Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.502
Cevap
187
Favori
830.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda kompakt bir telefon! S7 kullanıcısı olarak çok memnunum ama telefonlardaki boyutlar ve S7'nin halen muhteşem bir cihaz olması sebebiyle 2 batarya değişimi ile 5 yılı devirdim. S10e pil ömrü açısından sorunlu idi yine almadım. Aranan kan bu! Ayrıca s12mini düşündüm ama iphone bana göre değil :) klavyesi hele off! Teşekkürler samsung
  • birisileri kullanıcısına yanıt

Yeşil renge mutlaka göz atın. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

• Tostmania kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yazmışsınız. Aynen öyle. Bizim cep telefonundan beklentimiz nedir? Adı gibi cepte rahat taşınabilir bir telefon olması. Yani makul bir boyutta, hafif olması. İnce ve estetik olması. Bunun yanında işlemcisi iyi, hızlı, ekranı kaliteli, kameraları ön ve arka olarak net, yüksek çözünürlüklü ve ışıksız ortamda gren yapmadan çekim yapan iyi bir seviyede olması. Kasasının premium hissi veren bir yapıda olması. Bunların karşılığı olan S22 ya da illa ben biraz daha büyük isterim diyor ise plus modelidir.

Bunun üstüne konan özellikler için 10K civarı bir fark ödemek ve tuğlaya dönen bir cihaz kullanmak isteyen varsa buyursun alsın bir Ultra. Tutmayalım hiç.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Hepimize hayırlı olsun. İyi oldu böyle.
  • Bu kızımızda S22 Plus ı öve öve bitirememiş. İzleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=EE0KhV8ZwaA&feature=youtu.be
  • ssavtak kullanıcısına yanıt

Şu anda ukraynadayim burada 28000 grivna s22 düz olan. Türk lirası ile 14000 TL yapar. Sizin yazdığınız rakam olma ihtimali çok zor hocam. Umarım olur ama çok zor...

• cagataybas kullanıcısına yanıt

Yurt dışı fiyatlarını döviz kurları ile çarpınca üstüne de osmanlı usulü esaslı bir vergi de eklerseniz haklısınız sızıntı edilen rakamlara çıkması hayal görünür.

Ancak daha önce de bu böyle olmasına rağmen Samsung Türkiye için bu matematiğe uymayan uygun fiyatlarla piyasaya çıktı. Bu senede bu durum değişmez ve uygun fiyatlar ile çıkabilir belki.

S21 Plus Ukrayna fiyatı nedir ? S22 Plus ile farklı olduğunu sanmam.

Ülkemizde 11.500 TL'ye satılıyor mesela.

• @ssavtak , üstat bi biskrem versem? SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]
  • Passenger kullanıcısına yanıt

Çok şık duruyor yaa. An itibarı ile siyah telefonun pabucu dama atılmıştır :))

Hocam günlük ortalama rutininiz nedir? Oyun vs var mı bu sürenin içinde yoksa sosyal medya vs midir? Şarj konusunda umarım bizi şaşırtır Samsung düz S22 ile

• Burada da mesajımız olsun. Takip. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

13000 TL hocam.

• SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]xda-developers
    Motorola Frontier leaked render showcase a massive camera sensor
    https://www.xda-developers.com/motorola-frontier-leaked-render-massive-camera
    SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]

Kalemsiz dusunenlere Motorola. Ustelik Snapdragon 8 Gen 1 Plus ile geliyor. Isinma ve performans olarak S22 lerden ustun . Kiyaslama olarak kamerasi da baya ustun.

Ilerde S22 lerin kamerasi ile bu Motorola nin her acidan kiyaslamalarini da paylasilacaktir .

Konu hayirli olsun .

Ne zaman aciklaniyor fiyatlar. Note 20 ultra alma arifesindeyim. 10 bin TL'den sıfır olarak. Beklesem mi acaba? Yada s21 plus mu alsam note 20 ultra yerine 1500 TL fark ile. İlk defa Samsung kullanacağım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ukrayna'daki Note 20 Ultra Exynos 990 işlemci ise S21+ öneririm.

• Yeni konu hayırlı olsun. S22 15binden başlayacak deniliyordu 12bin ile gelir yanında da bir akıllı saat hediyesi olursa direkt sipariş geçeceğim. Yanında hediye olmazsa beklerim malum Samsung cephesinde fiyatlar çıktıktan sonra düşüyor. Döviz kuru da bu seviyelerde sabit kalacak gibi gözüküyor yeni bir zam yemez teknolojik aletler. 4 martı merakla bekliyorum.

Hocam note 20 ultrayi Türkiyeden Türkiye garantili olarak alacağım ve doğal olarak 990 işlemcili olarak almış olacağım. Bir arkadasim 10 bin TL'den sayacak bana sıfır şekilde.

• https://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-s22-plus-review

Android Central S22 Plus incelemesi yayınlamış.
  • İnşallah güzel bir değişim kampanyası yaparlada s20 cihazımı değiştiririm s22 ile bu arada yeşil renk çok kötü bence almayın biter falan :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.