Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU] (1714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sppacr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.720
Cevap
726
Favori
2.163.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
144 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 17121713171417151716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AOD sabit durmuyor ki hareket ediyor sürekli.

• mami5357 kullanıcısına yanıt
    Yok.aliexprsste bile yok. Kablosuz 0dan %100e 3 saat anker 737 şarj aleti 2000tl, ugreen 240w pd3.1 qc 5.0 destekli type c. Baseus 100w 5a crystal shine serisi ve ugreen 100w nexoda sarj aleti 2200tl dahil denedim boşuna masraf etmeyin.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
    611,94TL 60%OFF | Samsung S23 S22 S21 S20 için 3 in 1 kablosuz şarj standı Ultra not Galaxy izle 5 4 aktif tomurcukları 15W hızlı şarj Dock istasyonu
    https://www.aliexpress.com/item/1005005066783850.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60565674393&aff_fcid=84eca00877764df3bfc0466205f4bb2a-1711893209263-01630-_EzRDeSz&tt=MG&aff_fsk=_EzRDeSz&aff_platform=default&sk=_EzRDeSz&aff_trace_key=84eca00877764df3bfc0466205f4bb2a-1711893209263-01630-_EzRDeSz&shareId=60565674393&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=4c6bf6d356b84c61bc94a9ce923bd6c1&afSmartRedirect=y

Üründe bu

• scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Uzun vadede Heryer pembeleşiyor başka görüntünün sabit kalması önemli değil.
  • SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

S23+ 6.1 update sonrası. Pil verimi düşüyor mu, benim düştü diyenler için. Ben herhangi bir düşüş görmedim. 10 saat ekran süresi ve pilim %15 civarı. Dün akşam 8 de şarjdan çıkardım. 2-3 saat dün uğraştım. Bugün de elimden düşmedi telefon desem yeridir. Dizi izle vs takıl derken anca bitiyor şarjı. Ben memnunum. Bir de bu süre genel olarak mobil verideydi. Ev internetinde sıkıntı olduğundan mobil veriyi kullandım hep.

SAMSUNG GALAXY S23/S23+ [ANA KONU]

İlk resimler orjinalleri ikinci resimler yapay zeka ile düzenlenmiş halleri kediyi silince kendisi oraya uygun görsel ekledi mesela sanki orijinali öyleymiş gibi duruyor.

Gayet güzel işler çıkarabilir gibi görünüyor.Ayrıca görüşmede canlı çeviri özelliği de iyi çalışıyor İngilizceden Almanca ya deneme yaptık güzel çalışıyor Türkçe dil desteği gelirse harika olur.

• oldboy83tr O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam orijinal kablolu şarjla devam o zaman
  • Güncelleme sonrası 1-2 gün batarya hızlı düşmesi gayet olağan sıkıntı durum yok.

Kullanıcıların unutmaması gereken havaların ısınmaslıyla özellikle mobil veri ile kullanımlarda daha çok ısınan telefonun daha hızlı şarjı düşecektir bunuda hesaba katmak gerek.İphone,samsung,xiaomi hepsinde böyle durum marka model farketmeksizin.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

5 saat video işlemişsiniz gayet normal bu kadar yüksek ekran süresi olması.Daha önce de belirttim video izlenmesi ekran süresini ciddi arttırıyor.İster browser ister youtubedan izleyin 1.5 2 saat video izlerseniz 6-7 saat garanti.

• oldboy83tr O kullanıcısına yanıt

Hiç böyle bir sorun yaşamadım 2 yıl s20fe kullandım bunda da olacağını sanmıyorum açıkçası.

Video izlemesen de aynı ki.. Sosyal medya browser da takılsan yine aynı. Oyundan bahsediyorsanız ben oyun oynamıyorum fakat oyunla da yinr min 6-7 saat gider diye düşünüyorum.
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Ayni cihazda bu kadar farkli ekran suresi gerçekten tuhaf
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt

5 saat video izlemeden bu ekran süresini almanız zor uygulama içi browser içi farketmez video izleyince bende 7-8 saat alıyorum ama normal web browsing vs ile 4-6 saat aralığında değişiyor.Sosyal medya kullanmıyorum demek istediğim bu.

• Şu anda S23 cihazımda ONEUI 6.1 kullanıyorum. Cihazımın pil performansından memnun değilim. ONEUI 5.1'e düşürmek istiyorum. Bunu nasıl yapabileceğim hakkında bilgi sahibi olan var mı? Teşekkürler.

• Arkadaşlar şuan oneui 6.1 yüklü. Parmak iziyle ilgili şöyle bir sıkıntı var. Kilit tuşuna basıp kilit ekranı geldiğinde parmak izine ilk bastığımda algılamıyor. İkinciye algılayıp açıyor ama bunu her zaman yapmıyor genelde ekran minimum 10dk falan kapalı kalınca yapıyor. Ekranı anlık kapatıp açıp deniyorum öyle bir sorun olmuyor. Küçük bir sorun ama gözüme çarpıyor nasıl düzelir bu?
    Haklısınız fakat ben browser ile de benzer süreleri alıyorum. Browser da haber okuyorum. Kitap takip ediyorum ve bazen saatlerce kitap okuyorum telefondan. Bunlar zaten pili yoracak şeyler değil. Aynı şekilde samsung browser 5 saat kullanımım olan 11 saat ekran süresi bile mevcut. Oyun olmadıkça kullanımım 8 saat ekran süresinden aşağıya olmuyor. Bazen gün içerisinde çok aktif kullanmıyorum 2 gün gidiyor. Oyun senaryolarını bilmiyorum. Oyun oynamadıkça pili zorlayan bir şey yok, kamera hariç. Kamera kullanımında çok yoğun gidiyor. Bir de ekstra google haritalar kullanıyorsanız çok gidiyor sürekli konum kullandığı için. S23+ da durum bu S23 de daha aşağı süreler olabilir.
  • Telefona arama gelince karşıya ses gitmemesi sorunu yaşayan oldu mu ? Sanki son güncelleme ile başladı gibi. 2 kere arandım ve karşıya sesim gitmiyor ama karşının sesini duyuyorum. Geçen hem saat hem Bt kulaklık bağlı ondan mı acaba demiştim fakat bugün ne saat ne bt kulaklık bağlıydı telefonda da aynısı oldu konuşamadık bir türlü. Sanki mikrofon kapanmış gibi hiç sesim gitmiyor.

Güncelleme sonrası %100'den %20'ye ilk defa full şarj kullanımım bu şekilde bir düşüş yok gibi şimdilik.
  • WhatsApp yedeğini google driver yükleyemedim elimde dosya yöneticinde yedek var nasıl geri yüklerim bu şekilde bilen varmı dosya yöneticisinden 🥴🥴
  • 
Sayfa: önceki 17121713171417151716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.