Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung galaxy s II yi tercih eden arkadaşlar sizce bu arkadaşın söyledikleri doğru mu? Ben ne kadar samsung galaxy s 2 almaya daha yakın olsam da bende samsung un çok destek verebileceğini sanmıyorum bana bu konu hakkında bilgi verir misiniz??????????

quote:

Orijinalden alıntı: silverarrow

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

IP4 alırsın.4 ay sonra 5 çıkar

Apple desteği keser .. Sen ortada kalırsın

1- Senede bir iPhone çıkar. Halbuki Samsung Amiral gemilerini 6 ayda bir yenileyecek.
    2- Apple donanımı yettiği sürece her ürününe yazılım desteğini verir. (bkz. 2008 de çıkan iPhone 3G) Samsung ise en fazla bir sene destek verir. Galaxy S in görüp göreceği son güncelleme Android 2.3.3 tür.

Hadi canım, şimdi sütünü iç yat sen.

• IP4 SGS II nin rakibi olamaz. IP5 gelince o zaman bakılır ne olacağına.IP4 ün rakipleri DHD,SGS,Arc...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 8 Mayıs 2011; 16:57:39 >
  • Samsung Galaxy S II %67 vs iPhone 4 %33
    http://www.thephonedatabase.com/Samsung_Galaxy_S_II_405_vs_Apple_iPhone_4_143_Compare_Phones

Karşılaştırma Sitesine göre sonuçlar böyle , karar senin....
  • beyler bişey sorcam galaxy s II aldığımda samsung bu telefona apple kadar destek veremez demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcanalkan

samsung galaxy s II yi tercih eden arkadaşlar sizce bu arkadaşın söyledikleri doğru mu? Ben ne kadar samsung galaxy s 2 almaya daha yakın olsam da bende samsung un çok destek verebileceğini sanmıyorum bana bu konu hakkında bilgi verir misiniz??????????

quote:

Orijinalden alıntı: silverarrow

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

IP4 alırsın.4 ay sonra 5 çıkar

Apple desteği keser .. Sen ortada kalırsın

1- Senede bir iPhone çıkar. Halbuki Samsung Amiral gemilerini 6 ayda bir yenileyecek.
    2- Apple donanımı yettiği sürece her ürününe yazılım desteğini verir. (bkz. 2008 de çıkan iPhone 3G) Samsung ise en fazla bir sene destek verir. Galaxy S in görüp göreceği son güncelleme Android 2.3.3 tür.

Hadi canım, şimdi sütünü iç yat sen.

samsung da oyle birsey var evet ama 1 sene de degil abartmıs arkadas.Ama evet bi yerden sonra ortada kalabilirsin

• iPhone 4
  • İddia edenler haklı. Galaxy s2 al.
  • samsung un isinin beyaz esya oldugunu telefonlarinin alinmamasi gerektigini soyleyen insanla telefon sohbeti yapmam bile bu konudan zerre kadar anlamadigi
    ortadadir. Ben galaxy s 2 tercih ederdim.
  • cat,hitachi,kawasaki ... bunların hicbirinin kullanılmaması lazım o zaman
  • samsung ne kadar galaxy s2 ye iphone 4 kadar destek veremese de şöyle bir gerçek var ki samsung galaxy nin muhteşem bir interneti var iphone 4 gibi onu bunu engellemiyor. O yüzden özgür bir internet için bence samsung al
  • işin aslı iphone fanatigiyim :)

ama bu Galaxy S2 beni düşündürdü.. Alma aşamasına bile geldim ama hala kararsızım..Yurtdısından almayı dusunuyorum..orada ip4 ve S2 fiyatı aynı sayılır..Benim için internetinin güzel olması çok önemli.. örnegin iphone'un dokunmatiginden çok memnundum ve internette gezinmekten gayet zevk alıyordum. Ama arkadaştaki s8500'ü elime aldım pek memnun kalmadım işin aslı.. S2'de aynı aynı sıkıntıyı yaşar mıyım ? Biir de yurtdısından S2 alırsam android'in Türkiye'de kullanılmasında bir sıkıntı oluyor mu ? android hakkında pek bilgim yok..

SAygılar...
  • kesinlikle galaxy s2..
    ip4 bu telefonun muadili degilki zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

işin aslı iphone fanatigiyim :)

ama bu Galaxy S2 beni düşündürdü.. Alma aşamasına bile geldim ama hala kararsızım..Yurtdısından almayı dusunuyorum..orada ip4 ve S2 fiyatı aynı sayılır..Benim için internetinin güzel olması çok önemli.. örnegin iphone'un dokunmatiginden çok memnundum ve internette gezinmekten gayet zevk alıyordum. Ama arkadaştaki s8500'ü elime aldım pek memnun kalmadım işin aslı.. S2'de aynı aynı sıkıntıyı yaşar mıyım ? Biir de yurtdısından S2 alırsam android'in Türkiye'de kullanılmasında bir sıkıntı oluyor mu ? android hakkında pek bilgim yok..

SAygılar...

forumda sgs 2 kullanan bi arkadas var (iphone 4 u de var )dokunmatik farkının olmadıgını eger varsa da sgs 2 lehine oldugunu soyluyor

• peki S2 iphone gibi saglam cizilmez bir cama da sahip mi ?
  • android olduğu için sgs II tabiki birde iphone herkesin elinde....farklı bir seçenek söyleyim SE xperi Arc.......hepsinden farklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcanalkan

kimileri samsung alınacak telefon olmadığını samsung un işinin ev aleti üretmek olduğunu ve iphone 4 den iyi bir telefon bulunmadığını diğerleri ise iphone 4 den iyi bir çok telefon olduğunu idea ediyorlar buna örnek olarak bir çok site var (örnek vermek gerekirse:http://bigphonefight.com/samsung-galaxy-s-ii-32gb-vs-apple-iphone-4-review bu siteye girdiğinizde diğer sonuçlarada bakınız iphone 4 den bir sürü telefon olduğunun savunuyor.) iphone 4 e denen şeyler biride internetin sorunlu olduğu ve flash desteği olmadığından bazı sitelere ve videoları çalıştıramadığını söylüyor.

arkadaşlar her kafadan bir ses çıktığından insanın kafası allak bullak oluyor. Kesin çözüm bulmak içinde sizlere soruyorum görüşünüzü bildirirseniz sevinirim

bu karsilastirmaya bir sey demiyecegim de samsung'un isi ev aleti uretmek diyen gitsin kendini pencereden asagi atsin. samsung ilk cep telefonunu 1996 yilinda uretmis. apple denen bilgisayarcinin ilk cep telefonu ne zaman cikti? 2007 yilinda.

• tam olarak ne zaman satılmaya başlanır gittigidiyorda felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkayaking

tam olarak ne zaman satılmaya başlanır gittigidiyorda felan

sahibinden.com da 3 , 4 tane satıyorlar onlara bir bak istersen
  • Apple'a sallayan taş olur. :):) Uygulama çeşitliliği ve teknik destek süresi olarak yanına hiç bir firma yanaşamaz... Nokia, samsung, ericsson okadar çok telefon ürettilerki artık telefonlara ne isim vereceklerini hangi işletim sistemini koyacaklarını şaşırdılar. Apple sa sadece tek işletim sistemiyle ilerliyor.O yuzden hiç bir işletim sisteminin gelişimi ve uygulama çeşitliliği aplle kadar uzun ömürlü ve sağlıklı olamayacak diye düşünüyorum... Yada şöyle söyleyeyim mac satışları ne kadar zamanda windows satışlarını geçebilecekse diğer markalar iphonu okadar surede geçer...

Birde bir soru iphone un dokunmatik ve işlemci hızının yetmediği ne uygulama kullanıyosunuz söylerseniz bende bi deneyip göreyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

peki S2 iphone gibi saglam cizilmez bir cama da sahip mi ?

Evet. Gorilla Glass.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.