Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.065
Cevap
225
Favori
757.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün aldım. Turkcell ve Vodafone olarak çift sim ile sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hkubilayk H kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam cevabınız için öncelikle.

Merak ettiğim şey bir hattan görüşme yaparken diğer hattan arama geldiğinde aramayı görebiliyor muyuz ? Çağrıyı diğer görüşme sırasında cevaplayıp reddedebiliyor muyuz ?Karşı taraftaki kişiye eskiden olduğu gibi hat çekmiyormuş gibi bir boşluk sesi gitmiyor dimi ? iPhone 13 kullanıcısıyım bi geçesim var ultraya ama bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurrrs55 -- 12 Ağustos 2022; 23:41:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın denerim. Sonrasında bilgi veririm.

• hkubilayk H kullanıcısına yanıt

Zahmet olacak hocam size ama çok teşekkür ediyorum şimdiden.Benim için önemli bir detay.Peki çift hat ile batarya performansı nasıl ? Nasıl bir ekran süresi alıyorsunuz kullanım senaryoları değişir elbette

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt

bugün 256 gb bordo ile aranıza katıldım. s7 plus 32 gb telefonu 6500 tl ye verdim.(katılım ücreti dahil) umarım sorunsuz bir kullanım olur benim için.

en son s2 kullanmıştım  

• Nereden aldınız hocam. 3000 tl desteğiyle sanırım bu fiyat iyi bir rakam olmuş. Vatanda s7 yi 600 tlye sayiyorlar.

Media mark hocam, 3500tl telefon 3000 tl katılım için verdi. Şahsen güzel fiyat. 18.000tl ye geldi 256GB

• deluxx kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çok uyguna gelmiş

Teşekkür ederim hocam.

Ekran koruyucu öneriniz var mı arkadaşlar ? Taktıklarının kenarı açık kalıyor.
    Birde kılıf önerisi lazım kamera korumalı

Ekran koruyucu tauri amazonda bu telefon için en çok kullanılan o ürün.

Yalni sadece toza ve ciziklere karşı iyi darbede ne olur bilinmez.

Kılıf olarak spigen 3 adet kılıf kullandım spigen armorda karar kıldım kaba biraz ama tank gibi iş görüyor. Kamera koruması kamera biraz derinde kaldığı için dolaylı olarak koruyor

• Mirtazo01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler araştırayım hocam

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt

Ben ekran koruyucu olmadan kullanıyorum, telefonu ekran üzerine hiç koymuyorum ve ekran tarafından çıkıntılı spigen kilif kullanıyorum(epey dikkat ediyorum yani). Ekranda hepsi kılcal olmak ile birlikte 10 adetten fazla çizik sayabilirim ( ilk çıktığında almistim)

• Bilgilendirme için teşekkür ederim. Ben Powerplate dite bir yerden ön kaplama yaptırdım. Şimdilik memnunum. İyi ki yaptırmışım o zaman:))

fiyat iyi gibi 13 ten geçebilirim

esr kullanıyorum ali eksppressten aldın ikinciyi taktım. tauri , amfilm markaları da güzel amazonda mevcut. kılıf önerim kendim de kullanıyorum spigen tough armor ve rugged armor. güle güle kullanın cihazı çok iyi fiyata almışsnız ben ilk çıktığında 2 hafta sonra yurtdışı 256 sını buds pro hediyeli 18500 e almıştım.

• TheBCD T kullanıcısına yanıt
    İnstagram max 1080p destekliyor diyorlar hocam 4k desteği geldi mi ios yada androide

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 256GB lık modeli Mediamarkt ta 24.497,00 TL, fiyat nasıl? Fiyat insin de alalım diye beklerken iyice arttı, yakında ciddi indirim olur mu dersiniz?

• Ekan06 E kullanıcısına yanıt

Bı tane ucuz Samsung ikinci el telefon al değişime ver 3 bin lira ordan indirim gelsin

• Mirtazo01 kullanıcısına yanıt

hangi cihazları kabul ediyolar liste var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.