Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!) (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Emirryusuf , guvven Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
35.979
Cevap
432
Favori
2.245.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok pahalı cihazlar daha pahalı olacak. Garibanın tutunduğu peynir ekmek gibi satan iphone 11 vardı eşşek gibi zam yemiş

Yavaş yavaş samsung , iphone seviyesinden uzaklaşıp maalesef Xioamiye ve insafına kalıyoruz:D

İğrenç bir durum var ortada

Daha 1 hafta öncesine kadar yurt dışı seçeneğini kafamda konduramıyordum, şimdi ciddi ciddi düşünmeye başladım. Elektrik Elektornik müh için büyük firmaların (başta Apple) iş ilanlarına bakıp istenen şartlara göre vizyon oluşturmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acura07 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam cihaz sdn 865'li versiyon bugün aldım.

• Daha önce de sormuştum tekrar sorayım mesajlar uygulamasının arka tarafta kendi kendine açılması ve ekran Anlık gelip gitmesi sorununu sifirlamadan çözen var mı?
    İlk başlarda ekran sorunu sanmıstim sonradan mesajlar sorunu olduğunu fark ettim

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Bu formu Haziran başından beri neredeyse her gün aktif olarak takip ettim. Bu süre zarfında cihazında arıza yaşayan açılmıyor veya şusu bunu çalışmıyor bozuldu servise götürdüm diyen dün hariç gördüğümü hatırlamıyorum. Dünkü konunun da darbe kaynaklı olduğu anlaşılmış. Bir ara kasaya kağıt soktular servise götürdüler, yazın ortasında hava 45° de ısınıyor bu telefon dediler servise götürdüler. Yine yazin öğlen güneşinde plajda şantiyede sokakta vs.de ekran ışık kisiyor görünmüyor dediler servise götürdüler ama bunların hiçbiri arıza değildi. Cihazın kapasitesi bu. Aşırı sıcaklar bitti, bu sorunlar da bitti.

Telefonu satanlara gelince, (bu konuda sadece yorum yapabilirim) insanlar elindeki mal kıymetlenince hemen satmak istiyorlar. Ayrica Sd versiyonun exynos ile aynı isimle çıkması bence büyük bir pazarlama hatası oldu. Her iki işlemci de uçlarda. Biri telefonu yeriyorken diğeri geriyor. Ortası yok. Dolayısı ile exynos sahibi olanlar elindeki malın değeri daha fazla düşmeden bir an önce cihazlarını satmak derdindeyken Sd'li kesim ise zamanında uygun fiyata aldığı malı( belki 2. 3. Malı) hazır degerlenmisken satmak niyetinde. Bu arada değerleme sadece döviz ile değil yeni telefon gelmemesinden de kaynaklı. Ayrıca genel pazara da bakmak lazım. Tr'de son 6 ayda kaç adet s20fe satıldı. Pazardaki payı nasıl bilmiyoruz. Yazın çok yoğun satıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Hocam sen söyleyince baktım iphone 11 fiyatı uçmuş gitmiş. Şaka gibi fiyatlar gerçekten. Elzem değilse ve ekonomik durum zorlanacaksa eğer cihaz değiştirmeye hiç gerek yok.

Sizin meslek için avantaj çok. Bence teknolojiye para harcamak yerine dil öğrenmek önemli sizin yaşlarda. Ana dil seviyesi İngilizce, Almanca veya İspanyolca’nın ekmeği güzel yenir.

• Konuyu yine popiye soktuk. Hayırlı olsun.

• allah allah şaşırdım normalde samsung kullanıcı hatası der fatura çıkarır iyi bereket yaptırmışsınız kasa yamulması kullanıcı hatası değilmi zaten

• buraktpky B kullanıcısına yanıt

bende ordan alıcaktım fakat şikayet sitesine bakınca o firmadan çok şikayetçi vardı. artık telefon yola çıkmış jelatinini açmadan yapabildiğiniz tüm kontrolleri yapın bence imei vs

• kelleco K kullanıcısına yanıt

Uyardığınız için teşekkürler hocam. Dediğinizi yapıcam :)

• Ayın 17'sinden beri kronometre ile minumum 5 saat ingilizce çalışıyorum. Bunu bir süre sürdürtükten sonra yavaş yavaş hayatı ingilizce içli dışlı yaşamaya çalışacağım(haber okuma, haber yazma, belki videolarıma altyazı yazma, discordda native speakerler ile yazılı, sesli sohbet, teknik ingilizce) İngilizce dışında hiçbir dile çalışamam çünkü ingilizceye zor tahammül ediyorum. :D şimdi yapay zeka ve görüntü işleme dersleri de alıyorum. Mühendislik tasarımım da bu konular üzerine. Zaman ne gösterir bilinmez ama inşallah hayırlısı olur.

iPhone 11 alacak herkes iptal oldu. S20 FE SD 256 GB 6200dü. Haftaya kadar alan aldı. Alamayan ayvayı yedi. Hem de kökünden.

• Arama kaydetme için CSC degistirmek istiyorum bu yöntem garantiyi bozar mı?

• Hocam kaça ve nereden aldınız ? Kaç GB modeli ?

• Exynoslu model neden bu kadar tü kaka yapılıyor anlamadım
    Sürekli yok şarjı az gider ısınır bilmem ne herkes snapdragon hayranı olmuş

Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)

• haktan207 H kullanıcısına yanıt

hayranlıkla alakası yok 865 gerçekten stabil bir işlemci exynos bildiğin ısınınca program kapatıyor işlem kesiyor throttle yiyor yani en büyük neden bu pil mevzusu değişkendir kimi kısarak daha çok alır kimi full performansla 3-4 saat alır ama oda bir gerçekki sd işlemci daha verimli pilde zaten s20 s21 vs. 865le gelseydi inan çok satarlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 23 Ekim 2021; 22:39:40 >
  • Şuan S20 FE 256 GB Snapdragon modelini 6300 liraya alabiliyorum. Değer mi ? Yoksa 7500 liraya iphone 11 64 GB mi almalıyım ?

• CesurKavimlerinEfendisi kullanıcısına yanıt
    Bana 256 GB yetmiyor şuan 190 GB dolu , size 64 GB yetecekmi ayrıca şarjı çabuk bitiyor s20 fe ye göre ekranida LCD iPhone 11 in yazılım ios alistiysaniz o açıdan yorum yapamam,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nevzat.Yildiz N kullanıcısına yanıt

Fiyat konusunda 6300 iyi bir rakam mı yoksa bir kaç ay sonra daha uyguna alabilir miyim diye düşünüyorum. Normalde 6600 ama 300 tl kuponum var.

• CesurKavimlerinEfendisi kullanıcısına yanıt
    Devamlı fiyatı çıkan bir ürün ben zamanında 4899 TL almıştım o zamanlar A52 ile sidik yaristiriyorlardi, şimdi ayrıldı fiyat durmadan artıyor dolarda artıyor fiyat konusuna gelecek olursak 7000 kusur iPhone 11 64 GB verilmez aldığında bana hak vereceksin, baldız kullanıyor günü tamamlamak için günde 2 kez şarja takıyor, artı kılıf kullanıyor benim telin yanında takoz gibi bı görüntüsü var .Ayrıca 2 ürünü karsilastiracak olursak kesinlikle S20fe, ancak ois takintiniz var ise Android'e en iyi telefonda olsa isinamazsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevzat.Yildiz -- 23 Ekim 2021; 23:19:48 >
  • 200/400 TL zam yemiş. 6/128' e baktım.

• K-RAL kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy S20 Fan Edition [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada!)
    Kilit açarken animasyon gösteri kapatın

• 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.