Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (3817. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38153816381738183819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirr26

Arkadaşlar selam ! S2 kullanıcısıyım fakat halen JB güncellemesi yapamadım geçmiş sayfalar bakma fırsatım olmadı belki aydınlatıcı bir şeyler yazılmıştır ama mazur görün beni. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

kimse yardımcı olmaz dostum çünkü çok kere yazıldı çizildi, millet anlatmaktan usandı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

quote:

Arkadaşlar selam ! S2 kullanıcısıyım fakat halen JB güncellemesi yapamadım geçmiş sayfalar bakma fırsatım olmadı belki aydınlatıcı bir şeyler yazılmıştır ama mazur görün beni. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

kimse yardımcı olmaz dostum çünkü çok kere yazıldı çizildi, millet anlatmaktan usandı artık.

Dostum yesilcin sitesine gir daha sonra s2bolumune gir ordan stock romu sec rom root nasil yuklenir yapilir anlatiliyor videolu anlatimida var link vermiyorum bolumu ararken extradan okuyacagin bilgilerde daha sonra isine yarayabillir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ey ahalii! 4.1.2 lüleburgaz sürümü çıktımı aceba?
  • 2,5 saattir foruma girmiyorum.

Bu bizim cihazlara Android 2.1 Eclair güncellemesi hala gelmedi mi?
  • Arkadaşlar bu telefonu en ucuz nerede bulabilirim? Galaxy S4 çıktı ama bu halen 1.000 tlnin aşağısına inmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

Arkadaşlar bu telefonu en ucuz nerede bulabilirim? Galaxy S4 çıktı ama bu halen 1.000 tlnin aşağısına inmedi.

telefon üretimden kalktı daha kaçparaya inmesini bekliyorsunki onu anlamadım ? kendin söylüyorsun galaxy s4 çıktı diye ayrıca galaxy s3 alman daha akıllıca olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal Milita

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

Arkadaşlar JB için rom önerisi isteyen olursa diye bir kaç bilgi paylaşayım. Ben Wanamlite v14.4 yani son sürüme yükselttim. Ayrıca ICS style tema paketi de kullanıyorum. Bunun haricinde kernel seçimim ise Hirox v5.7 İntensive. Son olarak da gelişmiş ses özelliği sunan kamera modifikasyonu yükledim. Ekran 3 - 4 saat açık kalmak şartıyla ve bu esnada ağırlıklı olarak wifi bağlantısı ile tatmin edici batarya süresi oluyor benim için. Stabilize ise gerçekten çok iyi. Her hangi bir hata almıyorsunuz. Geçişler oldukça akıcı.

Kamera modifikasyonu çekim görüntü kalitesini de arttırıyor mu? Bir de bu kernel olayı nedir acaba? Siyah, philz, dorimanx, speedmod diye gidiyorlar, birbirinden farkı var mı bunların?

Görüntü açısından pek bir artısı yok diye biliyorum ama ses konusunda oldukça fark mevcut. Kerneller farklı çalışma frekansları sunar ve bu geliştiriciye bağlı değişir. Mesela Philz kernel stock yani rom içinde gelen kerneldir ama gelişmiş cwm eklenmiştir. Siyah, speedmod ise daha yüksek çalışma frekansları sunar. Gelişmiş özellikler mevcuttur içlerinde ki Cwm dediğimiz mod da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

Arkadaşlar bu telefonu en ucuz nerede bulabilirim? Galaxy S4 çıktı ama bu halen 1.000 tlnin aşağısına inmedi.

0 alıcaksan bulaşma bizim ömrümüz kısaldı artık 2.el temiz 600 650 arası bulunabiliyor internette
  • Az önce Android 5.0 KLP (Key Lime Pie) Türkiye güncellemesini Kies üzerinden gerçekleştirdim. Cihaz çok hızlı oldu neredeyse düşünerek kontrol ediyorum tereyağı yanında halt etmiş, mutlaka geçin. USB'den pcye bağlayıp Kies'i açın zaten güncelleme var diyip 4.1.2'yi es geçerek 5.0'a geçirecek sizi

Samsung Türkiye'yi bu kadar hızlı oldukları için takdir etmek gerek, adamlar çalışıyor cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas Greenleaf

Arkadaşlar JB için rom önerisi isteyen olursa diye bir kaç bilgi paylaşayım. Ben Wanamlite v14.4 yani son sürüme yükselttim. Ayrıca ICS style tema paketi de kullanıyorum. Bunun haricinde kernel seçimim ise Hirox v5.7 İntensive. Son olarak da gelişmiş ses özelliği sunan kamera modifikasyonu yükledim. Ekran 3 - 4 saat açık kalmak şartıyla ve bu esnada ağırlıklı olarak wifi bağlantısı ile tatmin edici batarya süresi oluyor benim için. Stabilize ise gerçekten çok iyi. Her hangi bir hata almıyorsunuz. Geçişler oldukça akıcı.

hocam temayı nerden indirdiniz stock tema yeter bukadar kullandığımız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamRtm

quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

quote:

Dostum yesilcin sitesine gir daha sonra s2bolumune gir ordan stock romu sec rom root nasil yuklenir yapilir anlatiliyor videolu anlatimida var link vermiyorum bolumu ararken extradan okuyacagin bilgilerde daha sonra isine yarayabillir.

Bir çok kere anlatıldığını tahmin edebiliyorum onuda belirttim zaten insanlar haklı olarak bıkmışlardır, yinede zaman ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
  • Efsane telefon bu. Kolay kolay düşmez fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Efsane telefon bu. Kolay kolay düşmez fiyatı.

2 senedir almayı düşünüyordum, cidden içimde bir ukte kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Az önce Android 5.0 KLP (Key Lime Pie) Türkiye güncellemesini Kies üzerinden gerçekleştirdim. Cihaz çok hızlı oldu neredeyse düşünerek kontrol ediyorum tereyağı yanında halt etmiş, mutlaka geçin. USB'den pcye bağlayıp Kies'i açın zaten güncelleme var diyip 4.1.2'yi es geçerek 5.0'a geçirecek sizi

Samsung Türkiye'yi bu kadar hızlı oldukları için takdir etmek gerek, adamlar çalışıyor cidden

Hala 4.1.2 jelly bean geldi mi diye soranların olduğu bu günlerde , bu şaka bizim insanımıza ağır gelir
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1677032 Buradan indirebilirsiniz. Biraz karışık oluyor konular o yüzden direk indirme linkini de vereyim. Konudan görsellerine falan bakarsınız.http://www.mediafire.com/?lv8b8nsxpk6aa
  • ARKADAŞLAR YARDIM. Jb yüklediğim zaman cihaz şarj olurken restart yapıyor sadece şarjdayken bunun sebebi nedir bir de geçmişteki kalıntıları silip temiz rom yüklemek için öneri verebilir misiniz.
  • quote:

Az önce Android 5.0 KLP (Key Lime Pie) Türkiye güncellemesini Kies üzerinden gerçekleştirdim. Cihaz çok hızlı oldu neredeyse düşünerek kontrol ediyorum tereyağı yanında halt etmiş, mutlaka geçin. USB'den pcye bağlayıp Kies'i açın zaten güncelleme var diyip 4.1.2'yi es geçerek 5.0'a geçirecek sizi

Bugun 10 Nisan, biraz gec kalmadin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mOBSCENE

ARKADAŞLAR YARDIM. Jb yüklediğim zaman cihaz şarj olurken restart yapıyor sadece şarjdayken bunun sebebi nedir bir de geçmişteki kalıntıları silip temiz rom yüklemek için öneri verebilir misiniz.

yükledikten sonra wipe data , wipe cache , advanced / dalvik cache yaptınız mı ?
  • quote:

Bu Nordic icin 6.0 cikti demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: ERTANE78

quote:

Orijinalden alıntı: mOBSCENE

ARKADAŞLAR YARDIM. Jb yüklediğim zaman cihaz şarj olurken restart yapıyor sadece şarjdayken bunun sebebi nedir bir de geçmişteki kalıntıları silip temiz rom yüklemek için öneri verebilir misiniz.

yükledikten sonra wipe data , wipe cache , advanced / dalvik cache yaptınız mı ?

o yolu şimdi öğrendim yüklemeden önce yaptım şuan yüklüyor sonra da yapayım mı
  • 
Sayfa: önceki 38153816381738183819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.