Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1923. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alpi_Turk , maviakdeniz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
38.527
Cevap
731
Favori
2.296.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
147 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bunu aldim hem ucuz hemde kaliteli aliexpresten https://tr.aliexpress.com/i/1005005962188472.html spigenin liquid air matte black vardi 2 3 kez kullandim kenarda duruyor bu sasirtici derecede arka plastigi kaliteli yanlar kaucuk ve cok şık durdu siyahi s23 telefonda

• Selamın aleyküm. S23 hızlı şarj olmuyor. Arada bir oluyor ve bir süre sonra iptal oluyor, nedeni nedir?

• Zayıf Batarya kullanıcısına yanıt

Bir an istatistiklere fazla kapılmışım sanırım... bugün s23+ ı aldım gayet şık ve seri bir cihaz

• denile kullanıcısına yanıt
    Ben Samsung S23 telefonu 20 Eylül 2023 te aldım. Aldığımdan beri Spigen Rugged Armor kılıfla kullanmaktayım.Kılıftan çok memnunum, telefona elle kullanımda ergonomisi mükemmel. Kir tutmama özelliği de harika. Yan tuşların basımını kolaylaştırmak amacıyla yapılan dizayndan dolayı tuşların boşluklardan toz girişi olmakta bu da bence olumsuz yanı. Düşmelerde de performansı muhteşem telefonu çok iyi korumakta.
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    replika olma ihtimali varmı hocam?
  • TekilBey kullanıcısına yanıt

USB type-c bellek taktığınızda okuyor mu?

• TekilBey kullanıcısına yanıt

Aleyküm selam.

1 - şarj cihazını başka bir cihazda kontrol edin

2 - kabloyu başka bir cihazda kontrol edin

3 - cihazı daha serin bir ortamda veya soğuk bir zemin üzerine koyup şarj edin, sıcaktan dolayı cihaz kendini korumaya alıp şarj akımı düşürüyor buda dolum süresini uzatıyor

• SoldaTr kullanıcısına yanıt

Gelince tabiki yaparım

• Zayıf Batarya kullanıcısına yanıt

Tabiki yaparım. Ringke Spigen Nilkin üçünü kıyaslayıp resimlerini yüklemeyi düşünüyorum

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Şuan Ringke den çok memnunum fakat arada değiştirmek için Nilkin sipariş verdim ama gelince kararım değişir mi bilmiyorum.

• Tolsthor kullanıcısına yanıt

Nillkin markasından bahsediyoruz, sadece kılıf üretmiyor elemanlar.

• yavuz42 kullanıcısına yanıt

Rica ederim, 3 markayı aynı anda kullanıp deneyimlerinizi paylaşmanız önemli. Bende bekliyor olacağım :)

orjinal ve global aksesuar markasıdır Nillkin şarj cihazı ve kablosu, kılıf, ekran koruyucu, koruyucu lens vb aksesuarlar üretiyorlar çoğu üründe spiegen den kaliteli ürünleri var ama spiegen fanları çok para verince o aksesuarın telefona statü kattığını düşünüyor.
    markaya güven açısında sormadım hocam Ali express te satış yapan kişi sahte ürün gönderebilir mi onu merak ettim. Çinden daha önce hiç alışveriş yapmadım da..

Yok hocam attığım link orijinal Nillkin satıcısı.

• s23+ durum çubuğunda bağlantı hızını nasıl açabilirim ?

• Savitar77 kullanıcısına yanıt

Bağlantı hızı derken. Samsung larda yok ancak uygulama yükleyerek yapabilirsiniz.

• Bu yaz aylarında telefonda oyun oynanmaz hale geldi 43 44 gelince fps drop atıyor 😀
  • 
Sayfa: önceki 19211922192319241925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.