısacası S22 U kılıfları S23 U ile uyumlu değil. Düz olanlar hiç değil. Hiçbir S22 kılıfı S23 serisi ile uyumlu değil yani.

Ben zaten ekran koruyucudan bahsediyordum. Yinede bilgi için teşekkürler
  • S23 Ultra için Spigen modelleri;

https://www.spigen.com.tr/kategori/galaxy-s23-ultra
  • Düz s22 verip üstüne 24.5k verince s23u 512 gb siparişi oluşturdum aklımda değer mi sorusu var. İyice düşünmek için randevuyu da 20 şubata oluşturdum. Değer mi?
  • Konu hırsızı seni bir yıl önce açtığım konuyu çalmışsın🙃
  • 43LEBLEBİ43 kullanıcısına yanıt

Lafınıza dikkat edin. S22 serisi çıktığı zamanda Ultra başlığı ayrılmıştı, S23 Ultra içinde ayrı başlık açıldı.

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    Bu sefer birlesik yaptık ayrı konu yapmadık gereğini yöneticilere bildirdim

Geçen yılda birleşik açılmış, sonrasında ayrılmıştı. Biraz konuları okuyun, konu içeriklerini okuyun.

Bir şey demiyorum zaten yeni girmişsiniz uğraşmayacağım sizle

Teşhir cihazda kılıfı denedim. Sıfır cihazlar ayrıca satılıyordu.

Bilseydim gider mağazadan alırdım bende. geçen sene s22 çok gecikti, o yüzden çok sürpriz oldu bu durum  

hocam maket cihaz değil demi

kavis durumu nasıl , 22u ile kıyaslandığında ,
  • Maket değil, kurulum yapılıyordu cihaza. Kavis kırpılmış, internetteki görsellerin göstermediği bir şey yoktu.

S23 serisinden bir cihaz alacaksiniz gibi durmuyor. Konusuna sahip olmaya neden bu kadar heveslisiniz

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Zaten ölümüne elmacıyız😁 yazamazmıyım yani istediğim konuları açarım amaç bir konu altında toplanıp birbirimizi bilgilendirmek yardımcı olmak…
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt

S24 konusunu bile açmış arkadaş.

Artık moda olmuş 1 sene önceden almayacağı kullanmadığı cihazın cihazların konusunu açmak herhalde bu arkadaş için yaşından herhalde
  • Baya kişi siparişim kargoya verildi demişti diğer grupta ben de dün akşam ön satıştan hemen sonra s23 ultra 512gb sipariş verdim ama hala kargo falan yok. Benim gibi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.