Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 FE 256GB Snapdragon modeli 4899 TL (Kamu Çalışanlarına) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
13
Favori
36.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 Temmuzda verdiğim siparişi bugün teslim aldım. Kargo bilgisi sorunu aynı şekilde ben de yaşadım, kolay gelsin ile gönderdiler.

• şuan en uygun nerden alınabilir

• Hasarlı ürün diye kargosu geri çekilip ürünü tekrar kargoya verilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperam A kullanıcısına yanıt

Bu geri çekme olayı nedir? Neden yapıyorlar bunu? Benim de başıma geldi ancak yeni ürün falan da göndermediler.

• mcsd M kullanıcısına yanıt

Hasarlı ürün diye kargoladiklari ürünü geri çekiyorlar. Burada birkaç kişide durum böyle. Yeni kargo da yapmadılar 2 gün oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcsd

Bu geri çekme olayı nedir? Neden yapıyorlar bunu? Benim de başıma geldi ancak yeni ürün falan da göndermediler.

Hımmm, acaba.. !?  

• bbu rezil firma 1 haftadır ürünü yollamıyor. banada kargo hasarlı dediler kaç gün oldu tık yok.

• Değişim kampanyası katılan oldu mu? Gösterdikleri tutarlardan saçma kesintiler yapıyorlar mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 27 Temmuzda sipariş vermiştim. Dün (5 Ağustos) kolay gelsin ile teslim edildi. 780G lacivert 8/256 olan model.

• Değişim kampanyasına katılan var mı? Kaç gün içinde teklif sunuyorlar?

• dersustoo2 D kullanıcısına yanıt
    Salı günü yolladım dün teklif geldi. Eksiksiz yolladım belgeleri şarj aleti kutusu vs. 1800 lira olarak yollamıştım çizikler dolayısıyla 300 lira kestiler kabul ettim.

• Çayla Simit İyi Gider Ç kullanıcısına yanıt
    Çok fazla kesmişler çiziklerden, çok mu cizikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvven -- 7 Ağustos 2021; 15:30:52 >
  • galaxy s9 yollamıştım 2500 değerli, ekranda yanık var diyerek 1250TL teklif ettiler.

• MRhero kullanıcısına yanıt
    1250ye ben alırım hocam o nasıl tekliftir öyle

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • guvven kullanıcısına yanıt
    Aslında çok değildi de uğraşmak istemedim. Kafamda 1500 yeterliydi tamam dedim o yüzden. Telefon redmi note 7 64 GB 2 seneyi geçti alalı.

• Demek ki bu çizik numarasını herkese çekiyorlar.

Ben de 5 yıllık ve çiziksiz sayılabilecek (majör çizik yoktu, 5 yıllık cihazda illa ki minör çizikler vardır) bir S7 gönderdim, 1700 liradan 1360 liraya düştüler. Kendim satsaydım 1500 liradan ilan verecektim ve 1400'e bırakırdım. O yüzden 40 lira için ben de iş uzamasın diye kabul ettim. Yine de çok memnunum, kimseyle muhatap olmadan, zahmetsizce satmış oldum. Sahibinden.com üzerinden satış yapmak ayrı bir çile, 1500 liralık cihaza 500 lira teklif edenler mi dersin, "takas düşünmüyorum" yazdığın halde saçma sapan ürünlerle takas teklif edenler mi dersin; her türlü abuk-subuk adamla muhatap oluyorsun. Her satışta en az 10 kişiyi engelliyorum.

• wolfien W kullanıcısına yanıt
    Tamamen aynı kafayla kabul ettim. 1750 liraya aldığım bir cihazdı zaten.

s7 e 800 diyor nasıl 1360a aldılar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam major çizik ve minör çizik nedir?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.