Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sky__walker

Benim gibi birçok cihaz deniyorsanız ve pil konusu sizin için önemli bir durum haline gelirse, hem premium, hem stabillik hemde hız anlamında iphone 11 pro max i öneririm. Bende hazetmiyorum dediğim gibi IOS tan ama S20 Ultra yı 2 ye katlayacağınızı garanti ederim pil ömrü konusunda.

Umarım güncellemeler ile daha iyi bir hale gelir S20 Ultra, çok iyi cihaz. Snapdragon lu varyant gelse 1sn düşünmem, hemen gider alırım.

Alıntıları Göster
    Sahibindeni takip edin az da olsa sd li s20ultralar denk geliyo.
    2 adet vardi 3 hafta once elime alip inceleme firsatim olmustu ama satan arkadas 9.7k demisti cihaza.
    Yok server kaydi yok %70 turkce gerisi ingilizce vs vs.
    Bence duz exynos dan daha aksiyon iceriyor bu hareket :)
    Ben hic bir zaman apple kullanacagimi sanmiyorum işim geregi.
    Ama stabiliteyi uzak sistemlerde degilde daha yakinda mesela p30pro ve mate30pro da yasadim.Huawei harici oppo 10xzoom mesela,veya oneplus mclaren.Bu cihazlar bana hicbir zaman sorun yasatmadi.
    O yuzden android eko sisteminde de stabilite var.
    Onemli olan tercih ve cikan cihazi ilk ben kullanacagim kafasindan vazgecmek.
    Bekleyin bi ciksin minimum 2 ay gecsin gorun bakalim nedir ne degildir.
    Bende cok sık cihaz degistiririm,arayisdan ziyade hobi olarak bakiyorum olaya.Samsung cihazlarda da yillarca custom rom ve root isleriyle hasir nesirdim.
    Stabilite denilen kisinin kullanimina bagli olarak degisir bence.
    Yani android yada su marka boyle apple boyle demek biraz sacma gelmistir bana yillarca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olytncl -- 5 Haziran 2020; 11:28:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: olytncl

Sahibindeni takip edin az da olsa sd li s20ultralar denk geliyo.
    2 adet vardi 3 hafta once elime alip inceleme firsatim olmustu ama satan arkadas 9.7k demisti cihaza.
    Yok server kaydi yok %70 turkce gerisi ingilizce vs vs.
    Bence duz exynos dan daha aksiyon iceriyor bu hareket :)
    Ben hic bir zaman apple kullanacagimi sanmiyorum işim geregi.
    Ama stabiliteyi uzak sistemlerde degilde daha yakinda mesela p30pro ve mate30pro da yasadim.Huawei harici oppo 10xzoom mesela,veya oneplus mclaren.Bu cihazlar bana hicbir zaman sorun yasatmadi.
    O yuzden android eko sisteminde de stabilite var.
    Onemli olan tercih ve cikan cihazi ilk ben kullanacagim kafasindan vazgecmek.
    Bekleyin bi ciksin minimum 2 ay gecsin gorun bakalim nedir ne degildir.
    Bende cok sık cihaz degistiririm,arayisdan ziyade hobi olarak bakiyorum olaya.Samsung cihazlarda da yillarca custom rom ve root isleriyle hasir nesirdim.
    Stabilite denilen kisinin kullanimina bagli olarak degisir bence.
    Yani android yada su marka boyle apple boyle demek biraz sacma gelmistir bana yillarca.

Alıntıları Göster
    Android eski Android değil elbette ancak IOS gibi değil. Zaten olması da çok mümkün değil. IOS ta statik imgeler var, başka da hiçbirşey yok. Android derya deniz bu konuda. Yinede ben de Android in son yıllardaki stabilitesinden memnunum. Ben Android tarafında Samsung seviyorum, ONE UI tam bana göre bir yazılım. Diğerleri bana yavan geliyor Android tarafında, buna Huawei de dahil. Samsung tarafında da Exynos var.. S10 plus ve Note 10 plus tan sonra artık arayanların ulaşamama ve kötü pil ömrü konusundan bunalıp pes etmiştim. Takip ediyorum ondan konuyu herhangi bir gelişme var mı, ne durumda cihazlar diye.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hocam mesela su konuda bende ayni fikirdeyim.
    Onca cihaz deneme firsatim oldu ve oluyor fakat one ui gercekden bir baska.Sevmeyen nefret ediyor ama seven de birakamiyor.
    Arayuz baska birsey sistem bambaska birsey sonucda.
    Samsungun avantaji cihaza mudahalede bulunup bircok farkli sey ve arayuz kuruluyorda.O yuzden samsung benim icin bambaska.
    En son eyluk ekim gibi note10+ kullandim 2 ay kadar sonra tekrar satip iste maceralara atildik ama yine don dolas kendimi samsung arar vaziyet de buldum.
    Gel gelelim sd versiyonu var cok nadir de olsa.
    Yurt disi yasaklar kalkinca daha da cogalacaklar fakat tabiki oda bir tercih ama tamamiyle turkce olmayan,server kaydi denilen,kutusuz arayan icin cok onemli olabilecek garantisiz bir cihazada ben 10k ya yakin para hayatta gommeyecegim inadim inat :)
    Sd li samsung turkiyede official olarak gorurmuyuz derseniz ben hic zannetmiyorum.
    O yuzden bende su an icin ultra alma olayini erteliyorum.
    Donanim bir yere kadar.Stabilite ve istenileni verememesi + yorumlar beni vazgecirmeye yetti.

iPhone ios kalıplar kısıtlamalar bana göre değil bu yüzden iPhone kullanmıyorum...

Ayrıca çift sim zorunluluğum var...

S10 lite dan sonra tek eksi yön batarya süresi...

Artıları saymama zaten gerek yok çünkü hepimiz biliyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Odin ile isviçre romunu attım...
    Birebir Türkiye ile uyumlu...

• quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Odin ile isviçre romunu attım...
    Birebir Türkiye ile uyumlu...
    Hocam xda dan adb yolu ile cihaza debloat yapip bir deneyin derim.
    Dun birkac elemanla konustum exynos ve 5g modelini kullaniyorlar baya baya 9 saat uzeri ekran suresi aliyorlar.
    Ama gel gelelim ne burada forumda baska yerlerde exynos dan bu sureleri ne alan gordum ne de duydum.
    Bekleme surelerinde gecede saat basi %0.8 falan diyorlar.max %1.5 vs.
    Benim denedigim zaman tahmini 1 ay once cihaz beklemede su gibi akiyordu sarji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olytncl -- 6 Haziran 2020; 14:22:24 >
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Peki nasil daha iyi mi Türkiye sürümüne göre?

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Güvenlik 1 Haziran oldu

Batarya süresi aynı gibi şuan için...

• olytncl O kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir denemek lazım...

• Ultra kullanan arkadaslar detayli pil kullanimlarini (sistem uygulamalari vs) ss atabilirmj acaba ?

• Koruyucu film hakkında

Android Central: Protect your S20 Plus's display with these screen protectors.
    https://www.androidcentral.com/best-samsung-galaxy-s20-plus-screen-protectors

• Ben note 20 yibekliyorum şuan note 8 kullanıyorum .fakat s20 plusa baakyım dedim 7600 a kadar fiyatı gevşemiş samsung satışlar baya kötü herhalde dediğim fiyatlar hepsiburada ve amazonda mevcut.üstelik ilginç s20 500 tl daha az. Aradaki makas iyice kapanmış

• S20 Ultra da pil sağlığı çok düşük görünüyor.. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Ben anlamadim. 11 pro max te kullandim s20 ultrada. 11 pro max deli derya hizli cat cat herseyi yapiyor drdigim bi cihaz olmadi. Ayrica eski ios deneyimden sonra simdi sunu farkettim eski stabilite yoktu cunku cok uygulama kapanma sorunu yasiyordu. Sarja gelince gunluk kullanimda s20 ultra 11 pro maxten cok daha iyi sarj konusunda. Kesinlikle cok daha iyi.
    Hemde 11 pro maxte ekran problemli bariz sari ekran
    Iphone 11 e lafim yok. O kesinlikle fiyat performans cihazi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyclonester

Ben anlamadim. 11 pro max te kullandim s20 ultrada. 11 pro max deli derya hizli cat cat herseyi yapiyor drdigim bi cihaz olmadi. Ayrica eski ios deneyimden sonra simdi sunu farkettim eski stabilite yoktu cunku cok uygulama kapanma sorunu yasiyordu. Sarja gelince gunluk kullanimda s20 ultra 11 pro maxten cok daha iyi sarj konusunda. Kesinlikle cok daha iyi.
    Hemde 11 pro maxte ekran problemli bariz sari ekran
    Iphone 11 e lafim yok. O kesinlikle fiyat performans cihazi.
    Hocam şarj konusunda Exynos S20 Ultra ile Iphone 11 Pro Max ten daha uzun süre ekran süresi mi aldığınızı iddia ediyorsunuz? Yani mümkün değil kusura bakmayın. 4.5-5 saat civarı ekran süresi alırsınız S20 Ultra Exynos ile en fazla. Hadi 6 saat olsun. Iphone 11 Pro Max i 1.5 ay civarı kullandım, 10 saatin altı ekran süresi aldığımı hatırlamıyorum ki full LTE ile ve telefonların canını çıkarırım çok yoğun kullanıyorum iş gereği. Birşeyleri yanlış yapmışsınızdır yada sistemsel bir bug dan dolayı piliniz çabuk gitmiştir öteki türlü mümkün değil. Exynos 990 pil optimizasyon özürlüsü, yüksek sıcaklıkta throttle a giren son zamanlarda çıkan uzak ara en kötü Exynos işlemci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 7 Haziran 2020; 13:6:9 >

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 varken Samsung’un işi zor.Fiyatlar daha da düşecektir.Android ölü yatırımdır her zaman.

Ekran süresini kenara birakiyorum
    Rutin günlük kullanımda yasadigimi soyluyorum
    Sabah 7.30 da evden cikarim ikisinide o sira sarjdan cikaririm. Iphone 11promax aksamuzeri 6 gibi yuzde 20nin altina duserdi.
    S20 ultrada aksamuzeri 6 da en az yuzde 40 sarjim oluyor.
    Bu sekilde degerlendiriyorum.

• cyclonester kullanıcısına yanıt
    Phone INFO uygulaması ile pil sağlığını kontrol edebilirmisin rica etsem... %100 çıkması gereken değer bende çok düşük...

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Bu mu bahsettiginiz ?

• cyclonester kullanıcısına yanıt
    Kişisel sekmesinde kullanım geçmişine birkaç kez tıklayınca çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.