Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.118
Cevap
222
Favori
761.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S22 ultra için TAURI filmim bugün geldi hemen uyguladım. Dokunma hissi kayganlığı vs. çok iyi, uygulaması da çok kolay oldu ama aşırı yağ-kir tutuyor bu. Kamera deliğinin orda kendi camına bakıyorum sipsiyah, film direk grimsi bir ton aldı yarım günde. Ve siyah sahnelerde-görüntülerde çok belli ediyor doğal olarak. Bez ile silsem bile uğraştırıyor çıkması. Yolda gelen amfilm ve smartdevil ürünlerim de var. Umarım onlar daha farklıdır.

• TheBCD T kullanıcısına yanıt
    amazon tauri kaç günde geldi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gün civarı hocam. Güzel ürün tavsiye ederim. Burda Vatan,mediamarkt tarzı yerlerde yapılanlarla kıyaslanmaz bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bende sipariş verdim tauri

amfilm Temperli Cam alacaktım 740 tl yi gözden çıkardım derken gümrük vs 1200 tl tutuyor vazgeçtim

, neomarin avm de kılıfçı ya gittim lazer kesim makinede falan filan beni cezbetti yaptırdım 220 tl

nasıl lazer birebir kesimse artık alttan 2 3 mm , yanlardan da tam ekran kıvrım başlangıcından kapladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O lazer kesimleri bilerek edge yüzeyden kalkmasın diye kısa yapıyorlar. Ben Vatan'da yaptırdım 120 liraya mecbur ilk gün olduğundan. Aynı şekildeydi ve iğrenç bir malzemeydi parmak kaymıyordu eziyet olmuştu telefonu kullanmak. Önceki S21 ultra cihazımda fabrikasyon gelen film gibi TAURI kayganlık hissiyat vs olarak ve tam kapatıyor kenarları. Oldukça iyi. Biraz leke tutuyor üst mesajımda yazdığım gibi. SmartDevil de sipariş verdim hiç yabana atılacak bir marka değil, bundan önce 13 pro max cihazımda Spigen,ESR vs bir çok bilindik marka temperli cam denedim, smartdevil kadar kalitelisi yoktu. 3 ayın sonunda tek kılcal çizik bile yoktu camda ve kayganlığı inanılmazdı telefonun kendi camı gibi. O yüzden naylon filmden de ümitliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 18 Ağustos 2022; 9:18:57 >
  • Şu airpods 3'de uzamsal sesi stereo olarak çalıştırabilen rootlu veya rootsuz bir uygulama vs. yok mu android için. Kafa izlemeli olan zaten çalışmaz iphone cihaz olmak zorunda donanım zorunluluğu var jiroskop izleniyor sürekli, ama Stereo uzamsal ses tamamen yazılımla alakalı ve sesi çok etkiliyor. Alıştım iphone'da onu kullanmaya sesler çok soluk ve cılız geliyor şimdi. Dolby atmos önerilmiş ama uzamsal ses ile alakası bile yok hiç beğenmedim. Buds2 aldım sadece bass'tan ibaret tizler ve midler ölü. Buds pro alamadım kulağım küçük olmuyor, bir çok silikonlu kulaklık durmuyor kulağımda. Ne yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 18 Ağustos 2022; 9:24:52 >
  • ek takas desteği falan varmı s22 ultrada ? s21 fe var değişmeyi düşünüyorum. 256gb istiyorum

• Samsung S22 ultra yurt dışı düşünüyorum server imei atıyormu bilgisi olan varmı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • S22 Ultra 512gb Vatan'da 26.499 TL

Kombo yapmak isteyenlere.

1) 3.000 TL takas desteği veriyor.

2) Samsung Galaxy Watch 4 44mm i 999 TL ye sepete ekletiyor ve sorunsuzca alabiliyorsunuz.

3) Bonusflaş ten kampanyalara katılırsanız 75 TL online alışveriş bonusu + 600 TL vatan bilgisayar ile alışveriş, toplam 675 TL bonus veriyor.

Böylelikle cihaz + saat = 23.823 TL ye geliyor. Saate ihtiyacınız yok, onuda 1.700 TL ye satarsınız, 22.123 TL ye gelir cihaz.

Geçen gün direk 25 bin küsüre satıyordu, ondan sonra gördüğüm en iyi fırsat.

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 18 Ağustos 2022; 21:47:9 >

İstiyorsanız sennheiser, sony yada anker kulaklıklara bakının hocam.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Fiyat çok iyi ben bu fiyata 256lik aldık geçen ay vallaha alacak olsam kaçırmazdım hatta saati de kullanırdım.

Haftaya bu fiyatlara bulmak imkansizlasacak dolar uçuşa geçiyor haberiniz olsun millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 18 Ağustos 2022; 21:42:11 >
  • Server kapandığı için artık imei olmuyor..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S22 Ultra Çift Sim Aktif özelliği ile sanki tek hat ile kullanıyor gibi arkadan gelen diğer hat araması görülüyor, bekletiliyor ve cevaplanıyor.

• Letgo ve roborock uygulamasından bildirim alamıyorum. Anca programa girince yeni mesajların geldiğini görüyorum. Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

• Arkadaşlar Vatanın takas desteğinden yararlanmak için elimde herhangi bir telefon yok ne yapmam gerekir tavsiyesi olan var mıdır ?

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Hocam bu geri alımda bozuk açılmayan telefonlarıda sayıyorlarmı.

• Note 10 plus kullanıyorum , açıkçası bana gayet yeterli geliyor ama bu takas desteği biraz dürtüyor beni, kamera dışında çok büyük fark var mı arkadaşlar gerçekten almaya değer mi ?

• Güncel bilgi paylasayim vatana gittim buyback ile benim cihazi 6600 tlye saydilar koşarak uzaklaştım( 3000 tl dahil)

• Aynı şekilde bende note 10 plus kullanıcıydım. Cihaz ile arasında ciddi bir fark yok.

Geçiş yapmamın en büyük sebebi. Şu anda 7500-8000tl arasında cihazı elden çıkartıyorsunuz. Gelecek sene elden çıkartmak isteseniz 4-5k ancak edecek. Eh cihazların fiyatları da gittikçe gidiyor.

S22 ultra güzel bir cihaz. Ben note10 plusdan da çok memnundum. 3 sene beni çok güzel götürdü. Aynı şekilde s22 ultra da inşallah götürür.

• Arkadaşlar note 20 ultradan geçtim onda güç tasarrufu açıkken bile 120hz kullanabiliyordum ancak bunda olmuyor nasıl yapıldığını bilen varmı acaba... teşekkür ederim simdiden

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.