Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Ultra DXOMARK puanıyla hayal kırıklığı yarattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsung hem işlemci hem kamera konusunda yatırımları azaltmış belli ki. Üst seviye cihazları şuan rekabet edemeyecek durumda. Sadece marka imajı sayesinde satış yapıyorlar ve bu imajı da böyle giderse yakında kaybedecekler.

• Yine ipon çöpün den çok puan almış .

• Compengineer06 kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar çin mallarının esiri olmuş dxmark

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DXO'ya güvenmiyorum. Reklam için para alıp bazı telefonlara gereğinden yüksek puan verdiklerini, bir de bu işte uzman olmadıklarını düşünüyorum.

Söyledikleri ters ışıktı, köşeydi, buluttu, 2 gün vakit ayırıp herkesin öğrenebileceği şeyler. 2 günde öğrenilecek bilgiden daha fazla test yapamıyorlarsa test kurumu olarak bu kadar ciddiye alınmaları sosyal medyanın ve bu inceleme sitelerinin şişirmesi diyelim.
  • s10 da kullandığın işlemciye overclock yaprak millete 990 diye ittirirsen sana çok bile bu puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 22 Nisan 2020; 20:43:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia’da aksine kalite çok iyiydi. Lumia 1020’nin nasıl fotoğraf çektiğini fotoğraf konusundan görebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oppo çok iyi alet.

• bu firmanin testlerine guvenen var mi ya. benim telefona (gm9 pro) da 90 puan vermisti. bir tane net foto cekemedim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.