Şimdi Ara

Samsung S23 Ultra [ANA KONU] ONE UI 6.1 Güncellemesi Geldi! (1832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SERKAN BEY , SERKAN BEY Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
37.126
Cevap
654
Favori
1.824.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önemli değil dostum ne demek. Ama bu sorunu mutlaka yaptır, böyle bu cihazı kullanma yani. Type-c üstünde cihaza sonuçta baya bir akım gidiyor. 5 9 12 işte hızlı şarja göre değişiyor akımlar ama en basiti bir veya birkaçında pinlerde kopukluk kısadevre olsa anakarta kadar yürüyor. Bir noktadan sonra da cihaz birgün bir susuyor komple ölüyor. Öyle tamire bana pocofon işte xiaomi samsung vs geldi hepsinin istisnasız şarj entegresi gitmiş. İşte pm6 pm8 bunlar bir yanıyor bozuluyor ondan sonra çipi çıkartıp başka yerde kalıplayıp geri de taksan veya yenisini de alıp taksan çözemiyorsun. Bir bakıyorsun kısadevre yürümüş gitmiş taaa işlemciye kadar. Çok cihaz böyle hurda oldu kurtaramadık. Veya işçiliği çok yüksek çıkıyor diye sahipleri vazgeçiyordu çıkma anakart falan bakıyorduk ama o cihazlar bir türlü dikiş tutmadılar.

• Arkadaşlar az once zore ekran koruyucu uyguladım, uygulama aparat ile çok basit ve kusursuz oldu . İnşallah zamanla kalkma yapmaz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem095 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Nedense bu konuda telefon firmalarına bir türlü güvenemiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Hocam YouTube sıkıntı vardı, sonra güncelleme geldi vs düzeldi, YouTube da arka planda indir seçeneği açık mi ? Ona bir bakın, izlediğiniz videoları indiriyor mu ? Cihazda önce wipe cache yapın akabinde %100 e kadar şarj yapın ama telefonu hiç kullanmayın, 2 saat üzeri şarjda kalsın , arka planda Google ve Samsung account vs yedekleme yapıyor bu şekilde, tüm bunları deneyin bence

• 10 bine aldığım poco x6 pro maceramdan sonra telefonu benden isteyen arkadaşımı kıramadım 12/512 olan canavarı 12 bine verdim :))

22 ye 5 ay kullanılmış sim2 kısmı 3 ay kullanım süresi kalmış s23u aldım gayet temiz güzel

Önceki s23u mı server kayıt yaptırmıştım 80 dolara

Şu aralar fiyatlar 55 dolara düştü deniliyor bilgisi olan varmı gerçi daha 3 ayım var

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Spen direk bağlanır bir ayarı vb bir şeyi yoktur aldığınız cihazdaki spen sahte tek açıklaması bu

• Huawei saatlerle kullanırken arama sırasında ses gelmeme sorunu hâlâ devam ediyor. Buna bir çözüm üretilemedi mi hâlâ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bio technolog kullanıcısına yanıt
    2100 tl civarına yapılıyor bildiğim kadarıyla Server kaydı gruplarda okumuştum

• cevo_61 kullanıcısına yanıt

Saat ve telefon son sürümde, güncelleme sonrası benim saat düzeldi diyebilirim. O zamandan beri hiç sorun yaşamadım.

• Aegean-Man kullanıcısına yanıt
    Benim saatte aktif güncelleme yok son sürümde diyor. Huawei fit 2 kullanıyorum. S23 ultra da 6.1 sadece son güvenlik güncellemesi yok. Sorun devam ediyor. Bluetooth ayarlarından saatin arama ayarını deaktif ediyorum mecburen. O şekilde de arama gelince saatten cevaplama olmuyor.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt

Ben de Huawei Watch GT 2 kullanıyorum. Geçenlerde saate güncelleme geldi onu yaptım, telefon da son sürümde şuan için sıkıntı yok hocam. Telefon güncellemesinden sonra temiz kurulum yaptım tekrar, belki onun bir faydası vardır diye düşünüyorum.

Kapali kutudaydi disconnect hatasi veriyor devamli

Son gelecek olan güncellemeyi yapma. U4 muydu ne. Rakam artiyormus.

• dillerde türkçe var mı?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Bu hangi güncelleme hocam bahsettiğiniz? Benim cihaz da maalesef kayıtsız.

• sawolverine kullanıcısına yanıt
    Facebook gruplarında gördüm hocam. U3 versiyonunda kalın diyorlardı. U4e güncellerseniz fiyat artarmis. U4 muhtemelen kimisine gelmiş. Kimisine de gelecek.

Hakkında dan anabant sürümüne bakın. Orada U3 ibaresi var.

Muhtemelen bu ay ben de kayıt yaptıracağım. Fazla geciktirmeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 15 Mayıs 2024; 19:46:48 >
  • Arkadaşlar bu s23 ultraya düzgün yapışan bir ekran koruyucu önerisi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt

1 yıl sonunda ben pes ettim. ekran koruyucusuz kullanıyorum artık.

• OrcunFix kullanıcısına yanıt

Hocam telefonu açmadan bu donanım sorunlarını anlamanın bir yolu var mıdır, belki yazılımsal birşeydi diye soruyorum. Çünkü iki şardan birinde hızlı şarjı kapatıp tekrar açıyodum

• 
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.