Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Independent16 , 55525534 , abzkvby , 17reyhan17 , ebu41 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
7.879
Cevap
123
Favori
366.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 579
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 123
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • brave353 (787 mesaj) ctrl-alt-delete (334 mesaj) Passenger (300 mesaj) carislove (224 mesaj) ssavtak (216 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3375 mesaj) Mobil (2383 mesaj) Mini (263 mesaj) Uygulama (1857 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #7
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
Giriş
    4192 Mesaj
    Aldık bakalım S20 Plus, umarım ısınma ve batarya olarak çok üzmez. Snapdragon'lu model olsa bayıla bayıla alacaktım ama yapacak birşey yok S8'i de anneanneme paslayacağım
    quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

Aldık bakalım S20 Plus, umarım ısınma ve batarya olarak çok üzmez. Snapdragon'lu model olsa bayıla bayıla alacaktım ama yapacak birşey yok S8'i de anneanneme paslayacağım
    Hayırlı olsun kardeşim. Güle güle kullan.
    |
    |

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Bugün 1 hafta önce geçtiğim ve henüz satmadığım iphone 11 i elime aldım 120hz ve fhd+ çözünürlükten sonra hiç tat vermedi 10dk sonra geri kutusuna koydum. 120hz akıyor birde canlı odakla video çekmek müthiş keyifli şu an beni en çok cezbeden özellikler bunlar
    Faruk (iph****do) abinin yaptığı testlerde ip11 aşırı derece fark ile eziyordu ultrayı. 11 kullanan biri olarak sizin görüşünüz nedir ?
    Faruk abi tamamen fanuncle olduğu için sapına, çöpüne kadar nerede sıkıntı bulsam diye uğraşıyor gibime geliyor çünkü.

Bir türlü anlamadığım; diyorsun ki S ve Note serisi premium. Ama gidiyorsun S serisin'de A serisinin arka kapak tasarımını yapıp koyuyorsun.
    Ben bu cihazı masaya koyduğumda A serili cihazlarla benzerlik yüzünden nasıl ayırt edebileceğim ? S7,8,9,10da farklı bir tasarım var lakin 20 ye bakınca A serisiyle aynı...
    Öte yandan simetri sıkıntısı olan biri olarak şarj girişi tam ortalanmamış gibi geldi bana.
    Şu hoparlör ızgaralarını keşke şarj soketinin öte tarafına da koysaymışlar. Iphone bu simetri işini daha iyi yapıyor. 2 tarafta hoparlör olsun demiyorum ama bir tarafta ızgaran varsa ötekine de koy a arkadaş!!

S10'daki edge panelden nefret ettiğim için satın almayı düşünemedim bir türlü. Huawei P20 güncellemelere devam etse 2.5d ekran ve çift ızgara yüzünden direkt alacağım telefondu, darbeyi yedi Trump beyden orası ayrı.S20 lite serisi, veya bazıları da fan edition serisi gelecek diyor. Bakalım onun tasarımı nasıl olacak ?
    Haber doğru mu bilmiyorum ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Szayel -- 23 Temmuz 2020; 15:41:57 >

• Binbaşı
    1488 Mesaj

Hayırlı olsun... Önerim, kurulum yaparken eski telefon bilgilerini smartswitch ile aktarmak yerine temiz kurulum yapmanız... Eski ayarlarların yeni tele aktarıldığında kararsızlık ve ısınma sıkıntısı yarattığını düşünüyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ozan_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4192 Mesaj

Teşekkür ederim, hiç aktarma yapmadığımdan SmartSwitch kullanayım diyordum ama temiz kurulum yaparım sıkıntı değil :)
    |
    |
    Bahsedilenler: Passenger, brave353

Evet yaklaşık ekim ayında s20 fan edition veya lite ismi ile SD865 IP68 120Hz 8gb temel özelliklerine sahip bir modelin geleceği çok güçlü bir ihtimal...

|
    |
    Szayel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj
    Can sıkıntısından bir kaç gece moda çekimi yaptım 27 saniyeye kadar çıktı. Örnek olsun diye paylaşıyorum. Normal çekimde var içlerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    13871 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erul

Can sıkıntısından bir kaç gece moda çekimi yaptım 27 saniyeye kadar çıktı. Örnek olsun diye paylaşıyorum. Normal çekimde var içlerinde.

Gece çekiminde, hele de uzun pozlama da harika işler yapıyor cihaz.
    |
    |

• Yarbay
    6829 Mesaj

S20 plus ile ayni ozellikler. Ve daha dusuk fiyat. Millet neden s20 plus alsin

|
    |
    brave353 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hatta işlemci olarak daha iyi cihaz Türkiye için

|
    |
    Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1612 Mesaj
    Arkadaşlar eşime doğum hediyesi olarak s20 alma arifesindeyim. Plus fiyat farkına değer mi tam emin olamadım, azıcık fikir beyan edebilirmisiniz

S20 yeterli hocam bence arada 800 tl var onada 200 ekleyip huawei gt2 alırısnız 10 numara olur :)

|
    |
    Arph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj

Eşiniz daha küçük ekranlı cihazlar tercihiyse alınır hocam ben hem 20 hem plus inceledim plus aldım. Ekran önemli faktör bence.

|
    |
    Arph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evet Ocak Ayında vedalaştığım Note 10 Plus 5G’den sonra ,
    Çift hat 5G S20 Plus siparişi verdim...
    Herhalde Exynos 5G Çift hat gelecekti...
    Note 10 Plus 5G Exynos’tan çok memnundum Türkiyedeki LTE vers.’dan daha iyiydi şebeke ve bildirim konusunda (Deep sleep)
    İnşallah Memnun kalırım...
    Yanına bi tane Active 2 44mm aldım...
    Active 2 çok hoşuma gitti,
    İnşallah S20 Ultra ile arasında çok fark yoktur...

|
    |
  • Binbaşı
    1488 Mesaj
    Ben S20 Ultra da parmakizi sorunu çok fazla yaşıyorum, sizde durum nedir beyler...

• Yarbay
    4192 Mesaj
    Buradaki yorumları görünce 3 saat ekran süresi görürüm diye korkmuştum ama ilk döngüyü 6 saatin üzerinde tamamladım S20 Plus ile. Güncellemeler işe yaramış galiba :) Önceki günden kalan 50 dakikalık Netflix'i de katınca neredeyse 7 saat oluyor ki 120 hz'de yeterli benim için.

- İlk kullanım dışında rahatsız edici bir ısınma yaşamadım.

- 20 dk kadar GTA San Andreas oynadım, normalden farkı yoktu. Asphalt 9 deneyeceğim bir ara, mobil oyunlara o kadar uzağım ki yıllar önce aldığım GTA'yı S4'den sonra ilk kez kurdum :)

- Günlük kullanımda S8'deki gibi belli belirsiz ısınmalar yaşanıyor, kafayı takacak derecede değil.

- S8'den sonra 0.9 inç fark büyük geldi. S8 gözüme 4 inçlik iPhone'lar gibi göründü. 120 hz ile ekran akıyor. iPhone 11'i IPS ekran yüzünden elediğim için ekrandan baya memnun kaldım. İçerik tüketmek gayet keyifli. Tek el ile kullanmak için fırıncı küreği gibi el olması lazım.

- Spigen'in Ultra Hybrid Crystal Clear adlı kılıfını aldım. Ekran filmine zarar vermeden uyum sağlıyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1076 Mesaj
    S20 konusu çok az ilgi görmüş sanırım telefonu kullanan sayı az .
    |
    |

Bende de durum aynı

|
    |
    brave353 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne yapacağız bilmiyorum...

|
    |
    erul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,187
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.