Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be kulüp bile açılmış biz daha alamadık. hayırlı uğurlu olsun umarım bize de almak nasip olur
  • Arkadaşlar s2 nin aksesuarlarını ebay dan sipariş versek gümrüğe takılır mı acaba?
  • Takilmaz dostum.

Yeni arkadaslarimizin listeye guncellemesini aksam yapabilcem.mobilden olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: laconf

Benim bildiğim sorunsuz kaldırılabilen uygulamalar / benim kaldırmayı düşündüklerim:

ApMobile
    BBCiPlayer
    BuddiesNow
    GameHub
    HomeScreenTips
    IM 1.0
    Kobo
    Mini Diary
    Mini Paper
    Music Hub
    Photo Editor
    Polaris Office
    PressReader
    Readers Hub
    SNS
    SNSDisclaimer
    SNSAccountFB
    SNSAccountLI/Ms/Tw
    SNSImageCache
    SocialHub
    Social Hub 7
    Suggests
    TWLauncher - ( Launcher Pro gibi başka bir launcher kurmadan kaldırırsanız telefon çöker ve hard reset gerekir, bilginize..)
    Voice Commands
    Wifi Sharing
    Wifi shar. manager
    Y! Finance
    Zinio Reader

Readers Hub - Social HUB gibi seyleri nicin uninstall etmeyi dusunuyorsunuz? ise yaramiyorlar mi? Ya da photo editor mesela?
    Tabii en onemlisi Wifi Sharing ve Voice Commands'i goruyorum bunlarda gercekten ise yaramiyorlarmi?

Bunlari uninstall etmeniz sadece isletim sistemini biraz daha rahatlatir sanirim...

edit : eklenti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drewenia -- 31 Mayıs 2011; 14:40:45 >
  • Readers Hub'ı kullanmıyorum.. bir iki defa denedim çok fonksiyonel gözükmedi. zaten gazetelerin kendi appleri var.
    Social Hub zırt pırt arkada çalışıyor, hiç kullanmadığım bir özellik. zaten FB ve twitter app'leri kendilerini contacts'e bağlayabiliyor.
    Voice Commands da kullanmadığım arka planda çalışan bir özellik.
    Wifi sharing lüzumsuz yere sürekli arka planda çalışıyor. Bunun yerine ihtiyaç olduğunda PDAnet ya da aSharing indirilip kullanılabilir marketten.
    Photo Editor'u yanlışlıkla koymuşum, sistem dump'tan direk liste aldım ondan oldu.. Photo Editor kalacak..

Kesin gidecek olanlar Hub'lar ve bbc tarzı bizde çalışmayan app'ler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laconf -- 31 Mayıs 2011; 14:50:18 >
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1104051

Anladigim kadariyla kayit ettiginiz sesin kalitesini 192 Kbps'ye yukseltiyor.
  • Arkafslar kafama bisey takildi xda da bazi app leri root explorerla systemin icine girip degistirtiyolar kendi kafalarina gore yaptiklarini hangi root explorerdan bahsediyolar ben googledsn buldum deistirmiyo systemin icindekileri
  • @laconf cevaplariniz icin tesekkur ederim.Root ettikten sonra uninstall ettiginizde pilin kullanim suresinde de muhtemelen degisiklikler olacak, paylasirsaniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580
    Arkafslar kafama bisey takildi xda da bazi app leri root explorerla systemin icine girip degistirtiyolar kendi kafalarina gore yaptiklarini hangi root explorerdan bahsediyolar ben googledsn buldum deistirmiyo systemin icindekileri

telefonu root etmeden "root explorer" çalışmaz..
  • Arkadaslar dun sarj testinde live wallpaper la 28 saat dayandi oyun facebook tweet internet pushmail 5 arama ile

bugun live wallpaper olmadan deneyecegim

bu arada iphone 4 deki gibi klasor olusturulabiliyor bunuda denemis oldum buda harika gerekli gereksiz seyleri ayirabilyorsunuz
  • Bu arada sarj aletli hdmi kablosunun ismi ne
  • tekrar selam, market konusunda yardima ihtiyacim var..
    appbrain in uygulamasini yukledim snekronize de oluyor sorun yok.
    yalniz yukle yada update et dedigimde aradiniz urun bulunamadi seklinde bir hata vermeye devam ediyor
    su ana kadar ne bir update yapabildim nede bir uygulama indirebildim..

applanet ise son uc gundur hic calismiyor gorunuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

Bu arada sarj aletli hdmi kablosunun ismi ne

budur dostum

http://cgi.ebay.com/Genuine-Galaxy-s2-HDTV-Adapter-HDTV-OUT-Cable-/230620040301?pt=PDA_Accessories&hash=item35b2068c6d#ht_3676wt_1139
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurgenta

tekrar selam, market konusunda yardima ihtiyacim var..
    appbrain in uygulamasini yukledim snekronize de oluyor sorun yok.
    yalniz yukle yada update et dedigimde aradiniz urun bulunamadi seklinde bir hata vermeye devam ediyor
    su ana kadar ne bir update yapabildim nede bir uygulama indirebildim..

applanet ise son uc gundur hic calismiyor gorunuyor..

appbraini indirdim sitesinden de girisimi yaptım

cihazdan app e update dedim bulunamadı dedi,

sonra

market enabler programı ile sim kartımı baska bir ulke uzerinden gosterdim(root gerekiyor)

updateimi yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: laconf

quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580
    Arkafslar kafama bisey takildi xda da bazi app leri root explorerla systemin icine girip degistirtiyolar kendi kafalarina gore yaptiklarini hangi root explorerdan bahsediyolar ben googledsn buldum deistirmiyo systemin icindekileri

telefonu root etmeden "root explorer" çalışmaz..
    ben zaten custom rom attim saol cevabin icin ama kendi sorumun cevabini ogrendim root file explorr olcakmis yanlis anlamadiysam tabi
  • Arkadaşlar bugün SGS2 sahibi oldum diyebilirim. Babamın arkadaşı ingiltereden 499GBP(Sterlin)e aldı ve 2-3 gün içerisinde elime geçecek.. ilk izlenimlerimi ve yorumlarımı en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım
  • bekliyoruz dostum :) simdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernesto__che

Arkadaşlar bugün SGS2 sahibi oldum diyebilirim. Babamın arkadaşı ingiltereden 499GBP(Sterlin)e aldı ve 2-3 gün içerisinde elime geçecek.. ilk izlenimlerimi ve yorumlarımı en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım

Hadi bakalım hayırlısı olsun , iyi günlerde kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: mckara09

Bu arada sarj aletli hdmi kablosunun ismi ne

budur dostum

http://cgi.ebay.com/Genuine-Galaxy-s2-HDTV-Adapter-HDTV-OUT-Cable-/230620040301?pt=PDA_Accessories&hash=item35b2068c6d#ht_3676wt_1139

hocam fark nedir

http://www.amazon.de/Samsung-HDTV-Adapterkabel-EIA2UHUN-Galaxy/dp/B0051D3KQW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1306853816&sr=8-3

ben ayni anda sarj edebilecegim kablo ariyorum
  • bildigim kadarıyla (yukarılarda biryerlerde postlamıstım) cihazın usb si hdtvye yayın gonderebiliyorda ama sarj sistemini desteklemiyor araya sarj ı halledecek birsey koymak lazım. benim postladıgım bu islemide goruyor sanırım arastırmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 31 Mayıs 2011; 19:25:20 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.