Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.842
Cevap
115
Favori
818.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili kardeşim Güç tuşu ve ses kısmaya basarsan ekran görüntüsü alır. Bunun için Ekstra program yüklemeye gerek yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanra

Sevgili kardeşim Güç tuşu ve ses kısmaya basarsan ekran görüntüsü alır. Bunun için Ekstra program yüklemeye gerek yok :)

Hocam bazen tek elle kullanırken almak için kurdum ya daha rahat oluyo. Şimdi diceksiniz ne gerek var o da doğru :D

• Doğru olup olmaması önemli değil. Siz nasıl rahat ediyorsanız telefonunuzu o şekilde kullanırsınız :) Doğru olan budur:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 9 Mart 2021; 20:14:35 >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] bu uygulama mı acaba??
  • Merhaba Arkadaşlar,

Trendyol' da Samsung S20' nin fiyatı 5749,44 TL gibi bir rakam olmuş. Fiyat uygun görünüyor siz ne dersiniz? Yoksa daha da düşer mi?

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt

Bir süre düşeceğini sanmam, döviz yeniden hareketlendi.

• s20 ultra lte olup da almanya romu kullanan birisi desteklenen codec leri belirtme ihtimali var mı? ona göre hem tws kulaklık bakmayı hem de telefonu yeniden kurmayı düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

(birkaç gün önce s20 si olan arkadaş var demişti ama ultra lte de olup olmadığından emin olmak istedim. teşekkürler)

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

bu uygulama mı acaba??

Aynen hocam

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt

daha telefon gelmeden 100 lira zarar ettik hadi bakalım

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    sadece samsung cloud ile arama kayıtları mesajlar ve ayarları yedekleyip geri yüklemeyi düşünüyordum. bunları da mı sıfırdan kullanmam gerekiyor ? ayrıca google drive da da telefonun herşeyi yedekli . Google hesabıma giriş yapınca onlar da otomatik geliyor galiba . o zaman Google daki yedeklerimi de silmem gerekiyor mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capslockAa -- 10 Mart 2021; 0:45:2 >
  • snurce kullanıcısına yanıt

ben ekran görüntüsünü alırken hep ekranda eli sürükleme şeklini kullanıyorum. bana en pratiği bu geliyor.

nasıl yapıldığını aşağıdaki videodan görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 10 Mart 2021; 8:25:48 >
  • capslockAa C kullanıcısına yanıt

Ayarlar hariç diğerlerini geri yüklemenizde problem olmaz hocam

• Çözüm önerileriniz için öncelikle herkese teşekkür ediyorum.

Hocam bende bu şekilde alıyorum şuanda, tuş kombinasyonu daha zahmetli geliyor.

Videodaki arayüzde aşağıda navigasyon tuşları mevcut, dediğim sorun bu koşulda oluşmaz. Navigasyon ayarı tuşla değilde kaydırma olarak ayarlandığı durumda, ekranın en sağ veya en sol kenarından içeriye doğru kaydırırsanız geri tuşu yerine geçiyor. Ekran görüntüsü alayım derken elinizi ekrana tam yapıştıramazsanız, geri yapılmış gibi algılayabiliyor. Farklı markaların arayüzlerinde daha basit ve bu tarz hatalar pek olmuyor. Tek sorun yaşayan ben miyim gerçekten Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• Dolby atmos a51 a71 lerde de varmiş. Ar emojiler falan da var. A71de 25w Hizli sarjlar var. 64 mp kamera var. Süper dengeli çekim var. 128 ram var. Gece modu da varmis sanirim. Galaxy serisi simdi amiral gemisi mi oluyor boyle :) bana saçma geliyor. Siz ne dersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 10 Mart 2021; 13:57:50 >
  • tanra T kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesi düşük ve optik sabitleyici yok haricinde evet iyi cihazlar
  • Mart güncellemesi iyi gelmedi. Maalesef pil tüketimi ve ısınma konusunda artış var. Hatta bir ara cpu monitor uygulamasından sıcaklığa bakayım dedim, çekirdeklerin hepsi tam yükte gözüküyordu cihaz boştayken. Neyseki cihazı yeniden başlatınca düzeldi.

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Aslında şu güncellemeleri tamamladıktan sonra adamların en kritik şeyleri, pil tüketimi ve ısınmayı en başta kontrol etmesi gerekiyor. Sanırım Samsung bu konuda fazla rahat. Tucson kardeşim, biliyorsun 3.0 güncellemesi yüzünden yavaş çekim videoda donmalar oluyordu. Bana göre bu tip iyileştirmeleri yapıyorsan, oturup tek tek kontrol edeceksin. Yaptık bitti diye herkese göndermeyeceksin. Bu işin bir kontrol mekanizması olmalı. Ben çalıştığım şirkette milyon tane insanın göreceği şey yapıyorum ve yaparken iki kere kontrol ediyorum. Samsung da bunu yapabilmeli değil mi.

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.