Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senturk041

quote:

Orijinalden alıntı: UfukArat

senturk041 sen yerlerde sürünüyor dediğin galaxys le kıyasla ip4 ünü :) galaxys2 yle değil . ayrıca gs2 nin dahili hafızası da 16 gb dikkatini çekerim :) video kaydına gelince de sgs2 yi dijital video kameralarla kıyaslasan daha iyi olur ip4 le değil .

Ben telefonumu 1600 tl ye aldım 1500 tl satsam hemen satarım. yalvarma sana satmıyorum :D sen kaça aldın takozu ama samsung u :D şimdi sat 1000 tl ye göreyim ahada samsung galaxs s 2 plus da çıkıyormuş. hapı yuttunuz patladı telleriniz elinizde puhahahaha "samsung al yolda kal" yeni slogan nasıl ama

Galaxy s yerlerde surundugu için 15 milyon sattı hala da satıyor..Ama @ufukarat dogru soylemiş..ip4 sgs2 nin dengi degil olamazda..Galaxy s e biraz yaklaşabilir işte

• iPhone ile Galaxy S2 asla karşılaştırılmamalıdır.Malzeme kalitesi uygulama desteği uzun kullanım ömrü bunlar göz önüne alındığında Apple'ın tek rakibi kendisi.
  • quote:

quote:

senturk041 sen yerlerde sürünüyor dediğin galaxys le kıyasla ip4 ünü :) galaxys2 yle değil . ayrıca gs2 nin dahili hafızası da 16 gb dikkatini çekerim :) video kaydına gelince de sgs2 yi dijital video kameralarla kıyaslasan daha iyi olur ip4 le değil .

Ben telefonumu 1600 tl ye aldım 1500 tl satsam hemen satarım. yalvarma sana satmıyorum :D sen kaça aldın takozu ama samsung u :D şimdi sat 1000 tl ye göreyim ahada samsung galaxs s 2 plus da çıkıyormuş. hapı yuttunuz patladı telleriniz elinizde puhahahaha "samsung al yolda kal" yeni slogan nasıl ama

yanlış adamı eleştirdin :) ben sgs2 kullanmıyorum :) htc desire kullanıyorum ve yeni telefonum piyasaya çıktığında evo 3d olacak. yıllardan beri telefonlarla ilgilenirim . evet ip4 olağanüstü bir telefon . piyasadaki birçok telefondan oldukça iyi. ama sgs2 yle karşılaştırılması bile abes kaçıyor. bu tarafsız ve bireysel görüşüm.

ve arkadaşım bak atladığın çok önemli bir nokta var . apple dediğin marka senede hatta 2 senede 1 telefon çıkartıyor. yani senin ip4 ünü 1600 e alıp 1500 e satmanın nedeni bu. yani ip4 ün özel bi tel olması değil :) ama diğer markalar sürekli yenilerini üretiyorlar.buna samsung da dahil. adamlar satacaklarından eminler :) ip3gs çıktığında ne kadardı benden daha iyi biliyosundur. şimdi 2. elleri 800 tl :) umarım anlayabilmişsindir.

şunu da söylemeden geçemiycem. sanırım 1600 tl veripte aldığın telden daha iyi bi tel olduğunu görünce psikolojin de biraz bozulmuş. bunu yarattığın sloganlardan yola çıkarak söylüyorum. iyi geceler .

• quote:

quote:

Ben telefonumu isimi görsün diye alıyorum.satmak için değil.

• Şu iphone kullananların bitmeyen kar zarar satış hesaplarını anlamıyorum bir türlü..Herkes çıkıyor bugün satsam 1500 e satarım diyor..siz iphone 4u ancak iphone 5 almak için satarsınız..o zaman da ip4 un sıfır fiyatı 1300 e düşer..1000 tl den bir kuruş yukarı satamazsınız bu durumda..

Su an iphone 4 un genpa garantili sıfır fiyatı 2000 tl..ip5 çıkınca ne olacak ?? Ip4 sıfır 1300 ikinci el de 1000 tl olacak..Alın size 1000 tl zarar..

Su an galaxy s telpa garantili sıfır fiyatı 1300 tl..sgs 2 çıktı ve garantili galaxy s in ikinci el fiyatı en düşük 700 tl den başlıyor..Bu durum da 600 tl zarar..

Kim kar da kim zarar da ortada..Galaxy s serisi telefonları eski samsung modelleriyle bir tutanlar yanılırlar..

Siz iphone u alırken, alırız hemen satarız diye mi hesap ediyorsunuz da ikinci elde hic zarar etmiyoruz diye avunuyorsunuz..
  • Kendinizi avutun siz. "Samsung al yolda kal" sloganı unutmayın diye yazıyorum. sgs2 Telefona daha düzgün birşey yüklenmiyor bile ve hata verip duruyor bu nasıl telefon anlamadım. ekrana dokunuyorsun bir düşünüyor girsem mi menüye girmesem mi ? ben daha kitlenme nedir görmedim telefonda böyle donanım koyacağına adam gibi yazılım koysalarmış be. böbürlenip durun siz kendi kendinizi datmin edin slogan neydi arkadaşlar "Samsung al yolda kal" "Samsung al yolda kal" çok hoş slogan oldu. Bende zamanında yolda kaldım da. belki o yüzden samsung bedava verseler para verip iphone 2g alırım. Herkese selamlar.

Not : Kişisel olarak kimseye bir hakaretim yoktur. sizinde saygı çerçevesinde eleştirileri yazmanızı rica ederim.

• quote:

Kendinizi avutun siz. "Samsung al yolda kal" sloganı unutmayın diye yazıyorum. sgs2 Telefona daha düzgün birşey yüklenmiyor bile ve hata verip duruyor bu nasıl telefon anlamadım. ekrana dokunuyorsun bir düşünüyor girsem mi menüye girmesem mi ? ben daha kitlenme nedir görmedim telefonda böyle donanım koyacağına adam gibi yazılım koysalarmış be. böbürlenip durun siz kendi kendinizi datmin edin slogan neydi arkadaşlar "Samsung al yolda kal" "Samsung al yolda kal" çok hoş slogan oldu. Bende zamanında yolda kaldım da. belki o yüzden samsung bedava verseler para verip iphone 2g alırım. Herkese selamlar.

Not : Kişisel olarak kimseye bir hakaretim yoktur. sizinde saygı çerçevesinde eleştirileri yazmanızı rica ederim.

Sgs 2 ye doğru düzgün bisey yuklenmiyor haklisin..biz sadece alo demek için bi dünya para veriyoruz..Hatta rehbere bile giremiyoruz..Rehber e tıklıyoruz yarım saat sonra açılıyo bize haber veriyo :))

Bu kadarda atıp tutulmazki kardeşim..Sen rahat ol sgs2 ip4 den daha hızlı tepki veriyor, daha hızlı açılıyor, daha hızlı web deneyimi sunuyor..

Ortalık kitlenen ,kasilan, tuşu tutukluk yapan iphone la dolu..

Bende akilli telefon işine 3gs ile girdim ama samsung,htc gibi firmalar su anda bu işi en iyi kıvıran firmalar ve iphone a ciddi rakip oldular..Android de bu olayda en önemli etken..

Sen ne söylersen söyle su anda Sgs2 nin rakipleri başka bir Android li ve sağlam donanımlı bir cihaz olur..ip4 asla olamaz..ip5 çıkınca onunla kıyaslarsınız sgs2 yi..

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Kendinizi avutun siz. "Samsung al yolda kal" sloganı unutmayın diye yazıyorum. sgs2 Telefona daha düzgün birşey yüklenmiyor bile ve hata verip duruyor bu nasıl telefon anlamadım. ekrana dokunuyorsun bir düşünüyor girsem mi menüye girmesem mi ? ben daha kitlenme nedir görmedim telefonda böyle donanım koyacağına adam gibi yazılım koysalarmış be. böbürlenip durun siz kendi kendinizi datmin edin slogan neydi arkadaşlar "Samsung al yolda kal" "Samsung al yolda kal" çok hoş slogan oldu. Bende zamanında yolda kaldım da. belki o yüzden samsung bedava verseler para verip iphone 2g alırım. Herkese selamlar.

Sgs 2 ye doğru düzgün bisey yuklenmiyor haklisin..biz sadece alo demek için bi dünya para veriyoruz..Hatta rehbere bile giremiyoruz..Rehber e tıklıyoruz yarım saat sonra açılıyo bize haber veriyo :))

Bu kadarda atıp tutulmazki kardeşim..Sen rahat ol sgs2 ip4 den daha hızlı tepki veriyor, daha hızlı açılıyor, daha hızlı web deneyimi sunuyor..

Ortalık kitlenen ,kasilan, tuşu tutukluk yapan iphone la dolu..

Bende akilli telefon işine 3gs ile girdim ama samsung,htc gibi firmalar su anda bu işi en iyi kıvıran firmalar ve iphone a ciddi rakip oldular..Android de bu olayda en önemli etken..

Sen ne söylersen söyle su anda Sgs2 nin rakipleri başka bir Android li ve sağlam donanımlı bir cihaz olur..ip4 asla olamaz..ip5 çıkınca onunla kıyaslarsınız sgs2 yi..

SGS2'de 2 hd oyun olmak üzere test amaçlı 8 adet uygulama açtım,tıkır tıkır çalışıyor meret.Senin iPhone'un 2HD oyun,8program açsa yerinde kalkamaz

• Fazla söze gerek yok sanırım. aşağıda detayları güzel anlatmış.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/bu-sirket-abd-den-zengin-/ekonomi/ekonomidetay/29.07.2011/1420264/default.htm

Bu şirket ABD'den zengin!
    Teknoloji devinin kasasındaki nakit ABD hazinesindekini geçti.

Teknoloji devi Apple'ın kasasındaki nakit paranın ABD hükümetinin sahip olduğu nakitten daha fazla olduğu ortaya çıktı.
    Financial Post'un haberine göre; hükümet borç tavanı sorununu çözmekle uğraşırken elindeki nakit de 73,768 milyar dolara geriledi.
    Bu arada, kar rekorları kıran Apple'ın elindeki nakitin ise 75,768 milyar doları ulaştığı bildirildi.

APPLE, DÜNYA'NIN 1 NUMARALI AKILLI CEP TELEFONU SATICISI OLDU
    Strategy Analiytics'in verilerine göre global akıllı cep telefon satışları 2. çeyrekte yüzde 756 artışla 110 milyon adete ulaştı.
    Apple, Dünya'nın en büyük akıllı cep telefon satıcısı konumuna gelirken, ikinci sırayı Nokia'yı geride bırakan Samsung aldı.
    Apple'ın pazar payı yüzde 18.5 olurken, Samsung'un payı ise yüzde 17.5 olarak gerçekleşti. Nokie ise yüzde 15.2 pazar payında kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senturk041 -- 29 Temmuz 2011; 14:20:27 >

• quote:

Fazla söze gerek yok sanırım. aşağıda detayları güzel anlatmış.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/bu-sirket-abd-den-zengin-/ekonomi/ekonomidetay/29.07.2011/1420264/default.htm

Teknoloji devi Apple'ın kasasındaki nakit paranın ABD hükümetinin sahip olduğu nakitten daha fazla olduğu ortaya çıktı.
    Financial Post'un haberine göre; hükümet borç tavanı sorununu çözmekle uğraşırken elindeki nakit de 73,768 milyar dolara geriledi.
    Bu arada, kar rekorları kıran Apple'ın elindeki nakitin ise 75,768 milyar doları ulaştığı bildirildi.

Strategy Analiytics'in verilerine göre global akıllı cep telefon satışları 2. çeyrekte yüzde 756 artışla 110 milyon adete ulaştı.
    Apple, Dünya'nın en büyük akıllı cep telefon satıcısı konumuna gelirken, ikinci sırayı Nokia'yı geride bırakan Samsung aldı.
    Apple'ın pazar payı yüzde 18.5 olurken, Samsung'un payı ise yüzde 17.5 olarak gerçekleşti. Nokie ise yüzde 15.2 pazar payında kaldı.

Kendi elinle kaynak bulup koymussun iste..samsung la arasında % 1 lik fark var..

Galaxy s serisi bu hızla giderse çok yakında o fark ta kalmaz ..

Demek ki samsung alan yolda kalmıyormuş ;)

• İphone fanatiği olan arkadaşlar alınmasın ama, nokia kullanıcısı biri olarak ben oldukça detaylı bir araştırmadan sonra şuna eminim ki bu galaxys s2 bırakın bu zamana kadar çıkmış iphonelerin alayını, yeni çıkacak olan iphone 5 i bile fena şekilde döver..
  • quote:

Fazla söze gerek yok sanırım. aşağıda detayları güzel anlatmış.

Kendi kazdigin kuyuya kendin dusmussun samsung ile apple arasinda pazar payi bakimindan cok kucuk bir fark kalmis

• arkadaşlarım kardeşlerim canlarım benim beni iyi dinleyin okuyun anlayarak okuyun bunları ben iphone 3 ve 4 ü kullandım galaxy s ve şuanda galaxy s2 yi kullanıyorum inanın bana galaxy s bile iphane 3 ve dörtten daha iyi şarjı diyorsunuz akşama kadar bi telefonda internete girerseniz o telefonun şarjı ne kadar gider ben 9 saat internette iphone ile giremiyorum ama galaxy s2 ile giriyorum yazılımı tasarımı özellikleri şekli şemali bu kadar güzel bi telefon daha görmedim ben heyecan verici bi kullanımı var ben telefondan anlayan bi insanım android mi apple storemi diyorsunuz anroid kendini şuan çok geliştirdi bütün oyunlar HD nerdeyse iphone 4 bence kullanan biri olarak galaxy s2 den iyi ve güzel değil telefona sadece neden internet ve marketi ile bakıyorsunuz sonuçta bu bi telefon diğer ihtiyaçlarınıda karşılıyor hemde fazlasıyla galaxy s2 den bahsediyorum konuşarak istediğin herşeyi mesaj olarak yazıyor ister hızlı konuş ister yavaş konuş anlıyor ve hızlı yazıyor apple bence birazdaha çalışması lazım samsung çok gelişti ben kullanıcı olarak diyorum bunları bir telefon bir leptop bir tab bir yaşam tarzı insan bunları toplamış galaxy s2 ye koymuş daha neyi tartışıyonuz siz anlamadım ya tek kelimeyle SAMSUNG GALAXY S2 şuan üzerine tanımıyorum ben

• Bir aydır sgs2 kullanıyorum. 3g interneti WIFI ile paylaşmak, 1080p video kaydetmek, mkv filmi bilgisayardan bile daha iyi oynatmak (türkçe alt yazı desteği ile), kies air ile herhangi bir program kullanmadan telefona wifi üzerinden erişmek, gtalk, msn, yahoo messenger v.s. aynı anda kullanmak, navigasyon (IGO) şu an aklıma gelen beğendiğim özellikler. çift çekirdek ve SAmoled+ gibi teknolojik üstünlükleri zaten herkes biliyor.

Bir telefonun çakmalarının olması onun ne amaçla satıldığı ve alındığını gayet güzel gösteriyor kanaatindeyim.

Apple'in insanı etikeleyen bir tasarım tekniği olduğu da kabul ediyorum. Performans ve stabiliteyi etkileyen her tür olay IP4 de yasak. Bu yavaş asansöre ayna koyup insanları oyalamaya benziyor. İşe yarıyor mu evet. İnsanlar oyalanınca mutlu oluyorsa bırakalım olsunlar:)
  • Şu tartismalar fikir alisverisleri sunu gosteriyorki iPhone4 ile sgs2 rakip

Ama sunu unutmayin dostlar iPhone4 rakibinden 8 ay once cikti piyasaya, bu sure zarfinda samsungun cikardigi telefon iphoneun rakibi olabiliyorsa iphone4 iyidir,es zamanli cikarilan teknolojileri inceleyelim bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Şu tartismalar fikir alisverisleri sunu gosteriyorki iPhone4 ile sgs2 rakip

Ama sunu unutmayin dostlar iPhone4 rakibinden 8 ay once cikti piyasaya, bu sure zarfinda samsungun cikardigi telefon iphoneun rakibi olabiliyorsa iphone4 iyidir,es zamanli cikarilan teknolojileri inceleyelim bence

Iphone 4 un rakibi sgs 2 değildir zaten olamazda..galaxy s tir..

Bazı arkadaşlar sgs2 nin ekranı ip4 ten daha canlı olamaz aynı diyorlar ama Galaxy s in bile ekranı ip4 ten daha canlı ve parlaktır..aksini Iddia eden varsa getirsin ip4 unu deneyelim..Hakli çıkana galaxy s i bırakıp gidicem..
  • Konu yanıyor!! :)

Arkadaşlar yakın zamanda Galaxy S2'yi şöyle bir test ettim. Hayran kaldım. Ama IPhone4'mü Galaxy S2'mi derseniz bence çok farketmez. İkisi içinde mükemmel uygulamalar var. Hangisini alırsak alalım pişman olmayız.

Yukarıda yazdığım cümleler fiyat avantajı bulunduğu için Galaxy S2'yi işaret etmekte. Şahsi kanaatim IPhone daha havalı. Ama Galaxy S2'nin daha yeni oluşu, büyük ekran oluşu, buna rağmen hafifliği, performansı, Android işletim sistemi alınması durumunda sizi asla mutsuz etmeyeceğini garantiliyor.
  • 1 iphone ile sgs2 karşılaştırılmaz
    2 iphone ile yapabildiğin herşeyi sgs2 ile yapabilirsin (aksi bir tane örnek verin de göriyim)
    3 sgs2 ile yapabildiklerinin çoğunu iphone ile yapamazsın (örneğe gerek görmüyorum :) )
    4 iphone 5 belki sgs2 ile karşılaştırılabilir ama onuda görücez ağustosta ay pardon eylülde ay pardon ekimde .. error!?!?!?! ekranıda bir büyüyor bir küçülüyor türlü rivayetler acayip tırstılar sgs2 den :D telif davaları abd ye sokmamaya çalışmak falan :D
    5 samsung batmaz apple batabilir ozaman görürsünüz desteği :D samsung 7 yıl destek garantisi veriyor aksi olursa açın dava kazanın :D
    6 iphone çok güzel bir telefon tamamda : şöyle sattı böyle sattı diye daha iyi demeyin kullanımı çok basit olduğu için öyle (bknz: abd halkının eğitim düzeyi) ve ülkemizde de "tiki" aleti haline gelmiş olması aynı sendromu bb'de yaşıyor Türkiye'de .
    son olarak şöyle bitiriyim iphone da çok güzel telefon ama sgs2 olmasaydı belki kullanılabilirdi
    not: iphone 4 bb9870 sgs2 kullanmış biri olarak söylüyorum bunları , birde omnia i900 den bahseden olmuş :D hakkaten çok kötü bir telefondu ama onun bile özellikleri iphone 4 ten daha iyi her nekadar winmobile yüzünden kullanılamasada alet :D

• panpalar bu telefonlara virüs girebilir mi
  • galaxy s2 bugün incelemedim çok iyi bir cihaz çok ince ve hafif arıca ekranıda büyüleyici
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.